Продават ли се детски прегради за легло?

  • 8 376
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да продават се,преди малко дори видях такава в Продавалника Peace
Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 588
В Пловдив търсих и никъде не намерих. Открих няколко вида преградни решетки в Интернет магазините, но не съм поръчвала.

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Виждала съм , даже скоро в На пазар имаше тема Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 17 591
Има ги в Джъмбо, има ги в Пакостник (и онлайн), има ги и в Данет. Сигурно ги има и другаде.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 604
Видях ги момичета. Благодаря ви. Сега ви моля за съвет-кое да избера -кошарата или преградата?

# 21
  • Мнения: 1 311
Има и в Пигис. Обаче гледайте добре като купувате, защото ето тази например http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=3730 имаше изискване за макс. дебелина на матрака и беше нещо от порядъка на десетина сантиметра, което на мен не ми вършеше работа.
Продавачите в магазина не знаеха (или не искаха да ми кажат) дали има такива изисквания, но на кутията пишеше така.

# 22
# 23
  • Мнения: 899
В Пловдив търсих и никъде не намерих. Открих няколко вида преградни решетки в Интернет магазините, но не съм поръчвала.

Има в магазина на Вис Виталис, при кошарките и леглата  Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Продават се-в Премама има Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В Пловдив търсих и никъде не намерих. Открих няколко вида преградни решетки в Интернет магазините, но не съм поръчвала.

Има в магазина на Вис Виталис, при кошарките и леглата  Peace


Да видя ги вчера  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 809
Видях ги момичета. Благодаря ви. Сега ви моля за съвет-кое да избера -кошарата или преградата?

Ами те вършат съвсем различна работа, според мен ако си е свикнала в леглото преградата ще ти е много по-удобна, кошарата е удобна, че може и за път. Но ако вземеш кошара искаш там да спи детето ли? И защо ще спи там, щом си има легло? И пак стигаме до извода, че леглото й трябва преграда  Grinning Ние сме с кошара от раждането й и съм много доволна, освен това я носим с нас, като пътуваме, удобно си е.

# 27
  • Мнения: 78
zdravei,vlez v detskite  saitove,ima online magazini.tamima mnogo informaciq.vijdalasam nai-razli4ni,a kolko sa nadejdni neznam.uspeh v tarseneto.

# 28
  • Мнения: 39
Има и в Пигис. Обаче гледайте добре като купувате, защото ето тази например http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=3730 имаше изискване за макс. дебелина на матрака и беше нещо от порядъка на десетина сантиметра, което на мен не ми вършеше работа.
Продавачите в магазина не знаеха (или не искаха да ми кажат) дали има такива изисквания, но на кутията пишеше така.

Максималната дебелина на матрака с който производителите препоръчват да се използва Sleep Safe е 14 см. С матраци, по-дебели от 14 см бариерата също може да се използва, но ефективната й височина намалява и съответно няма да бъдете удовлетворени.

Ето и линк към предишната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330681.0

# 29
  • София
  • Мнения: 592
Виждала съм и в Хиполенд, само че не са пластмасови. Представлява рамка, на която е опънат плат, не помня марката струваше 40-50лв

Общи условия

Активация на акаунт