Мошенници-куриери Корект експрес

  • 4 567
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 114
Четвъртък -16.00 часа още няма ни вест ни кост

А как мина срещата с "Господарите..." ?  Wink

# 46
  • Мнения: 1 291
Ми как -всичко беше готово,много свестни хора, НО като ми се обади лично шефа на КОРЕКТ експрес и пое ангажимента днес до края на работния ден да ми платят каквото трябва, аз им се обадих и казах да почакат да видим дали ще платят или не.

# 47
  • Мнения: 1 291
17.11 часа като гледам няма да дойдат, не мога да разбера човек с какви нерви трябва да разполага за да издържи на подобно напрежение, как може такова нещо

# 48
  • Мнения: 1 291
18.04 часа Мошенници ли са или не са КОРЕКТ експрес ?На шефа телефона му дава свободно и веднага след това заето..

# 49
  • Мнения: 3 621
18.04 часа Мошенници ли са или не са КОРЕКТ експрес ?На шефа телефона му дава свободно и веднага след това заето..
Явно са искали само да те откажат от срещата с Господарите .... явно няма да дойдат да ти платят днес 

# 50
  • Мнения: 4 195
Ако проблема в конкретният случай зависеше от мен, или аз се бях осрал щяхте да получите такъв конкретен отговор, но попаднах съвсем случайно на тази тема и правя каквото ми е по силите да решим проблема.
колко случайно Twisted Evil
що се вързахте още в началото като се появи господина,м?

# 51
  • Мнения: 1 291
Искам да изразя огромното си възмущение към тази фирма "КОРЕКТ" експрес. Когато говорих с шефа на фирмата Пламен очаквах че седи срещу мен разумен човек и бизнесмен, влязох му в положението че клона в софия е измамил него, чухме се във вторник и той пое ангажимент за четвъртък до края на деня, но НЕ така и никой не дойде, дори не се обади. Скъсахме си нервите. Ще наема адвокат и ще се разправяме по съдебен ред, това е пълен абсурт.Цял месец ще ни разиграват.
Благодаря на хората които се опитаха да ми помогнат тук, тях не ги обвинявам, но нека знаят в каква фирма работят!

# 52
  • Мнения: 1 291
Много бих желала да чуя мнението на г-н Станимир Стоянов след като видя какво стана

# 53
Много бих желала да чуя мнението на г-н Станимир Стоянов след като видя какво стана

Мога да кажа само, че по съдебен ред твърде много нерви, пари и нерви се губят докато се вземат парите (обикновенно години) и ще стане много по-бавно. Мога да кажа със сигурност само, че до максимум 10-ина дена наложените ще са изчистени, и никой няма да пие студена вода. Лошото на Шефа е, че обеща да ги плати в четвъртък, защото трябваше банката да му отпусне кредит, но го забавиха със седмица и от там се забави и плащането на платежите. Всеки има правото да си търси парите по какъвто начин намери за добре - аз пиша каквато информация имам.

п.с. Успех с получаването на парите - при наличие на още малко желание нещата ще са оправени без допълнителни проблеми и усложнения и за двете страни.

# 54
  • Мнения: 183
Айде сааа, ново двайсе..
Г-н Стоянов, аз ако съм на шефа ти, при положение, че фирмата ми се спряга по Форумите и то с отрицателен знак(меко казано), а Господари на ефира ми дишат във врата- с никакъв кредит няма да си мия ръцете...чак толкоз ли го е окъсал шефа ви..?
За 500 лева става въпрос! Не за 50,000!
Чудно ми е още колко причини ще си извадите от ръкава, за да не се издължите към момичето???

# 55
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пък и най-малкото ако не да й се обади лично, то поне да благоволи да си вдигне телефона! С криене не се прави бизнес! Поне елементарно уважение да бе проявил....

# 56
  • Мнения: 1 291
Можете да предадете на шефа си-понеже телефона му продължава да дава заето, че нещата няма да бъдат оставени така и ще предприемем всички средства от сега нататък на които сме способни докато не си получим парите.

# 57
Тази фирма Корект експрес и на нас ни врътна същия номер! Ние също не можем да си получим наложените платежни от два месеца  и предполагам че има още много фирми като нас! Дължимата сума по товарителниците ни е 398 лв. Всеки ден ги търся по незнам колко пъти, телефоните им в почти във всички офиси не се вдигат, дават заето или просто вече не съществува такъв телефонен номер, а ако случайно някой ми вдигне ми се предава следния разговор " Ами аз съм само куриер, нищо не мога да направя по въпроса, обадете се в централнияния офис или ми дават пак някой несъществуващ тел."
Направо съм възмутена от безочливото им лъжене и за капак тука някъкв си куриер тръгнал да ми казва че били ограбени от служителите си от София! Добре да речем че това е вярно тогава защо почти нито един офис в страната не работи, да не би всичките им служители са се ноговорили и ги ограбили или просто всички изведнъж решили да напуснат, защото условията има на работа са просто " перфектни"
Стига сте ни лъгали, ясно е че сте долнопробни крадци!

# 58
  • Мнения: 1 291
Това означава че с Вас ще се обединим в търсенето на правата си.

Още инфо по въпроса.Този офис е обявен в сайта  и не съществува:
http://www.correct-express.com/contacts/showCity/id/110

Днес си направихме труда да отидем до Пловдив и:
http://www.correct-express.com/contacts/showCity/id/84
офиса в малката търговия в Пловдив, изобщо не съществува от няколко месеца доколкото разбрах, от жена която беше там и каза "ООО НЕкорект експрес ли търсите?"
 Rage

# 59
  • Мнения: 1 291
Очаквайте скоро сериозен акт от полицията!

Общи условия

Активация на акаунт