Колекционирате ли нещо?

  • 5 380
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Моите колекции са малко странни. като ученичка колекционирах химикали. По комунистическо време обаче ми беше доста трудно да поспестя от полагащите ми се 20ст. за закуска цели 5 лв. за по-хубав химикал. Много се гордеех в 3ти клас с моите 150 химикалки. Имах и подаръци от различни страни и до днес ги пазя. От 5 години обаче манията ми е друга и малко смешна. Вече мъжът ми и синът ми ми се подиграват малко. Не мога да устоя на домашните чехли. Ето днес видях поредните които ги нямам, а много ми харесаха в магазина и си ги купих, а в къщи имам купища. Заплюла съм си още 2 модела. Само ,че чехлите си ги нося, докато химикалките не давах да се пипнат дори. Луда работа. Малко се замислям дали да продължа с купуването /не че мога да спра,де/но синът ми ,който е на 3 доста се занимава с тях. Удоволствие за него е да ги нарежда всички по коридора и да ги подготвя за гости.Та целия коридор става в чехли.Не искам и за него да стане мания някаква.Вие имате ли някакви колекции?

# 1
  • Мнения: 274
Да. Но не е много законно, затова ще спестя подробности.

# 2
  • Мнения: 2 891
Да, футболни фланелки и мъжки сърца  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 762
Колекционирах салфетки, разбира се  Laughing Но доскорощната ми голяма страст бяха количките на Мачбокс. Имах над 100 броя. Направиха ми специален гараж на три нива с осветление. Сега искам да колекционирам реални автомобили, ама нещо на първата си седя  Laughing

# 4
  • Мнения: 727
дрехи Whistling


като ученичка-салфетки Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Не може да се каже, че колекционирам, по-скоро са ми мания химикалките. Непрекъснато купувам, но ги и използвам /по предназначение/.

# 6
  • Мнения: 649
Преди марки и монети, сега чанти и обувки.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 57
Бикини, магнити и разни дребни сувенири от посещения в чужди държави.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
по-скоро - не.
Но с удоволствие ще продам колекцията на 1/2рата.  Money

# 9
  • Мнения: X
Да, слончета.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Като ученичка събирах салфетки и сапуни. Имах над 70-80 сапуна събирани и пазени дълго време. Пък и то тогава нямаше голям избор, който тръгваше нанякъде аз поръчвах да ми донесе сапун  Mr. Green После им видяхме сметката  Grinning
Сега нищо не колекционирам, по-скоро разчиствам от Плюшкиновския си период.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само нематериални неща.
преди календарчета, марки ...

# 12
  • Мнения: 4 965
Магнитчета за хладилник.

# 13
  • Мнения: 579
сандали и чехли и опаковки от шоколад  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 218
различни захарчета за кафе и чай... това от 1983 г.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт