Упорита, дразнеща кашлица

  • 32 655
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
тонев,като каза антихистамини,да те питам
на дъщеря ми се събра близо 6 месечно лечение с тях.зиртек,ксизал ,аериус,и така в кръг.през последния месец рязко напълня,не можем да я ограничим в храненето.имамчувство че именно тези лекарства са виновни

# 31
  • Мнения: 1 984
тонев,като каза антихистамини,да те питам
на дъщеря ми се събра близо 6 месечно лечение с тях.зиртек,ксизал ,аериус,и така в кръг.през последния месец рязко напълня,не можем да я ограничим в храненето.имамчувство че именно тези лекарства са виновни
и те са виновни... 6 м лечение... защо ?

# 32
  • Мнения: 2 070
тонев,като каза антихистамини,да те питам
на дъщеря ми се събра близо 6 месечно лечение с тях.зиртек,ксизал ,аериус,и така в кръг.през последния месец рязко напълня,не можем да я ограничим в храненето.имамчувство че именно тези лекарства са виновни
и те са виновни... 6 м лечение... защо ?
заради алергичен ринит.изобщо не се повлия от тях

# 33
  • Мнения: 1 984
тонев,като каза антихистамини,да те питам
на дъщеря ми се събра близо 6 месечно лечение с тях.зиртек,ксизал ,аериус,и така в кръг.през последния месец рязко напълня,не можем да я ограничим в храненето.имамчувство че именно тези лекарства са виновни
и те са виновни... 6 м лечение... защо ?
заради алергичен ринит.изобщо не се повлия от тях
много ясно.... аман от безумия...

# 34
  • Мнения: 2 070
тонев,като каза антихистамини,да те питам
на дъщеря ми се събра близо 6 месечно лечение с тях.зиртек,ксизал ,аериус,и така в кръг.през последния месец рязко напълня,не можем да я ограничим в храненето.имамчувство че именно тези лекарства са виновни
и те са виновни... 6 м лечение... защо ?
заради алергичен ринит.изобщо не се повлия от тях
много ясно.... аман от безумия...
сега сме на Фликсонази,има ефект някакъв.детето ми няма признаци на ал ринит,освен хремата.и дори тя не е бистра ,водниста и течаща като вода.носа е видимо продим,не се запушва ,не тече,но като легне се събира секрет в носоглътката,почва хъркане и периодично преглъщане,при обилен секрет давене,и понякога се стига до повръщане.няма сълзене и зачервяне на очи,кихане,сърбеж.извадихме носната сливица,но не се оправихме напълно.два поредни теста за алергии се разминават,единия показва към прах,другия към плесен.притеснява ме неадекватното лечение,и опасноста да стигнем до астма.къде ли не я водих,никой не се справя с проблема.последния път ползвахме вентолин заради задръстване на трахеята със секрет от носа.един лекар каза бронхоспазъм,други двама ,бяха катедорични ,че това свирене и кашляне не е от дробовете ,а от трахеята.извинявам се за отклоняването на темата ,но държа на мнението на Тонев.препоръчайте ми Вие специалист,най-добре на ЛС

# 35
  • Мнения: 1 984
имате лс... пишете от къде точно сте в отговора.

# 36
  • Мнения: 571
И моят син беше от вечно боледуващите деца. На седем месеца направи бронхит със спазъм. След това ларингити, бронхити, пневмонии. На около три годинки беше, когато извадихме третата сливица, но положението не се промени. Изпил е сума антибиотици, вентолина сироп беше задължителен и пак бронхити, пневмонии, ларингити. Когато беше с ларингит спях с него в кухнята и оставях на котлона тенджерка с лайка , иначе не можеше да заспи от кашлицата. В един момент педиатъра каза че се съмнява за астма. Детето беше на 4 г. Аз бях пощуряла, но въпреки това отидохме при специалист. Диагнозата беше бронхиална астма. Аз не знаех на кой свят съм, много ми беше тежко, но от тогава започнахме профилактика на астмата и детето постепенно намали боледуванията. Не е пил антибиотик от години, но около три години по шест месеца беше на Фликсотид , а при проблем и вентолин. Постепенно спря да боледува. Вече е на десет години, но посещенията при алерголога са ни задължителни. Приех диагнозата , видях че детето се чувства по-добре. В началото много се плашех защото си спомнях от филмите героите как са ходели с помпичките и какво се случва ако ги няма, но реалността се оказа различна. При нас всичко минава като профилактика, а когато наистина има проблем той отзвучава за няколко дни. Детето ми вече е на десет години и да чукам на дърво от две години не е ползвал никакви помпички. От една година пие профилактично Сингулар, но лекарката каза че може би при следващия преглед след три месеца ще спре и тях. Отклоних се от темата , но исках да споделя с вас, защото има доста хора които си тормозят децата с ненужни лекарства, само защото не им се ще да приемат една или друга диагноза. Аз бях от тях, но осъзнах колко съм грешала.

А сега към авторката: Успокойте се и изчакайте да минат поне три-четири дни от това лечение, което ви е изписано и ако няма положителна промяна , тогава заведете детето пак на лекар. Иска ни се бързо да оздравеят, но не става. Все пак се изисква време за да повлияе лекарството. По отношение на ларингита - по-добро средство от овлажнения въздух нама. Желая ви скорошно оздравяване.

# 37
  • Мнения: 2 070
има деца които към 8-мата година"израстват"това заболяване.
и аз имам познати такива,3 или 4.всички са ползвали Фликсотида поне година,и после заболяването отшумява,но не преди 7-мата година.не знам защо се получава така

Общи условия

Активация на акаунт