тест

  • 1 129
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,нова съм току що се регистрирах.Разходих се из форума,прочетох доста от вашите истории,но не намерих отговор на моите въпроси.Ще ви разкажа накратко какво ми се случва.Ще започна от това ,че имам най-редовния М на света и никога досега не ми е закъснявало.Този месец не ми дойде-закъснява ми вече с 13 дни.Започнах да си правя тестове още от тредия ден на закъснението ,та до ден днешен и всички те са ОТРИЦАТЕЛНИ.Ходих на лекар-гледа ме на видеозон и ми изсписа Дуфастон /3X2/ЗА 5 ДНИ.Още от първия ден когато започнах да го вземам ми прокърви/такова едно кафяво,не точно кръв/.Някои има ли представа какво ми се случва?Бременна ли съм?Може ли тестовете да грешат?  

# 1
  • Мнения: 923
Направи си кръвен тест за по сигурно Peace

# 2
  • Мнения: 356
А какво каза лекаря?Мисля,че е напълно възможно при 13-дневно закъснение да се види плоден сак с вагинален ехограф.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Направи си кръвен тест,за два часа са готови резултатите,а също отиди на гинеколог който да те погледне с вагинален ехограф.Успех.

# 4
  • Мнения: 49
А дуфастона защо ти го изписа? Какво ти каза лекаря?

# 5
когато ми исписа Дуфастона каза ,че ако има бебе ще го задържи ,ако няма няма и да ми навреди

# 6
  • Мнения: 280
Не мога с нищо да помогна,но стискам палци и ще следя темата.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, той страшен тоя доктор бе.....   #Crazy Ми то и аз можеше да ти кажа същото. Направи кръвен тест и иди при друг лекар. Успех!

# 8
  • Мнения: 1 791
Кога аз имах подобен проблем, докторката ми каза, че ако не ми дойде до определена дата ще ми изпише лекарства от типа на................... (дали не беше точно дуфастон newsm78), които всъщност предизвикват идването на менструация ако не си бременна. При бременост нямало да има проблем, тъй като се едновременно се предписват и за задържане. Може би при теб случая е подобен newsm78 - иначе аз така й не стигнах до лекарства.

И аз като другите момичета бих те посъветвала да си пуснеш кръвен! Peace

# 9
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
когато ми исписа Дуфастона каза ,че ако има бебе ще го задържи ,ако няма няма и да ми навреди


 newsm78 newsm78да-а-а,ама дами точно такъв съвет,в същата ситуация,ми даде прословутата д-р Табакова ooooh! ooooh!аман от доктори.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.

# 11
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
.... Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 001
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Направи си кръвен тест,за два часа са готови резултатите,а също отиди на гинеколог който да те погледне с вагинален ехограф.Успех.


 Peace Успех ти пожелавам

# 14
  • Мнения: 151
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт