Топ 10 на престараването или как "изплисках легена"

  • 3 636
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Свекърва ми киха.
 Аз: Слагай си ръката пред устата като кихаш!

# 16
  • Мнения: 1 134
Веднъж пасирах вечерята за гостите си... ooooh!

# 17
  • Мнения: 541
Вчера гледах в краката на един колега и виждам, че връзката на обувката му е развързана, при което аз веднага реагирам и му казвам:
- Вържи си връзката на обувката, ча да не се спънеш и паднеш. 
После се усетих на кого съм го казала Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
По време на занятие си седим ние с колегите и си пишем. В един момент без да се усетя пляснах през ръката колежката до мен, защото беше започнала да си гризе ноктите. Дори не погледнах. След секунди се усетих какво съм направила.

# 19
  • Мнения: 4 841
Това ми напомни вчерашна случка - в градинката сме и аз наред с децата хрупам чипс. Идва едно момченце и гледа жадно към чипса. Естествено давам му да си вземе и така още много пъти.

Боже милостиви, черпиш чуждите деца по градинките с чипс - това презряно подобие на храна, пълно с Е-та?!? #Crazy
Каква ССФ си ти тогава?!?  smile3535


(Шегувам се. Но ако напишеш това изречение в "Нашите деца", поне 5 страници критики и обвинения не ти мърдат...)

# 20
  • Мнения: 2 099
С една приятелка сме на кафе.Тя се навежда нещо към обувката си и аз строго казвам:Не,не не яж неща от земята!Мръсно!


А преди малко да илюстрирам колко съм залюхана на моменти ще ви разкажа нещо.Четях нещо в една тема и гледам писала Еовин и отдолу в подписа си написала Сбогом БАБО.Да ама аз прочитам БЕБО и почвам да си викам брей колко скапано,тя искаше много бебе,на гледай сега забременяла пък загубила бебето и все в тоя дух се умислям и си мрънкам някакво и си викам пък дано скоро пак стане бебе.И сядам да й пиша ЛС за окуражаване...и в тоя момент прочитам БАБО.И си викам с облекчение Ааа добре че е умряла бабата,не бебето...То тъпо и грозно ама точно това си помислих ConfusedИзвинявай Ео.Жалко за баба ти.И пожелавам ти бебе .

# 21
  • Мнения: 154
Свекърва ми киха.
 Аз: Слагай си ръката пред устата като кихаш!


Ужасна си, Флор!  Mr. Green На свеки не бива  Naughty.
По темата - аз нямам такива ситуации, освен гореспоменатото "майче" вместо "мило".

# 22
  • Мнения: 1 447
 Учех дъщеря ми като кашля да слага ръка на устата и се ражда синът ми и един ден бебчо се закашля и аз по навик :Слагай ръката на устата.
Много често на децата на мои приятелки им казвам :Кажи мамо,а един път на дъщеря ми :Кажи лельо

# 23
  • Мнения: 2 891
Оставих вратата на тоалетната в офиса широко отворена, докато бях вътре, по навик, защото син ми беше в ужасен период и не ми да ваше и по нужда да ида, без да съм под прякото му наблюдение.

# 24
  • Мнения: 337
Случвало ми се е, докато Андреа беше малко бебе (сега е на 20 месеца newsm44) да давам със замах на баща й шишето с млякото, чая или разни биберони и др. такива.
Тя вече ходи на ясла, и като я оставя сутрин най- редовно като видя куче на улицата и си викам сама "бау, бау" - сещате се с каква интонация.....

# 25
  • Мнения: 2 123
Браво! Не съм сама - ура  Laughing
Сега се сещам, как преди няколко дни пресичаме улицата с приятелка и освен, че и подвикнах "Къде...", като хукна на жълто, се опитах да и кажа че "Нали знаеш, на улицата - само с мама за ръчичка..."

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097

Боже милостиви, черпиш чуждите деца по градинките с чипс - това презряно подобие на храна, пълно с Е-та?!? #Crazy
Каква ССФ си ти тогава?!?  smile3535


(Шегувам се. Но ако напишеш това изречение в "Нашите деца", поне 5 страници критики и обвинения не ти мърдат...)

Това нищо не е - и майките, които са на диета след раждането подлъгах с тоя чипс /трай си обаче в "Красива мама"/  Mr. Green

# 27
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Оставих вратата на тоалетната в офиса широко отворена, докато бях вътре, по навик, защото син ми беше в ужасен период и не ми да ваше и по нужда да ида, без да съм под прякото му наблюдение.

И ние минахме през този период Peace Joy   

Лягането и приспиването на щерката си е цяло изпитание за нервите. Обикновено след приказките, пиенето на вода и н-тото нахлуване в хола се стига и до репликата " ВЕДНАГА ЛЯГАЙ И ЗАСПИВАЙ, ЧЕ КАТО ДОЙДА..." Преди време сестра ми остана през нощта при мен, но нещо не можеше да заспи и пречеше и на мен. И аз без да се усетя, набързо изкомандвах така и нея  ooooh!

Иначе и аз се усещам от време на време, че полюшвам количката в магазина....

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Постоянно казвам на хората да си вържат връзките на обувките.
Дори на непознати  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 323
Синът ми беше малко по-висок от мен, когато посегнах да го хвана за ръка да пресечем улицата.

И моя големия е по висок, наскоро съм ги повела някъде и тримата (големия батко отдавна не се движи с нас) и ще пресичаме. Веднага започвам да премислям безопасни комбинации и решавам малкия да хване батко за ръката, пък аз да премина с количката. Хванаха се те и когато стъпихме на платното по навик докопах ръката на големия и изобщо не разбрах защо се дърпа така яростно, ама и аз държа - не се давам, чак като се качихме на тротоара се усетих и го пуснах.

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 16:32 от Дива ирландска пешеходка

Общи условия

Активация на акаунт