видео/слаид show за голяма годишнина

  • 975
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Мацки, исках да ви питам за съвет,  не ми се пускаше цяла темаама май си трябва.
Правя видео/слаид show за голяма годишнина на наще , които живеят тук, (както и малката ми сестра). Имам и по-голяма сестра, но тя е в швейцaрия, и я помолих да ми прати кратка видео-картичка от нейното семейство. Значи тържеството сама сам го организирала без помоща на малката сестра,( която дори не си е отворила устата да попита дали да помага или нещо) и незнам, бих искала да открия видеото на самият запис( по-не се притеснявам ако е записано предварително, а ще има много хора), но незнам дали няма да е тъпо малката ми сестра, да не присаства на видеото? дали да не се престраша и да говоря пред всички и да остава само голямата ми сестра на видеото?

# 1
  • Мнения: 2 792
  Хвани малката си сестра да участва във видеото, просто и се обади и й кажи кога трябва да дойде или какво да ти прати, изюркай я малко, сестри сте, няма какво да му мислиш.
  п.п. Аз съм с три сестри и един породен брат, т.е. знам за какво говоря Simple Smile

# 2
  • Мнения: 216
Знам че това е редно, но ми е много обидно че сестра ми сама не се сети да попита за тържеството или за слаид шоуто, тя е просто такъв човек че винаги идва с празни ръце и очаква аз и майка ми да се погрижим за всичко, а тя само се нагримира и се разходи около гостите да им се похвали как никoй не сме наели и ние(всички) сами сме организирали каквото и да е събитието( майка ми не искам да я ангажирам, все пак жената имаше операция от рак на гърдата преди малко повече от година и ми се иска да не я занимавам с глупости, все пак е неин празник, а сестра ми не спира да я използва за детегледачка( по цял ден им гледа детето-докато сестра ми си почива, събота и неделя също че да си доспят със зет ми, и така) та не съм сигурна дали трябва да се погрига и за това или да я оставя да видя какво сама ще направи за родителите си, защото и е време детето и е на две почти вече и трябва да се събуди.

# 3
  • Мнения: 274
Абе вие двете, Лил и Кифлата, сте направо героини на Чехов...

# 4
  • Мнения: 216
Абе вие двете, Лил и Кифлата, сте направо героини на Чехов...

Не те разбирам, но ако имаш съвет ще чета колкото и да напишеш.

# 5
  • Мнения: 2 792
 Наистина ли искаш да превърнеш едно събитие в превъзпитателна акция на сестра ти? Най- много да се скарате публично, ясно е че задкулисно вече сте си скарани. На никой не е нужно да си дърпате плитките на това събитие, но пък нищо не ти пречи да се ядосаш директно на сестра си, явно има какво да си кажете.
 Направете си видеото всички, карайте си се настрани.

# 6
  • Мнения: 274
Ами няма да разбираш, много ясно. Просто нямаш време за театър.

# 7
  • Мнения: 2 792
Абе вие двете, Лил и Кифлата, сте направо героини на Чехов...

Бъркаш, ние сме четири сестри, аз и още три. Ще те оставя да го осмислиш  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 216
Наистина ли искаш да превърнеш едно събитие в превъзпитателна акция на сестра ти? Най- много да се скарате публично, ясно е че задкулисно вече сте си скарани. На никой не е нужно да си дърпате плитките на това събитие, но пък нищо не ти пречи да се ядосаш директно на сестра си, явно има какво да си кажете.
 Направете си видеото всички, карайте си се настрани.

Въобще не сме скарани, просто ми е обидно, но нищо не съм и казала. Аз гледам майка ми да не се претоварва, а сестра ми ако си седи и гледа телевизия ( като се събираме за вечеря например в наще- аз и мажа ми носим храната, майка ми е сготвила а сестра ми -нищо, мажа ми оправя най-често след вечеря а сестрами-нищо) но не сме се карали, и не мисля че ще стигне до скандал, но незнам дали аз да се появявам въобще на видеото или да оставя само голямата ми сестра , защото я няма и няма как да дойде сега?

# 9
  • Мнения: 216
Ами няма да разбираш, много ясно. Просто нямаш време за театър.
По скоро нямам време да чета, както виждам и ти, щом пестиш време и ходиш на театър, Сажелявам, не исках да се заяждам, но ми е много стресирано в момента. Както виждаш има бая неща на главата си, а на всичкото отгоре се опитвам и да ставам майка.

