Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 587
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 390
здравейте.черпя всички-днес Оливия става на 6 месеца!  party023 newsm38 beerмодераторите така и не ми оправиха компа и немога да слагам картинки. #Cussing out

Ася, модераторите дистанционно компютри не могат да поправят. Laughing Няма как да ти помогна, освен, като ти дам жокер да прочетеш темата за добавяне на картинки в подфорум Правила, политика и указания. Peace

# 31
  • Мнения: 206
Здравейте русенски мами,
Едва днес ви открих  и надявам се да съм добре приета сега и занапред Simple Smile
Имам питанка, че търся магазин за маркови парфюми на сносни цени. Имаше един преди до топлите банички на Борисова, но сега го няма.
На всички тука да ви е топличко в къщи, особено за тези, които утре ще имат профилактика Sad

# 32
  • Русе
  • Мнения: 615
Ох... тая профилактика  #Cussing out Чудя се какво ще правя с мъника на 7, когато няма да имаме ток  Twisted Evil

Парфюми - Максимов, Бонжур (няма голям избор)...

# 33
  • Мнения: 5 391
Nadia Jasem, зарежи русенските парфюмерии.
Да си купиш парфюм от там се равнява на пладнешки обир.
Има сайтове, където цените са 50% и повече надолу.

# 34
  • Мнения: 343
Nadia Jasem, зарежи русенските парфюмерии.
Да си купиш парфюм от там се равнява на пладнешки обир.
Има сайтове, където цените са 50% и повече надолу.

Не са ли ментаци???????

# 35
  • Мнения: 206
Ами мене от това ме е страх, от ментета затова предпочитам да си го купя директно от магазина, разчитам на место да усетя дали е истинско или не, а и търся 2 определени парфюма. Ще направя една разходка утре по центъра...но предполагам в Бонжура да са доста хай цените.
Искам да попитам дали някой знае какво се прави в момента в сградата на старото АОНСУ? Гледам върви сериозен ремонт, сменя се дограма?

# 36
  • Мнения: 5 391
Доста пъти съм поръчвала от сайтове, по нищо не отстъпват на тия на скъпите парфюмерии.
Ама ако ви се дават големи кинти, това е друг въпрос.
А и сигурно е по-престижно да кажеш, че си си купил от Максим.

# 37
  • Мнения: 206
Фили незнам как е там, но просто на мене ми трябват утре за подарък, а от сайтовете сигурно ще има 1-2 дена за доставка, затова и писах че търся хубав магазин на сносни цени тука. Но занапред ще имам едно наум...

# 38
  • Мнения: 5 391
Да, 1 ден ще отнеме доставката.
Иначе сносни цени вече няма никъде в Русе.

# 39
  • Мнения: 1 523
В Ялта има магазин(не мислете ,че е реклама,не споменавам името),в която има селективна парфюмерия,според мен на прилични цени.

# 40
  • Мнения: 3 214
Като казахте профилактика, някъде в нета може ли да се види как е разпределена по райони  newsm78 Още не са ни лепнали бележка в блока (това е обичайната практика) и се чудя кога ще е "купонът"  Mr. Green

По мое мнение парфюмите по родните магазини май са най-големи ментаци, при това на високи цени  ooooh! Аз пазарувам от Ягодка  Peace Е, при условие, че е за подарък и си на зор, май нямаш голям избор  Tired 

# 41
  • Мнения: 123
Като казахте профилактика, някъде в нета може ли да се види как е разпределена по райони  newsm78 Още не са ни лепнали бележка в блока (това е обичайната практика) и се чудя кога ще е "купонът"  :mrgree

На заглавната страница на ЕОН България , най-отдолу има : Планови прекъсвания , щракваш и има график   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 406
имаме ново заглавие, защото времето е благосклонно  Laughing

# 43
  • Мнения: 199
Парфюми има и в ЗАЗИ и КО, ...
а по въпроса за поръчките по нета, аз скоро си купих един от AUKRO, вече не помня така ли се пишеше , но няма нищо общо с оригинала...за съжаление. Верно, че цената му беше доста добра!

# 44
  • Русе
  • Мнения: 615
имаме ново заглавие, защото времето е благосклонно  Laughing

Наистина ли е благосклонно?  newsm78 Като гледам как вятъра кърши клони ме е страх да си подам носа навън  Rolling Eyes Ще има ли подобрение днес, та да изведа мъника на разходка? Той ще е добре в количката, но аз да не се разболея  Thinking

Бумеранг, страхотни заглавия измисляш   bouquet БРАВО!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт