Професионална козметика" RADIANT"

  • 26 829
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 186
Момичета,споделете вашите впечетления от тази козметика Peace....вчера си купих страхотно тяхно червило и си харесах и други техни продукти Peace....ще се развам да кажете и вашите отзиви  Peace

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Предлагат отвратителни спирали, възможно най-долнокачествените ,които съм срещала от много време насам.

С други продукти не съм запозната, нямам и желание

# 2
  • Мнения: 1 186
Червилото което си взех е страхотно  Peace....но харесах и сенките им на пръв поглед,та затова се допитвам до вас,за да знам дали да си давам парите или да взимам на Лореал Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 142
не са лоши,но не са професионални Laughing

# 4
  • Мнения: 779
 Много харесах бронзираща пудра на прах,цвят bronze  Heart Eyes фина,мека,невероятен блясък
 
 и аз се интересувам от мнения за марката-водела се гръцка,професионална-бранд Bloom Cosmetics.Ето линк към техни продукти http://www.makeup.com/brands/bloom-cosmetics/?cID=3482&bID=&pn=2

# 5
Ползвам базата за фдт и съм много доволна от нея. Затова мисля да си купя и фдт - видях, че има и такива, които са с ув-защита 20-ти фактор. Ще бъда благодарна, ако някой сподели впечатления от фдт на Радиант.

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз имам фон дю тена и зелената база и съм много доволна и от 2-те. А имам и едни прахообразно сенки които също са много добри.

# 7
  • Мнения: 84
Здравейте  bouquet
До сега не съм ползвала тази козметика и ще ми е интересно да прочета вашите коментари. Hug

# 8
  • Мнения: 83
Имам коректор и съм страшно доволна. Незнам дали е професионална, но е ок, също и цената  Peace

# 9
  • Мнения: 2 229
Досега нищо тяхно не съм си взимала - цените като на Л'ореал, Манхатън и т.н. ли са?

# 10
  • Мнения: 0
цените са по-ниски, но ми се струва, че и качеството също

аз ползвам един коректор с четчица във възможно най-белия нюанс (защото обичам белите лица), и трябва да кажа, че варосва отлично  Mr. Green
други впечатления нямам

# 11
  • Мнения: 3
Radiant е една от най-добрите марки на пазара. Това ми е професията и, когато открих  Radiant останах много приятно изненадна от качеството и от цените. Гримирала  съм за телевизия и за фотосесий с марката резултата е поразителен. А място за сравнение с Loreal няма (Loreal е една голяма реклама с ниско качество и  високи цени).
Единствено на тази марка могат да се намерят матови сенки с много високо качество.
За спиралата не мога да кажа нищо, но това е много индивидуално.
И противно на мненията, които чета тук качеството е много високо.
Вече не един или двама колеги ползват предимно Radiant.
Всяка жена трябва сама да прецени дали иска да си купи качество или реклама

# 12
  • Мнения: 15
Аз имам едни техни сенки в тъмнозелено и съм много доволна,страшно са пигментирани и седят страхотно. Peace

# 13
  • Мнения: 171
Ползвам коректор на тази марка( този с четчицата) и съм много доволна.  Peace 

# 14
  • София
  • Мнения: 1 956
Ползвали ли сте компактния им фон дьо тен? Траен ли е, естествено ли стои, как е като покривност?

# 15
  • Мнения: 0
Може ли някой да ми каже от къде в София мога да си закупя ФДТ на Радиант...Благодаря

# 16
  • София
  • Мнения: 1 956
Може ли някой да ми каже от къде в София мога да си закупя ФДТ на Радиант...Благодаря
От Бонжур

# 17
# 18
  • Мнения: 8
От няколко години ползвам радиант и съм много доволна - имам база, фон дьо тен, червила, спирали и сенки - спиралите са с много хубав нюанс, а не крещящи цветове/зелена, кафява/; червилата са леки, не се слепват на устните-усещането е приятно когато нанесеш червилото; сенките са прекрасни просто, фон дьо тена който е имам е матиращ и доста покривен, като недостатък мога да отбележа само че няма много нюанси Sad . Радиант е професионалната марка, а Севънтийн е масовата - това е доколкото зная.

# 19
  • Мнения: 1 893
А могат ли да се поръчат техни продукти-имат ли сайт?

# 20
  • Мнения: 1 186
И аз ще чакам някой да даде малко инфо Crazy

# 21
  • Мнения: 2
Аз също знам,4е е професионална,а севънтиин масова от една фирма производител.Преди години ползвах на втората фдт и бях доволна за тогава,продава4ката постоянно ми предлага Радиант,но може би ниската цена ме възпира.И базите много ми похвали,3 вида са,но мисля,4е ми е рано за тях.Доста богат асортимент от продукти имат затова ще ви следя,пък и ако се реша да пробвам нещо да пиша.

# 22
  • Мнения: 328
Ползвам коректор на тази марка( този с четчицата) и съм много доволна.  Peace 

И аз го имам и не е кой знае какво. За тази цена сигурно има и други добри марки.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2
цените са по-ниски, но ми се струва, че и качеството също

аз ползвам един коректор с четчица във възможно най-белия нюанс (защото обичам белите лица), и трябва да кажа, че варосва отлично  Mr. Green
други впечатления нямам
В4ера си взех и аз този коректр,който е направо бял,но се 4удя кога да го нанасям,защото можело и върху пудрата или фдт.За теб как е по-добре да се слага,много ми седи неестествено когато го намазах за финал,а ина4е му се губи ефекта.

# 24
  • Мнения: 83
Аз го имам от много време, ползвала съм и други, но от него съм много доволна, аз специално след доста проби установих, че е най-добре да се нанесе преди фдт и пудрата. След крема, изчаквам в зависимост от крема колко е мазен, да попие, после нанасям коректора там, където смятам че трябва като нещо на точки, после с леко потупване го донанасям, пак изчаквам да изсъхме, например 15 мин и след това той вече е по-попил и не се смесва с фтд. Много добре се получава.

# 25
  • Мнения: X
А къде във варна ги има харесах един цвят червило на каталог ...

# 26
  • Мнения: 2
А къде във варна ги има харесах един цвят червило на каталог ...
На бул.Владислав с/у Образцов дом,но малко по-нагоре има козмети4ен магазин и има вси4ки продукти.

# 27
  • Мнения: X
Мерси ще ида да проверя Simple Smile   bouquet

# 28
  • Мнения: 77
запис.не съм запозната с тази козметика-чувам я за първи път.ще ми е интересно да видя за какво става въпрос.

# 29
  • Мнения: X
Наподобяват севънтийн в каталога им видях много хубави сенки и червила, много наситени тъмни цветове на сенките Simple Smile

# 30
# 31
  • Мнения: 0
Имам две техни единични прахообразни сенки. Едните са мнооого тъмно брокатено лилаво, почти черно, води се индиго, но на очите стои някак сивеещо, но ми харесах. След това си купих Сатин Блак, което е почти черно, но бие леко на кафяво-сиво, матово. Вторите много ми харесват и това сам ми главните тъмни сенки. Леко нанесени в края стават перфектен акцент върху дневен грим. Страхотни са и за опушен вечерен, защото са тъмни и наситени, но не точно черни, стоят по-топло, повече ми харесва от стопроцентово черно. За издръжливост не мога да кажа, защото винаги ги ползвам с основа за сенки (манхатън) и са перфектни (веднъж ми се случи след тежка нощ да заспя гримирана и на сутринта не бяха мръднали)

п.п. Основата ми на Манхатан нещо се прецака (стана твърда и много трудна за нанасяне), искам да си купя на Арт деко, защото чета добри отзиви. Някой ще ми каже ли къде от София да я намеря : )

# 32
  • Мнения: 619
Момичета, фдт на Радиант в какъв ценови диапазон са?
А и нещо по-подорбно ако може за базата за лице ?

# 33
  • Мнения: X
Имам две техни единични прахообразни сенки. Едните са мнооого тъмно брокатено лилаво, почти черно, води се индиго, но на очите стои някак сивеещо, но ми харесах. След това си купих Сатин Блак, което е почти черно, но бие леко на кафяво-сиво, матово. Вторите много ми харесват и това сам ми главните тъмни сенки. Леко нанесени в края стават перфектен акцент върху дневен грим. Страхотни са и за опушен вечерен, защото са тъмни и наситени, но не точно черни, стоят по-топло, повече ми харесва от стопроцентово черно. За издръжливост не мога да кажа, защото винаги ги ползвам с основа за сенки (манхатън) и са перфектни (веднъж ми се случи след тежка нощ да заспя гримирана и на сутринта не бяха мръднали)
A каква им е цената?

