Помогнете за име на момиче!!!

  • 3 737
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
От двете...... newsm78, нито едно не ми допада чак толкова, но бих избрала името да е с В. Бих предложила Вивиан / с ударение на първото И / , Ванеса....но разбира се изборът си е лично твой. Много е важно и как ще си подхожда с останалите две имена. Успех   Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 529
  Виолета,а и мисля ,че ако държиш да носи името  на някой майка ти го най заслужава.

# 32
Много харесвам името Александра,но ако искаш по нестандартно име ,в твоя случай - Ави Peace

# 33
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Аз сам за Александра какво от това че е много често срещано напоследък .

# 34
  • Мнения: 1 483
Александра
Александрина

# 35
  • Мнения: 517
Александра
Александрина

И3мислените имена от сорта на Виоландра или Алексета в подобни случаи маи не са особено удачни.  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 843
Александра
Александрина

 Peace
 Свекър , майка има ли значение  стига името да ти харесва. Ако дъщеря ми трябваше да носи името на майка ми  хич нямаше да е доволна. А в карйна сметка защо трябва да е кръстена на някой? newsm78

# 37
  • Мнения: 566
Александра
Александрина

 Peace
 Свекър , майка има ли значение  стига името да ти харесва. Ако дъщеря ми трябваше да носи името на майка ми  хич нямаше да е доволна. А в карйна сметка защо трябва да е кръстена на някой? newsm78
защото нали знаеш традиции пък и първата ми дъщеря е кръстена на свекърва ми и затова сега ще я кръста на майка ми Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 843
Ти си знаеш най-добре Peace Никога не съм робувала на традиции и малката носи име което няма нищо общо с имената на роднините.

# 39
  • Мнения: 681
Виолета  Peace

# 40
  • Мнения: 530
Вилиана или пък само с първите букви Ана-Виктория

# 41
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Защо да не е Виктория-Александра. Хем на баба Вили, като моята Виктория която е кръстена на баба си Виолетка, хем на дядо си Александър.

Общи условия

Активация на акаунт