Ех, дойде и този час, първи клас да почна аз!

  • 24 465
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Здравейте. Simple Smile
В класа на Сиси няма текущи стимули или награди. Не бях се замисляла какво ми е мнението за тях, имам и 'за' и 'против' мотиви. Както и да е. Силвана не ми харесва никак, дразни ме и съм си дала срок до края на седмицата да я изчакам да се разберем само с думи и от другата ще и стъжня живота. Според мен е небрежна, много и се играе, написва всичко набързо и е готова. Хубаво било написаното и точка спори здраво и едва се удържам да не я тупна. Ако и кажа директно, че нещо е недобре или грозно почва пък да реве. Thinking Снощи и обяснявам, че с упражнения ръката и ще стане по-сигурна, по-опитна и няма да има треперливи букви повтаряни а тя ми се сопна ' да бе, с упражнения не става! Нали мозъка ми изпраща сигнали на ръката как да се движи и какво да прави... а моя мозък е умен, хубави са ми буквите!' ooooh! бе ужасна е. Има приятели само момчета. И не че е нещо кой знае колко палава ... влече я мъжката част просто. Влюбена била, натиска го да го целува, вчера му дала бонбон в замяна на целувка. Сутринта класната каза, че най-вероятно ще ги раздели /седят на един чин/ защото си шушукат и въртят.
Това е засега.
много малко домашни им дават все още. Naughty

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Flash* , същата работа сме. Тя си харесва кривините, а иначе иска да има "браво". Не ще да се упражнява, а не й се отдават ченгелите. За това си мисля, че няма да иска на занималня от утре-там няма това онова. Играе й се и на нея.

# 17
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ние днес отново имаме родителска среща. Да видим за какво ще е.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ох,като ви чета разбирам колко хубаво нещо е целодневното обучение.
 Като се прибере всичко е написано,аз само преглеждам.Според мен добре се справя детето.
 Ченгелчетата са и по-трудни от цифрите,хубава двойка пише,ще видим другите цифри как ще са.
 Вчера ходила на моден дизайн ,като свърши ми се обади,направо цвилеше от кеф.Вечерта с ентусиазъм разказваше на сестра си колко хубаво било в училище. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 835
Вчера като прибирах Тея, докато гледах таблото, тя разузнаваше наоколо къде били камерите. Mr. Green Твърди, че навсякъде в у-щето имало камери и г-жата виждала и знаела всичко, кой слушал, кой не... Laughing Спомена и за някакви черни точки, че който нямал щял да получи подарък накрая, ама силно се съмнявам, че ще остане дете без подарък. Много съвестно ми изброи правилата в училището, поне на теория ги знае перфектно.
Вчера бяха писали тройката, едни доста сложни комбинирани ченгели и в помагалото по математика бяха решавали задачи, някои от тях с едно неизвестно, но не бяха сложни. Беше получила и усмихната шестичка, ама не си спомням по какво. По-сложните ченгели ги пише най-хубаво, а по-лесните не толкова, много странно. Laughing Сигурно на сложните се старае повече.
От снощи ми опява, че искала да се запише на футбол, та не знам какво ще я правя. Намерих и една театрална школа, записах я, така че допълнителните дейности сме ги решили.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 747
И аз май не успях да изчета старата тема Simple Smile
Дияна вчера за 1ви път беше на стол. Предната вечер категорично заяви, че на такова нещо няма да отиде. Но вчера каза колко й харесало. А другите деца от класа й казваха на майките си "мамо, ама то като в детската градина".
Дияна от време на време бърка понятията градина-училище. "Защо в у-ще не правим еди какво си?" и т.н.

# 21
  • Мнения: 7 263
Здравейте. Simple Smile
Силвана не ми харесва никак, дразни ме и съм си дала срок до края на седмицата да я изчакам да се разберем само с думи и от другата ще и стъжня живота. Според мен е небрежна, много и се играе, написва всичко набързо и е готова. Хубаво било написаното и точка спори здраво и едва се удържам да не я тупна. Ако и кажа директно, че нещо е недобре или грозно почва пък да реве. Thinking Снощи и обяснявам, че с упражнения ръката и ще стане по-сигурна, по-опитна и няма да има треперливи букви повтаряни а тя ми се сопна ' да бе, с упражнения не става! Нали мозъка ми изпраща сигнали на ръката как да се движи и какво да прави... а моя мозък е умен, хубави са ми буквите!' ooooh!


 Tired Tired Tired Tired Tired

Същата работа сме и ние и нашия мозък ни ги праща такива, че се опитва и госпожата да убеждава колко с Крррасиви  Flutter Crazy Crazy Crazy
На моменти ме е яд, на моменти чак на смях ме избива  #Crazy Crazy дано влезе в час по-скоро защото ще ме вкарат на 4-ти км с брат му  ooooh!

Бианко, какви са тез тикви бе??!!! Къде е хубавата картинка?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 114
Flash* , същата работа сме. Тя си харесва кривините, а иначе иска да има "браво". Не ще да се упражнява, а не й се отдават ченгелите. За това си мисля, че няма да иска на занималня от утре-там няма това онова. Играе й се и на нея.

И аз си мислех, че няма да има размотаване в занималната, но уви - винаги има неща за допиване вкъщи ...

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 131
Вероника от днес е на плуване и ще си пие домашните късно следобяд. сигурно ще е много изморен,а ще видим как ще съчетаем всичко. Учителката им слага печатчета на животинки с Отлично. Засега има всеки ден, но свеки много я натиска да се упражнява и явно това дава ефект. Ще видим по-натам. На стол няма да я записвам,че със сигурност няма да яде нищо там.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Flash* , същата работа сме. Тя си харесва кривините, а иначе иска да има "браво". Не ще да се упражнява, а не й се отдават ченгелите. За това си мисля, че няма да иска на занималня от утре-там няма това онова. Играе й се и на нея.

И аз си мислех, че няма да има размотаване в занималната, но уви - винаги има неща за допиване вкъщи ...

Ами, като плащаме, можем и да изискваме. И без това чувам, че записаните деца са повече от обещаното 8-10 деца в група, та ще се разправяме с г-жата от занималнята, ако не си написва всичко там.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 114
Flash* , същата работа сме. Тя си харесва кривините, а иначе иска да има "браво". Не ще да се упражнява, а не й се отдават ченгелите. За това си мисля, че няма да иска на занималня от утре-там няма това онова. Играе й се и на нея.

И аз си мислех, че няма да има размотаване в занималната, но уви - винаги има неща за допиване вкъщи ...

Ами, като плащаме, можем и да изискваме. И без това чувам, че записаните деца са повече от обещаното 8-10 деца в група, та ще се разправяме с г-жата от занималнята, ако не си написва всичко там.

О да щом става дума за платена занимална, естествено че ще претендирате...

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Здавейте, вчера Вики беше за първи ден на занималня и много му хареса.
Обядвали пиле с ориз, за десерт - меден сладкиш. Каза, че госпожата е много по-търпелива от мен и много хубаво му обяснява. Тя пък ми каза, че той е много старателен.Като видях домашното му, не повярвах, че го е писал той. Наистина беше много добре! Следобед му дали 2 кроасана и ябълка , след като свършили домашните и допълнителните упражнения, го заварих с другите деца да рисуват с тибишири на двора.
та, за сега и двамата сме доволни. Обяснявам му постоянно, че училището не е като градината. Там се ходи да се учи, а не само да се играе с приятелите. Приятелите - след училище или почивните дни. Също и занималнята - там отива да се подготви и упражнява за училище.
Вчера времето беше хубаво и след занималнята отидохме на разходка до Морската градина. Прибрахме се в 8ч, вечеряхме, Вики си взе душ и заспа като пън  Mr. Green
И аз съм доволна - отдадох се на мързел и релакс. Вчера и днес само се излежавам предиобед (добре, че малкият е поспаланко), ей сега отивам пак да полегна.

# 27
  • Мнения: 3 886
Опс и аз тук.КЕТРИ  незнам мисля че от утре тоест 02.10. ще имат таекуондо но казах на КРИС да си избере само 1спорт защото  много ще му дойде и 2 та пък и те съвпадат  в 1 исъщи ден са и футбола и  наруто..Ще го пусна утре да види дали му харесва .Отколкото разбрах ще е от 12.30до 13.30.Хубаво ми пише детенце за сега но много се бави ooooh!Иначе ме слушка милото и то заспива във въздуха .освен че на занималня ходи имаше и домашно за вкъщи #2gunfire #Cussing out.Вчера децата го викат да играе а тои седи и пише ли пише ,тъгува ли тъгува.Оказа се че всички деца имат и за вкъщи ЗА КАКВО Е ЗАНИМАЛНЯТА ТОГАВА #Crazy Sick.Освен това вчера им дали на всички от стола по 1 морков Shocked Shocked Shocked

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 14:32 от DIVA_ORHIDEQ

# 28
  • Мнения: 516

Флор в предишната темичка те запитах, какво иде да рече констатацията за Марио, че бил прекалено зрял за възрастта си?!
Упрек ли е или може би похвала?

Лени, госпожата ми обясни, че разсъждавал много логически и имал нестандартно мислене. Общото впечатление било, че се отличава от другите деца и осъзнава, че е по- напред от тях в много отношения. Това му пречело, защото имал малко повече самочувствие. Не знам, похвалваше ли го или напротив, ама на мен ми стана гадничко, честно казано.
За сметка на това днес госпожата по информационни технологии много го похвалила, защото успял да изхакерства паролата и и се набутал директно в нейния модул на програмата.  Mr. Green Има похвала в учебника " Изключително съм доволна от ученика." Горката тя, не знае, какво я чака.  Laughing
Все пак като първа официална похвала му позволих да си избере подарък. Той си хареса книжка- "Патиланци" и шоколад.

# 29
  • Мнения: 1 312
Oхоо нова темичка,хайде и ние тук моята принцеска още  не е седнала да пише домашните,но след малко почва.Дидка се справя много добре,нито веднъж не съм седнала досега да пиша с нея,всичко прави сама,аз после само хвърлям по-едно око Hug

Общи условия

Активация на акаунт