# 34
  • Мнения: 328
Някой ползвал коректора в цвят Yellow? Rolling Eyes По-добре ли закрива сенките от бежаво-розовите коректори(през опаковката не изглеждаше особено жълт)? Видях го в Бонжур-а, но не можах да го тествам Sad

# 35
  • Мнения: 0
Имам две техни единични прахообразни сенки. Едните са мнооого тъмно брокатено лилаво, почти черно, води се индиго, но на очите стои някак сивеещо, но ми харесах. След това си купих Сатин Блак, което е почти черно, но бие леко на кафяво-сиво, матово. Вторите много ми харесват и това сам ми главните тъмни сенки. Леко нанесени в края стават перфектен акцент върху дневен грим. Страхотни са и за опушен вечерен, защото са тъмни и наситени, но не точно черни, стоят по-топло, повече ми харесва от стопроцентово черно. За издръжливост не мога да кажа, защото винаги ги ползвам с основа за сенки (манхатън) и са перфектни (веднъж ми се случи след тежка нощ да заспя гримирана и на сутринта не бяха мръднали)
A каква им е цената?
Mисля, че бяха по 12 лева (Бонжур)   Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 35
искам да си купя на Арт деко, защото чета добри отзиви. Някой ще ми каже ли къде от София да я намеря : )

основатаза сенки на арт деко аз лично си я взех от новия мол Сердика защото ми е близко, но тук съм чела че я има и на Плиска и на Попа с/у трамвайната спирка в оптиката се влиза и оттам в друго магазинче ако не се лъжа

# 37
  • Мнения: 1 186
Имам две техни единични прахообразни сенки. Едните са мнооого тъмно брокатено лилаво, почти черно, води се индиго, но на очите стои някак сивеещо, но ми харесах. След това си купих Сатин Блак, което е почти черно, но бие леко на кафяво-сиво, матово. Вторите много ми харесват и това сам ми главните тъмни сенки. Леко нанесени в края стават перфектен акцент върху дневен грим. Страхотни са и за опушен вечерен, защото са тъмни и наситени, но не точно черни, стоят по-топло, повече ми харесва от стопроцентово черно. За издръжливост не мога да кажа, защото винаги ги ползвам с основа за сенки (манхатън) и са перфектни (веднъж ми се случи след тежка нощ да заспя гримирана и на сутринта не бяха мръднали)

п.п. Основата ми на Манхатан нещо се прецака (стана твърда и много трудна за нанасяне), искам да си купя на Арт деко, защото чета добри отзиви. Някой ще ми каже ли къде от София да я намеря : )
Можеш ли от някъде да ми ги покажеш как изглеждат.... Peace

# 38
  • Мнения: 2
Интересуват ме лаковете-как са като траиност,цена и в кои Бонжур могат да се намерят,че не във всеки ги има.Благодаря

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Моля ви кажете ми къде в Бургас мога да си купя продукти на тази марка?

Аз преди време ги ползвах и много ми харесват. Имала съм и фдт и коректор и са много добри...  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 368
Радиант всъщност е професионалната серия на продуктите Севънтийн. Ползвала съм техни червила /от течните/. Не са лоши ...

# 41
  • Мнения: 0
Zdr. momi4eta re6ih i az da pi6a i da po4eta malko mneniq imam problemna koja ve4e ot 1 god mi izlizat papki lekuvam gi no mi ostavat 4erveni petna sqka6 podkojen obriv i mazna koja tragnah da si tarsq fondio ten ili pudra koqto da polzvam v kraen slu4ai ako mi se naloji za izlizane ili t.n. v kozmtikata mi predlojiha radiant daje mi dadoha malko da probvam no nz dali nqma da sbarkam i da ne mi izlqzat o6te po ve4e papki vie kakvo 6te kajete nqkoi probval li go e la6ti li omaznqva li blagodarq predvaritelno....

# 42
  • Мнения: 2 214
Козметика като козметика, нищо невероятно но и не е зле.
Имат както и всички марки добри попадения и не чак толкова.

Общи условия

Активация на акаунт