# 10
  • Мнения: 2 792
 Фазата на обиден, но си мълча, за мен си е скарани сме, но не сме си го казали още, като не я вкараш във видеото ще се скарате, много ясно. Защо не искаш да говориш директно с нея, а предпочиташ да и натриеш носа като не я включиш във видеото ?
 Много ясно е, че проблемът не е видеото за годишнината, абсурдно е да си подавате топката така задкулисно, говорете бе хора, не е толкова трудно, дори е учудващо разтоварващо.

# 11
  • Мнения: 274
Ами няма да разбираш, много ясно. Просто нямаш време за театър.
По скоро нямам време да чета, както виждам и ти, щом пестиш време и ходиш на театър, Сажелявам, не исках да се заяждам, но ми е много стресирано в момента. Както виждаш има бая неща на главата си, а на всичкото отгоре се опитвам и да ставам майка.


Само заради това ще ти простя Simple Smile
Байдъуей, съжЕлявам се пише с А. Тва го знам от театъра Simple Smile

Кифъл, аз да не съм ви личният автобиограф, че да знам колко сте?! Живи и здрави да сте всички. И да намирате време  за театър Simple Smile
Казах ли ви, че в ролята на една от сестрите е Койна Русева, с която се запознах съвсем случайно и ме плени?

# 12
  • Мнения: 216
Фазата на обиден, но си мълча, за мен си е скарани сме, но не сме си го казали още, като не я вкараш във видеото ще се скарате, много ясно. Защо не искаш да говориш директно с нея, а предпочиташ да и натриеш носа като не я включиш във видеото ?
 Много ясно е, че проблемът не е видеото за годишнината, абсурдно е да си подавате топката така задкулисно, говорете бе хора, не е толкова трудно, дори е учудващо разтоварващо.
Бих говорила и по принцип съм много открита със всички, но тя е бебето в семейството и винаги като и се направи забележка( както веднъж докато тя беше бременна и казах че мажа и не би трябвало да я вози в след като е изпил 5-6-7 бири и тя се разрева  че съм се заяждала с него) та това и е номера- разцивря се оплаква се на наще как сам и се скарала за нещо и наще идват и на мен ми трият сол че аз съм по голямата( 1.5 години) и трябва да съм по-добра с нея( демек да правя всичко и да не я карам да прави неща които не може. Ами как ще се научи?

# 13
  • Мнения: 274
Фазата на обиден, но си мълча, за мен си е скарани сме, но не сме си го казали още, като не я вкараш във видеото ще се скарате, много ясно. Защо не искаш да говориш директно с нея, а предпочиташ да и натриеш носа като не я включиш във видеото ?
 Много ясно е, че проблемът не е видеото за годишнината, абсурдно е да си подавате топката така задкулисно, говорете бе хора, не е толкова трудно, дори е учудв ващо разтоварващо.
Бих говорила и по принцип съм много открита със всички, но тя е бебето в семейството и винаги като и се направи забележка( както веднъж докато тя беше бременна и казах че мажа и не би трябвало да я вози в след като е изпил 5-6-7 бири и тя се разрева  че съм се заяждала с него) та това и е номера- разцивря се оплаква се на наще как сам и се скарала за нещо и наще идват и на мен ми трият сол че аз съм по голямата( 1.5 години) и трябва да съм по-добра с нея( демек да правя всичко и да не я карам да прави неща които не може. Ами как ще се научи?



Кой да я вози? МАжа? Кой този Маж? Бамааму, от кое село си?

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 01:22 от Марадона

# 14
  • Мнения: 216
Фазата на обиден, но си мълча, за мен си е скарани сме, но не сме си го казали още, като не я вкараш във видеото ще се скарате, много ясно. Защо не искаш да говориш директно с нея, а предпочиташ да и натриеш носа като не я включиш във видеото ?
 Много ясно е, че проблемът не е видеото за годишнината, абсурдно е да си подавате топката така задкулисно, говорете бе хора, не е толкова трудно, дори е учудващо разтоварващо.
Бих говорила и по принцип съм много открита със всички, но тя е бебето в семейството и винаги като и се направи забележка( както веднъж докато тя беше бременна и казах че мажа и не би трябвало да я вози в след като е изпил 5-6-7 бири и тя се разрева  че съм се заяждала с него) та това и е номера- разцивря се оплаква се на наще как сам и се скарала за нещо и наще идват и на мен ми трият сол че аз съм по голямата( 1.5 години) и трябва да съм по-добра с нея( демек да правя всичко и да не я карам да прави неща които не може. Ами как ще се научи?





Кой да я вози?
Тя може да кара или да останат да преспят, та пиян ли да ги вози?

Общи условия

Активация на акаунт