пеперуди, пеперуди, тънки сребърни крила

  • 2 396
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Открит е пеперуден павилион към Ботаническата градина до Журналистиката.
Освен че мнооооого ме радва тази новина, искам да попитам коя съфорумка го организира. Защото ЦРУ работи.

# 1
  • Мнения: 3 447
Касиди?  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 371
Анда, хич не съм по темата, но ти няма ли да организираш детски празник по случай есента както едно време Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Анда, хич не съм по темата, но ти няма ли да организираш детски празник по случай есента както едно време Grinning

Един лов на пеперуди например...  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 877
може; другата седмица съм в Загреб, да речем по-другия уикенд... да не се заричаме с програмата засега, че не знаем какво ще е времето.

# 5
  • Мнения: 2 891
За детския празник съм навитак Simple Smile

Относно пеперудите, да не е онази рускиня, дето показваше някакви огромни пеперуди при Слави?

# 6
  • Мнения: 1 400
Това не е тема подобна на онази за катеричките, нали? Whistling

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ходих днес, страхотни са ...видях любимата пеперуда на малкия, от книжките любима - огромната синя Морфо ... летят си около теб , толкова огромни и красиви и нежни

# 8
  • Мнения: 1 224
... летят си около теб , толкова огромни и красиви и нежни
Значи определено не е за мен .. С моята фобия най-много да ги изтрепя  Joy

# 9
  • Мнения: 3 447
Ходих днес, страхотни са ...видях любимата пеперуда на малкия, от книжките любима - огромната синя Морфо ... летят си около теб , толкова огромни и красиви и нежни
Оооо... Ще се види, непременно Simple Smile

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Това трябва да се види!  Peace

# 11
  • Мнения: 5 877
още издирвам организаторката, едно птиченце (пардон, една пеперудка) ми каза, че била активна съфорумка!

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И ние днес бяхме, беше наистина много хубаво, пеперудите си летят, даже може да ги подържиш в ръка, а освен това гледахме как ядат с хоботчетата си и как пият вода. Хареса ни.
 Та коя е съфорумката организирала тази красота?
 Която и да е, и благодарим!   bouquet

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За съжаление, не съм аз (тази съфорумка).  Laughing Аз имам само тролове. Засега никой не ми дава павилион, за да ги покажа на света.  Mr. Green
Кога може да се види тази красота? В събота и неделя отворено ли е?

# 14
  • Мнения: 2 070
А знае ли се докога ще седят там пеперудите? Постоянно, временно?
Чудесно е, че са живи, първо помислих, че като в природонаучния музей, хербаризирани, набодени...
Искам да ги видя, благодаря за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт