Мошенници-куриери Корект експрес

  • 4 570
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Първо - времето лети наистина бързо..    Да, сменяме бизнеса през 7 месеца, риспект.
Второ - Съотношението е много по-добро   Взимаш и не връщаш, ясно е, разбрахме го де.
Трето - нито те познавам нито ти мен така че не ми говори по този начин  Да се поцелуваме ли, че да си пишем после тук, а?
и Четвърто - включих се в тази дискусия с единствената цел да помогна на женицата с каквото мога, а не да плюете по адрес на фирмата. "Женицата"? Колко мило. Всички измамени клиенти ли наричате с такива мили имена?

п.с. ако обичаш не ме свързвай с лъжливи вестоносци - нямам нищо общо с такива.  Не съм те свързвал, поканих те на оперета.

Остани си със здраве!  Peace  И ти, но върни парите.

П.П. Всъщност ти какво работиш там?

# 31
Това за което ме заяде не е бизнес, а допълнителен доход. Както писах по-горе (но явно не можеш да четеш, или четеш което ти харесва а.к.а. през редовете) парите които жената (не е благоволила да се представи) си търси са платени на бившия колега в София, и той драсна с тях (ще си получи наказателната отговорност, има договор все пак). "Женицата" - защото не я познавам, и и съчуствам както и вие, за това се опитвам да помогна с каквото мога за разлика от теб, който с държанието си се опитваш да ме накараш да спра да чета темата й.

Незнам защо ме свързваш с неразумния колега в София, та очакваш АЗ като представител на офис Шумен да и върна някакви пари ?! Има си отговорни лица, на които ще предам информацията която тя евентоално ще ми даде като номера на товарителници и т.н.

Можеш да заповядаш всеки делничен ден от 8 до 18ч. на посочения адрес в подписа ми, и ще разбереш какво всъщност работя аз.

Като финал те моля най-учтиво да спреш да се заяждаш с мен (макар, че то явно ти е в характера и оправия няма).

# 32
п.с. не е сигурно дори дали наистина жената по-горе чака някакви наложени, или е поредният потребител (или недоволен уволнен невършещ работа служител) плюещ наляво и надясно. ИМА платежи които не са изплатени в София (понеже фирмите ни звънят, и от тях научаваме). Ако наистина чака пари, нека напише информацията която може да даде за да проверят колегите и ако такива пратки наистина са реализирани и платежите по тях не са изплатени да се изплатят.

По възможност не разводнявайте темата със странични интриги.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 22:45 от sstoyanov

# 33
Станимире, аз комуникирах по-рано с жената и тя ми прати данните за които питаш. Сега ще ти ги препратя на лично съобщение.
За останалите които сигурно ще се чудите кой съм аз - аз съм Тодор. С въпросната куриерска фирма единствената ми връзка, е че баща ми работи за нея като представител на Пазарджик. Аз също се опитвам да помогна на жената с каквото мога и разбира се не ми е приятно така да се плюе по нея из форумите (все пак баща ми се надява всичко да заработи и да започне да изкарва някакви пари от тази фирма). Наистина и фирмата е злоупотребила (или по-скоро старите представителите за София), но ще се опитаме да оправим нещата.

# 34
Мерси Тоше, тя и г-жа Галя Иванова ми писа каквото трябваше - очакваме включване в най-скоро време лично тя да се похвали как си е получила чаканите пари.  bowuu Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 291
Естествено че ще се похваля, само да видим кога ще е това, защото сме фирма ООД и не сме малко хора-мъжката част едвам я удържам да не се разправя по силов ред

# 36
  • Мнения: 1 291
Ето включвам се да кажа че лично шефа Пламен от Разград днес ми се обади и каза че до четвъртък всичко ще ни бъде изплатено.Очаквам с нетърпение Хепи енда на тази история и вече ще имам едно наум на кого се доверявам

# 37
  • Мнения: 5 647
напоследък все не даваха документ, но нали ги познавах-викам не ми трябва, но виж сега какво стана.

Е как така не са давали??? Това е абсурдно. Без товарителница стока не се изпраща....

# 38
  • Мнения: 1 291
това се случи 2 пъти-аз пишех на един лист адреса на получателя и телефона и куриера каза бързам ще си го препиша в колата че съм спрял на гадно място

# 39
  • Мнения: 2 584
ние ползваме Спиди, имаме модул и от там пускам заявките, там и си проверявам кога пратката е доставена и кой се е разписал за нея
пп. а не пращаме малко, на ден се събират 150 пратки за цялата страна

# 40
  • Мнения: 1 291
какъв е този модул?

# 41
  • Мнения: 3 423
но ще се опитаме да оправим нещата.

Ще се опитаме не значи ли, че може би
нищо няма да стане, но поне хората ще
си мислят, че сте имали добри намерения.
Нещо като да те обарва оклюмал мъжага.
Но пък поне данните на жената имате, та
се моля да не дозлоупотребите с тях поне.
Хубаво е да чета категорични мнения от рода.
Насрахме се, ще се избършем до чисто. А не, че ще
опитаме да развием ролката, но няма да ни стигне.
Нали?!

# 42
Ако проблема в конкретният случай зависеше от мен, или аз се бях осрал щяхте да получите такъв конкретен отговор, но попаднах съвсем случайно на тази тема и правя каквото ми е по силите да решим проблема.

# 43
  • Мнения: 2 584
като станеш корпоративен клиен на спиди ти правят модул, от там си пускаш товарителниците, принтираш ги, те идват и ги взимат, имаш и отстъпка

# 44
  • Мнения: 1 291
Четвъртък -16.00 часа още няма ни вест ни кост

Общи условия

Активация на акаунт