Професионална козметика" RADIANT"

  • 26 811
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Може ли някой да ми каже от къде в София мога да си закупя ФДТ на Радиант...Благодаря

# 16
  • София
  • Мнения: 1 956
Може ли някой да ми каже от къде в София мога да си закупя ФДТ на Радиант...Благодаря
От Бонжур

# 17
# 18
  • Мнения: 8
От няколко години ползвам радиант и съм много доволна - имам база, фон дьо тен, червила, спирали и сенки - спиралите са с много хубав нюанс, а не крещящи цветове/зелена, кафява/; червилата са леки, не се слепват на устните-усещането е приятно когато нанесеш червилото; сенките са прекрасни просто, фон дьо тена който е имам е матиращ и доста покривен, като недостатък мога да отбележа само че няма много нюанси Sad . Радиант е професионалната марка, а Севънтийн е масовата - това е доколкото зная.

# 19
  • Мнения: 1 893
А могат ли да се поръчат техни продукти-имат ли сайт?

# 20
  • Мнения: 1 186
И аз ще чакам някой да даде малко инфо Crazy

# 21
  • Мнения: 2
Аз също знам,4е е професионална,а севънтиин масова от една фирма производител.Преди години ползвах на втората фдт и бях доволна за тогава,продава4ката постоянно ми предлага Радиант,но може би ниската цена ме възпира.И базите много ми похвали,3 вида са,но мисля,4е ми е рано за тях.Доста богат асортимент от продукти имат затова ще ви следя,пък и ако се реша да пробвам нещо да пиша.

# 22
  • Мнения: 328
Ползвам коректор на тази марка( този с четчицата) и съм много доволна.  Peace 

И аз го имам и не е кой знае какво. За тази цена сигурно има и други добри марки.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2
цените са по-ниски, но ми се струва, че и качеството също

аз ползвам един коректор с четчица във възможно най-белия нюанс (защото обичам белите лица), и трябва да кажа, че варосва отлично  Mr. Green
други впечатления нямам
В4ера си взех и аз този коректр,който е направо бял,но се 4удя кога да го нанасям,защото можело и върху пудрата или фдт.За теб как е по-добре да се слага,много ми седи неестествено когато го намазах за финал,а ина4е му се губи ефекта.

# 24
  • Мнения: 83
Аз го имам от много време, ползвала съм и други, но от него съм много доволна, аз специално след доста проби установих, че е най-добре да се нанесе преди фдт и пудрата. След крема, изчаквам в зависимост от крема колко е мазен, да попие, после нанасям коректора там, където смятам че трябва като нещо на точки, после с леко потупване го донанасям, пак изчаквам да изсъхме, например 15 мин и след това той вече е по-попил и не се смесва с фтд. Много добре се получава.

# 25
  • Мнения: X
А къде във варна ги има харесах един цвят червило на каталог ...

# 26
  • Мнения: 2
А къде във варна ги има харесах един цвят червило на каталог ...
На бул.Владислав с/у Образцов дом,но малко по-нагоре има козмети4ен магазин и има вси4ки продукти.

# 27
  • Мнения: X
Мерси ще ида да проверя Simple Smile   bouquet

# 28
  • Мнения: 77
запис.не съм запозната с тази козметика-чувам я за първи път.ще ми е интересно да видя за какво става въпрос.

# 29
  • Мнения: X
Наподобяват севънтийн в каталога им видях много хубави сенки и червила, много наситени тъмни цветове на сенките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт