babycook - струва ли си инвестицията ?

  • 3 091
  • 17
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
едно такова нещо ми се вьрти в главата да си в3ема, но реших пьрво да питам дружките тук дали си струва  newsm78...какво мислите ?  Hug Heart Eyes
ето и линк http://www.ptiboo.ch/de/baby-cook-p-332.html

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Амейка,мисля,4е Ве4ерницата си беШе купила,но не знам дали ве4е го е ползвала или тепърва Ще 4ака беб да поотрасне. Wink
МислиШ ли,4е би могла да го ползваШ и като порасне Мале4ко,заЩото ако е само докато се захранвате според мен е излиШно. newsm78

# 2
  • Мнения: 11 306
Ако ще вземаш, потърси употребяван- излиза по-евтино.
Можеш да го ползваш доста време, защото можеш да регулираш едрината на късчетата.
На мен тепърва ми предстои да го ползвам.
Потърси в архива - имаше тема, пускана от Поля и имаше рецепти

# 3
  • Мнения: 4 399
Ще ме светнете ли какво прави таzи машинка? Wink

# 4
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Аз доколкото разбрах това е машинка, в която в едно са съчетани блендер, готвене на пара, размразяване и затопляне.
Може би спестява малко време, защото блендването и готвенето стават в един и същи съд. Ама дотук ми се виждат ползите. Бъркам ли?

# 5
  • Мнения: 4 399
A какво е блендер? Embarassed

Аz пък си помислих че готви на пара и пасира. Ако е така, според мен иzобщо не си струва да го купуваш. По добре си купи един голям уред zа zадушаване и с него ще храниш цялото семейство и 1 пасатор zа 10? zа бебето. Колко е всъщност инвестицията?

# 6
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Ей на това му викат блендер. Има и по-простички. Кълцаш сурови плодове и зеленчуци с него, а ако прибавиш мляко, стават и страхотни шейкове. Ако сложиш сготвена и мека храна и като пасатор действа почти.

Абе общо взето ако имаш пасатор или блендер, мрежичка или уред за готвене на пара, микровълнова или печка, за да размразяваш и претопляш, този уред ми се струва напълно излишен, ако е това, което съм разбрала.

# 7
  • Мнения: 4 399
Ей на това му викат блендер. Има и по-простички. Кълцаш сурови плодове и зеленчуци с него, а ако прибавиш мляко, стават и страхотни шейкове. Ако сложиш сготвена и мека храна и като пасатор действа почти.



Ясно, аз му викам шейкър.  Laughing И такова имам, но моят уред е сравнително голям и за малки бебешки колиЧества предпоЧитам да ползвам пасатора.
Между другото в уреда с парата може и да се размразява или притопля. Аз съм малко скептиЧна по отношение на микровълновите пеЧки, нямам такава и не ми липсва. Ама това не е съвсем по темата, идеята ми беше Че един уред с пара може да се използва за много неща и да спети някои други уреди.

# 8
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
И аз блендера не съм го ползвала за приготвяне на бебешки храни. Ползвах пасатор и то само първите няколко седмици от захранването. После само намачквах храната и доста бързо минах на нормална големина парчета, но меки, така че да се сдъвкват лесно с беззъба челюст.  Grinning

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей на това му викат блендер. Има и по-простички. Кълцаш сурови плодове и зеленчуци с него, а ако прибавиш мляко, стават и страхотни шейкове. Ако сложиш сготвена и мека храна и като пасатор действа почти.



Ясно, аз му викам шейкър.  Laughing И такова имам, но моят уред е сравнително голям и за малки бебешки колиЧества предпоЧитам да ползвам пасатора.
Между другото в уреда с парата може и да се размразява или притопля. Аз съм малко скептиЧна по отношение на микровълновите пеЧки, нямам такава и не ми липсва. Ама това не е съвсем по темата, идеята ми беше Че един уред с пара може да се използва за много неща и да спети някои други уреди.

И аз така. Wink
На мен ми се струват малко множко парите за тая джаджа,особено ако 4овек притежава горе изброените домакински уреди или поне 4аст от тях.  Thinking

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
уф, инвестицията е около 150 франка...обмислям, 3ащото помня с големия какво готвене падаше, после 3амра3яване , после ра3мра3яване и т.н....та 3а това искам нещо такова малко, колкото 3а едно готвене 3а малкия и големия и да става бьр3о...не ми се играе с бурканчета...а иначе имаме и шейкьр, и пасатор и уред, който готви на пара ( само че е много голям и нямам място в кухнята кьде да го сложа и по та3и причина се готви в него на балкона  Whistling) и какви ли не още щуротии...само такова си нямам  Crazy...още  Joy
благодаря 3а отговорите  Hug Heart Eyes...

Веч, честит ти син  bouquet  bouquet  bouquet нека расте като батко си и кака си щастлив и 3драв  Hug Heart Eyes

между другото тьрсих, преди да пусна темата, нещо и3 форума, но не и3ле3е нищо на тьрсачкатаб newsm78

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ОБАЧЕ ooooh!, докато а3 си писах тук до преди секунди, най-голямото Шоколадче вече го порьча...та ако някой се интересува после ще кажа какво е положението...при всички положения ще го тествам на Шокито Grinning

# 12
  • Мнения: 1 910
Аз бих си взела.

# 13
  • Мнения: 5 183
Айде, Амейски, после ще разправяш дали си струва инвестицията  Hug

# 14
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 567
Аз имах навремето, беше подарък за раждането на Камбанката от колегите на мъжа ми. Бях много ентусиазирана.
Изрових една стара тема по въпроса, където бях писала, даже и рецепти разменяхме с "колежките" Wink. Babycook - кой го е ползвал?

Но едно е сигурно, ако не ни беше подарък, сигурно сама нямаше да се навия да го купя. Много е удобен, но в началото, защото порциите стават малки - за едно ядене. Но ако искаш да приготвиш по-големи количества наведнъж, по скромното ми мнение, Amei, ако имаш уред за готвене на пара и пасатор, става по-бързо  Peace

Иначе, и рецепти бях давала навремето, на френски, но сайтът вече не е актуален, преместен е тук.

Общи условия

Активация на акаунт