За дъската...

  • 4 351
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Да, сифона има такава тапичка, ама кой да знае за какво е  Blush Да я махна ли? Какво ли ше излезе от там, брр.

# 16
  • Мнения: 4 585
В сифона в ниското трябва да има вода. Тя спира миризмите да минават отдолу.
Тапичката се изважда само за почистване и пак се слага.
Почистването най-лесно става с електрод за електрожен. Пъхаш го колкото се може по вертикален и въртиш, докато стане трудно. После го изваждаш бавно.
Излиза топка женски косми и тиня. Огледай тапичката, ако трябва я смени с нова.
От оцет и някои вина стават.

# 17
  • Мнения: 2 258
Ако сифонът на пода е прав ,а не рогов ,най-вероятно ще мирише много.Чашката на сифона трябва винаги да е пълна с вода.И трето,тай като канализацията ни се намира в много лошо положение , ще мирише и ще става все по-зле...Занимавам се професионално с това и наистина мнението ми е компетентно.. Hug

# 18
  • Мнения: 6 992
Въобще не съм забелязала в какво положение е дъската Laughing

# 19
  • Мнения: 3 405
Мерси, ще се въоръжа с ръкавици и ще видя какво се "отглежда" там.
Такъв е, какъвто Вълка го описва сифонът.

# 20
  • Мнения: 4 380
Котките са сериозна причина да бъде оставян капака. Похвално че са добре възпитани да ходят в тоалетна. Grinning

Но аз нямам котки и съм суевена, затова капака ми е затворен. Добрата енергия на дома излизала от там. Това е по фън шуй. Освен това е и много по-естетично със затворен капак.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам такива терзания.
Всеки си има ВЦ,

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чувал съм, че подобни спорове са признак на психическо разстройство.

# 23
  • Мнения: 35
Сложете си кенеф с дистанционното  smile3550

# 24
  • Мнения: 3 405
Има "умни" дъски, самозатварят се.

# 25
  • Мнения: 2 018
Има тоалетни чинии, които мерели кръвно, температура... Така, че в един момент, след години, може и да се научи да си спуска дъската и да пикае ...седнал.

По темата - и за мен е важно преди всичко да улучват дупката, а за капака и дъската, аз си ги свалям. Мен ме научиха.  Crazy Поне с едно нещо трябваше да се съглася с четерима мъже у дома.  Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Честно казано дори не ми прави впечатление вдигната ли е или спусната Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 400
Аз пък нямам капак - невъзможно му е да стои в горно положение - не стана ясно защо - и биде отсранен. И по-добре, защото имам кофти спомени с един такъв спуснат капак преди време, но няма да развалям благоуханията тук с подробности.  Whistling
По темата:
Въобще, ама хич не ме дразни вдигнатият капак .

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 08:58 от Вейдър Райконен

# 28
  • Мнения: 516
Много полезна тема. Ако не беше тя, Анджи никога нямаше да разбере, как се почиства сифон.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Капакът на тоалетната е последната ми грижа. Ако някога мине напред в списъка, бих се разтревожила за психичното си здраве.

Общи условия

Активация на акаунт