Отговори
Имам проблем. Мисля 4е съм бременна, но ме е страх. На 25 години съм. До сега тестовете показват отрицателно. Но в тях пише 4е трябва да е минала 1 седмица от акта, за да бъде 99% верен. Много съм объркана и намерих този сайт от google. Сигурно ви отег4авам. Но наистина ми е много зле. Истинският резултат ще е в етък. А з съм на ръба на нервна криза.

# 1
  • Мнения: 4 068
А защо те е страх? Имаш някакви предишни проблеми ли?
Разкажи ни малко повече, за да можем да поможнем евентуално.
Иначе би трябвало да изчакаш да ти закъснее и тогава да правиш тестове.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Първо се успокой!
Доколкото разбирам не е минала 1 седмица от акта, за който се съмняваш, че може да си забременяла. Повечето тестове дават най-сигурни резултати след няколко дни закъснение на цикъла, така че, струва ми се е много рано изобщо да се съмняваш, че нещо е станало.
Не ми е ясно също искаш или не искаш да си бременна. Ако не искаш е трябвало да вземеш предпазни мерки по време на акта, а има и контрацептиви, които могат да се вземат до 72 часа от половия акт.
Ако се надяваш да си бременна, просто се успокой и забрави нервните кризи, защото те могат само да ти навредят. Изчакай да видиш дали ще ти закъснее цикъла с няколко дни и тогава направи тест. Така резултата ще е най-сигурен.

# 3
Здравей, найтина е най-добре да се успокойш, а и е доста ранко да съдиш за каквото и да е...послушай съветва на Тинтири-Минтири смятам че тя е права. Горе главата и само сега се успокой!

# 4
  • Мнения: 5 577
Не се разбира нищо от написаното, нито дали е желано детето или не.
Дано майката даде пове4е инфо.
Ако ще го задържи- какво по-хубаво,няма мяато за притеснения.
Добре дошла във форума.

# 5
И на мен ми се иска да ти помогна по някакъв начин, но наистина трябва поне да кажеш искано ли е бебчето или не. Аз пък тази сутрин си правих тест и беше отрицателен, а толкова ми се искаше да са две чертички. Но са минали само седем дни от овулацията ми. Не знам дали имам шансове. Ти не се притеснявай. Каквото е писано, това ще стане. Бебетата винаги идват за добро, но в повечето случаи, когато най-малко ги очакваш.
Горе главата и смелост! Embarassed

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе момичета много бързате с тези тестове бе. Много трудно ще ви отчетат толкова рано. Та то и да има оплождане, плодът още не се е имплантирал. Това става някъде 6-8 ден. А чак след имплантирането започва да се излъчва ЧХГ, което фактически засичат тестовете за бременност. А и в началото не е с такава наситеност, че да го улови, който и да е тест. Освен кръвния де.

# 7
  • Мнения: 533
Абе момичета много бързате с тези тестове бе. Много трудно ще ви отчетат толкова рано. Та то и да има оплождане, плодът още не се е имплантирал. Това става някъде 6-8 ден. А чак след имплантирането започва да се излъчва ЧХГ, което фактически засичат тестовете за бременност. А и в началото не е с такава наситеност, че да го улови, който и да е тест. Освен кръвния де.

  202uu  202uu

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз бях като теб преди месец  Wink
ми имах всички признаци - почте веднага след акта и бях много притеснена щото не му е сега времето.
след 7 мъчителни дни направих тест... отрицателен но аз си бях паника... дочаках и да ми закъсне  Sick не ме питай как бях /въпреки повторения тест който също беше отрицателен/
слава богу - дойде ми с 3 дне закъснение...
така, че споко - ако все пак има нещо - в модерни времена живеем - има аборти - даже имаше тема за някакъв вакуумен аборт - доста щадящ организма
дано всичко се размине!  Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт