Отчет на набор 2003 - 33

  • 14 928
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден на Алина!
Честит рожден ден на Василена!
Живи и здрави! Радващи мама и тати!
Весел празник с много подаръци за госпожиците!

Весели игри и от нас!!!  Heart Eyes  bouquet 
Пропускам до този момент да похваля директорката на градината на Сашо и едни от родителите.
Страшно е оправна и амбициозна тази жена!!!  Peace Няма да дадем никакви почти никакви пари за помагала и консумативи- само едни 5 лв за хартия  за ръце, и взехме книжка за оцветяване и фолумастери. От една фирма и ни даряват тоалетна хартия и салфетки.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 7 791
 newsm59 на Алина!

Да е здрава, щастлива и много послушна!


На мама,   bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден на Алина!
Честит рожден ден на Василена!
Живи и здрави! Радващи мама и тати!
Весел празник с много подаръци за госпожиците!

Честит празник и от нас  bouquet
 Вчера на родителската среща ни връчиха дълъг списък за купуване, още не знам колко пари ще излезе всичко,вътре има и играчки които трябва да се купят.За тоалетни консумативи и почистващи препарати нямало да даваме пари,общината отпускала по 85 лв на група,щели да стигнат.
 Новата госпожа,която дойде щяла да е до януари и тогава идвала титулярката,която също е нова,връща се от отпуск по майчински,това означава че често ще отсъства и децата пак ще са със заместнички.Но това е ,нямало госпожи и им било много трудно

# 48
  • Мнения: 22 766
Алина и Василена да са живи и здрави,за да радват семействата си дълги години,да ги дарят с внуци и пра-внуци!!1 Simple Smile
Колкото до градината-не ми говорете.Отделно питам директорката :Ако ако детето не успее да се АДАПТИРА в новата грпа,все пак е сътресение за его,а той недолюбва градината,може ли да го върнем в сегашната група.А тя ми вика:Ама ,моля Ви се,не настройвайте така детето,всички деца и групи са чудесни в тази градина!!! :о

# 49
  • Мнения: 343
Честит рожден на Алина и на Василена. Да растат умни, здрави и красиви. newsm59 nbirthday
За момента на нас още не са ни искали пари, но се опасявам, че сигурно изготвят дъъъълъг списък с покупки. ooooh!
Вчера малкия го записах на спортна гимнастика и, когато отивам да го взема той единствен реве от всички деца. Правили шпагат и тренера го натиснал малко повечко и го заболяло. Сега се чудя дали ще има следващ път? Thinking

# 50
  • Мнения: 14 133
ДесиХ2, няма думи да коментирам отговора на директорката.  Twisted Evil
Безобразие!!!  #Cussing out

# 51
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
 Peace

# 52
  • Мнения: 2 732
Чиби и вие ли сте за логопед  newsm78.Аз не видях да ти дават лист .Как пък от всички присъстващи само две три не се нуждаят от логопед Thinking.Аз се чудя  все още дали да я водя ,но не ми се струва да има чак такъв проблем в говора моята.

# 53
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Честит рожден ден на малките дами! Да растат здрави, щастливи и красиви за радост на мама и тате!
Моят син от както тръгна отново на детска градина не иска да го взимам Laughing. Всеки ден го взимам с разправия, че искал да остане и още да си играе. А миналия петък реших да го взема на обяд и такъв скандал ми спретна, направо го извлякох от градината. Като си спомня аз как мразих ДГ, той пък чак такава любов.........
Иначе през лятото като не беше на градина не спеше следобед и си лягаше вечер рано, а сега е мъка - най - рано в 23 ч. Вече две вечери си лягам преди него и го оставям на грижите на баща му.

# 54
  • Мнения: 4 966
Честит рожден на Алина и на Василена. Да растат умни, здрави и красиви. newsm59
newsm59 newsm59 newsm59

Днес пак се ядосах на нашите учителки, по-скоро на една от лелките, която на всичкото отгоре ми е и братовчедка. #2gunfire Не знам защо, но нашите госпожи смятат, че родителите непременно трябва да участват в почистването след ремонт. Дори го раздават сърдити, ако никой не се отзове. Та вчера обещах да се включа, но днес се оказа, че баба ми не може да гледа децата и съответно аз не отидох. Въпросната ми братовчедка заявила на една от другите майки, че ако искам мога и в събота и неделя да отида да почиствам. Казала й точно на мен да предаде, нищо че на площадката се бяхме събрали доста майки. Та такива работи. Не че ми пука, ама.... Миналата година ходих да помагам, само аз и моята приятелка. Тази година били три други майки.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 397
Честито на рожденниците да са живи и здрави  Heart Eyes

ДесиХ2 четох какво си писала, ама всъщмост защо са го преместили в друга група  newsm78 , че и аз съм леко ядосана от р. среща днес  #Cussing out та ми е каша и затова питам  Hug

# 56
  • Мнения: 3 479

Галя, и ние бяхме в същото положение като бяхме на частна градина, ходиш не ходиш още в началото на годината ти взимат таксата за цялата година, само храната беше за толкова дни колкото е идвал, сега го записахме в чудесна държавна градина и мир на главата ни. В Пловдив знам къде има полудневна занималня, но за София не мога да ти помогна.  bouquet

Ох, то и с държавната градина е една история ooooh!

Тази година покрай новата система и кандидастването на най-малкият ни син, решихме и с Матей да кандидатстваме за държавна ДГ. И взеха, че го приеха в градината до нас. До тук добре. Мислихме, мислихме, говорихме с детето, обаче то си иска неговата градина, харесва му по принцип. Не го записахме в държавната. Сега даже се радвам, че не го записахме, защото филиалът в който ще се премести неговият набор не се знае кога ще е готов. Може би в края на октомври, но в квартала се шушука, че май хич няма да го бъде, а пък са приети деца свръх капацитета на основната сграда. Сега детето трябваше да е в сборна група и то едва от една седмица. А пък той даваше зор да ходи на ДГ още от края на август и в крайна сметка го пуснахме на 1 септември в частната отново. В момента даже не пускам и най-малкото си момченце, защото групите са сборни и той не говори и аз се разбрах с директорката да се обадя след месец, защото така или иначе съм в къщи. Ако бяха и двамата там нямаше да искат и Мати да го вземат, щом така или иначе си седя у дома заради малкия и не мога да си представя, че детето два месеца ще дава зор за ДГ, а пък те няма да могат да го приемат.
Та такива ми ти работи. Ще продължавам да търся, обаче ако не намеря ще си остане там където е. Поне му харесва.

# 57
  • Мнения: 298
Чрд на Елена на viola и на Дани на maga_pipi

 Чрд на патерица и на вчерашните ни рожденници,да са живи и здрави и много палави  Wink

 Вчера ми се оплакаха много сериозно от Вики....не внимава,разсеяна е,излиза от стаята посредата на занятието,пречи на другите деца,не слуша и прави каквото си е решила....малка била за тази група...от началото на годината обяснявам,че е малко своенравна и трябва да се държат с нея по-строго за да има резултат...Първоначално се ядосах ступах я,наказах я и взех беба и излезнах...тя остана с баща си наказана.Естествено вдигнах високо кръвно.В крайна сметка се позамислих и си направих една равносметка на всичките години в градината..там трябва да я научат как трябва да се държи по време на занятия,нали за това е градината.Предишните години госпожите когато не можеха да се справят с нея я оставяха да прави каквото си науми,а децата хитруват и пробват къде ще мине номера,като няма контрол там как аз да оправя нещата само с говорене.За това сменихме госпожите,хем е с приятелчетата си хем с нови госпожи ,да се научи поне тях да слуша.
 Днес мъжа ми я заведе...на него казали,че имало и по-сериозни случаи и Вики бързо ще влезе в релси,само трябва да мине време. yes

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 08:16 от rosito123

# 58
  • Мнения: 22 766

ДесиХ2 четох какво си писала, ама всъщмост защо са го преместили в друга група  newsm78 , че и аз съм леко ядосана от р. среща днес  #Cussing out та ми е каша и затова питам  Hug
Защото беше с набор 2002/а навремето те го сложиха там,бил по-едър Shocked/Сега,не можело,щом няма да е ученик...Не се справяли по-малките и ги върнаха с техния си набор.Ама ново 20...объркали групата,та той горкия обиколи цялата градина. Confused

# 59
  • Мнения: 298
Деси,заради подобно събиране на два набора Вики не иска дума да чуе да се отделя от приятелчетата си....всичките са 2002 и сега е с тях предучилищна.Не съм сигурна обаче ще може ли да се справи и да я запиша на есен в първи клас.Ако не ще остане ощеедна година в градината.

Общи условия

Активация на акаунт