вьпрос за кашите

  • 1 295
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
виярно ли е 4е 4есто хранене с каша е вредно за бебетата главите им се оголемиявали от тя. Как и8 кога давате каша

# 1
  • Мнения: 707
Честото хранене с каша не може да уголеми главата на детето  Mr. Green. Това пък къде го чу  Joy?
Аз давах каша вечер, защото засища и детето спеше цяла нош. Дава се и като следобедна закуска. Можеш да смесваш с плод.

# 2
  • Мнения: 493
 Joyза пръв път чувам такова нещо...

# 3
  • Мнения: X
Не е вярно, разбира се. Едно време така се е смятало и за млеката за кърмачета..................
Все пак в 21-ви век храните за бебета са много по-добри от времето, когато ние сме били бебета.

Каша давам за следобедно хранене, или в чист вид, или смесена с плодово пюре. Не съм забелязала децата ми да са с големи глави, дори напротив, имат малки кратунки.

# 4
  • Мнения: 2 131
Ама че малоумие. Естествено, че няма нищо вярно в това.
Аз давах кашата като следобедна закуска - всеки ден. И сега продължавам да му давам, но не всеки ден - понякога и като закуска.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Не е вярно, разбира се.
Аз давах следобед обикновено и дълго време ядеше от нея всеки ден. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Не е вярно.
Давах каша за следобедно хранене. Започнах с млечна каша без плодове. След това давах от тези с плодовете. След това започнах да смесвам с пасиран плод или с плодоов пюре, защото синът ми иначе не ги харесваше.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пълни глупости Peace
Давах кашата следобед Peace

# 8
  • Мнения: 1 512
Айде ново 20.Същата глупост както и за адаптираното мляко.А като няма кърма какво да и давам от страх да не и стане голяма главата - вода ли  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 433
Не е вярно много ясно
Аз давам следобед кашичка

# 10
  • Мнения: 4 335
Явно мама ми е давала много каша Mr. GreenДавам каша за следобедна закуска,но не всеки ден,понеже синьт ми много не я харесва.

# 11
  • Мнения: 1 062
Не е вярно. Каша давам, обикновенно за вечеря или следобедна закуска.

# 12
  • Мнения: 354
Хихи Laughing това го е измислил някой кашопротивник!

Аз давам следобед и за късното вечерно хранене - така си спи през нощта иначе се събужда  Party

# 13
  • Мнения: 4 784
Хихи Laughing това го е измислил някой кашопротивник!
Peace
За следобедна закуска давам каша.

# 14
  • Мнения: 27 524
Не е вярно, разбира се. Пък и бебето ти е на два месеца, рано е да мислиш за кашите  Wink

Направо съм в шах от подобни въпроси и правопис  Tired

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 15:59 от Блонди

Общи условия

Активация на акаунт