От кога бисквити в млякото?

  • 6 826
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 334
Здравейте!Въпроса ми е от кога започнахте да слагате бисквити в млякото и съответно на коя фирма бисквитите ползвате?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 216
Не съм слагала бисквити в млякото.  Peace

# 2
  • Мнения: 46 492
След като захраних с глутен пробвах уж за разнообразие да слагам бисквити на Плазмон.

Много бързо след това спрях, защото и без това ядеше много, а от тях буквално освирепяваше от глад, дори си върна нощно хранене, което беше спряла отдавна  Crazy пък и чисто, неподсладено мляко си е най-добре, тези, които аз купих бяха ужасно сладки и заминаха в кофата Stop

Плазмон имат и безглутенови, ако още не си захранила.

# 3
  • София
  • Мнения: 267
И аз не слагам бисквити в млякото и не мисля да слагам.Ако детенцето си се наяжда добре и с чистото мляко, не мисля че има нужда от тях...достатъчно въглехидрати  получава, ако му даваш каша някаква каша например. Започнах да използвам бисквитите чак наскоро след като въведох киселото мляко-смесвам ги заедно и с плодове,и става чудесна закуска...но на вас ви е още рано...Иначе тук може да видиш какви горе долу бисквити има на пазара:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317550.0

# 4
  • Мнения: 2 334
Благодаря за отговорите момичета !Питам  ви защото дъщеря  ми изпива по 230мл. Ам Лактана био и търси още което според мен и всички е много за неината възраст.След като си изпие млякото търси още  и като и дам вода изпива по още 30мл. по което съдя че не и стига Rolling Eyes Затова мисля дали да не пробвам да и слагам бисквита в млякото. Thinking

# 5
  • Мнения: 27 524
На тази възраст синът ми пиеше по 250мл с каша вътре  Peace
Против бисквитите съм, но твърдо за кашите в млякото  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 034
на мен не ми е много ясно защо се слагат бисквити в млякото, отделно, че тук не се препоръчва. млякото се пие чисто. бисквити давам на сина си вече месец, но отделно. яде зеленчукови след пюрето и плодови късно следобяд, около час и половина преди вечерята му (по една бисквита). не бих ги смесвала с млякото и изобщо нищо не слагам в млякото  Peace

# 7
  • Мнения: 1 763
Аз започнах да слагам глутенови на Плазмон, когато стана на 9 месеца. Давам някъде веднъж, най-много два пъти седмично за разнообразяване на закуската.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Правила съм закуска с от мляко с бисквити за разнообразие Peace. Детето ми беше на 10 месеца.

# 9
  • Мнения: 4 784
Слагала съм на Плазмон безглутенови доста по - рано от вашата възраст. Но по принцип не слагам бисквити в млякото. Яде си ги отделно. Бих ти препоръчала да му предлагаш бебешки бисквитки. Има на почти всички фирми - Хип, Алете, Плазмон...

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започнах да слагам от 8-я месец

# 11
  • Мнения: 741
Не съм слагала и не мисля,че е нужно

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Слагах 2-3 пъти,но определено на Тери не и хареса.

# 13
  • Мнения: 565
Никога не съм слагала. Давах й отделно да гризка.

# 14
  • Мнения: 707
Бисквити не съм слагала в млякото. Ако толкова държиш да го сгъстяваш, пробвай с оризова брашно (от кашата - без глутен е).

# 15
  • Мнения: 4 433
към 10тия месец

# 16
  • Мнения: 304
 Peaceзапочнах с бисквитките от 7 месец

# 17
  • Мнения: 6 441
Бисквити в млякото не съм слагала.
След годинка давах кисело мляко с бисквити,но от шише-не. Peace

# 18
  • Мнения: 239
Здравей!И аз на тази възраст бях започнала да слагам по половин бисквита закуска в млякото,но много го засищаше и на сутринта не искаше да яде .Спрях и си пиеше само мляко.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
az slagam ot 6ia mes na plazmon. parvo bezglutenovi, sega ve4e glutenovi. i im davat da si grizat ot vreme navreme. spored men ne e izob6o zadaljitelno. az gi davam ponjakoga za raznoobrazie samo a ne 4e tolkova imat nujda ot tjah. no moite sa sravnitelno zlojadi i slabi4ki. ako deteto si jade moje bi njama nujda.

аз слагам от 6ия мес на плазмон. първо безглутенови, сега вече глутенови. и им дават да си гризат от време навреме. според мен не е изобщо задължително. аз ги давам поняакога за разнообразие само а не че толкова имат нужда от тяах. но моите са сравнително злояди и слабички. ако детето си яаде може би няма нужда.

Моля, пишете на кирилица.
 

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 23:00 от Vivi

# 20
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз започнах от 6-тия месец с безглутенови, вече давам глутенови. На Плазмон.

Извинявам се на авторката, ама досега търсих в Най-често задавани въпроси и не си намерих отговор на питането.
Да не пускам нова тема, ще питам тук.

Взех днес бисквити Чичибебе, с мляко. Обаче в състава пише, че съдържат 0,5% яйца.
Аз съм въвела жълтъка, но белтък не.
Проблем ли е да давам от тях.
Маги е на 9м.

Предварително, благодаря.
И се извинявам още веднъж.
  bouquet

# 21
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Аз давам Чичибебе от два дни, няма реакция, а не съм въвела жълтък още (поне така си мисля де).  За мен това са най-добре разтворимите бисквитки за мляко. Ползвах ги преди три години с каката.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря, barfly   bouquet

# 23
  • У дома !
  • Мнения: 700
По собствена преценка реших тази вечер да му сложа 2 чени лъжички натрашени бисквитки на чи чи бебе в 210мл. вода със 7 мерителни АМ.Всичко си изяде без проблем и заспа бързо.Иначе сме  почти на 11м. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 79
Аз от 7-мия месец започнах да й правя за следобедна закуска обикновени бисквити с АМ-за разнообразие от кашите. Приеха се много добре. Само че с лъжичка, а не от шише Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Към 11м. започнах в  АМ преди заспиване да слагам по 1-2 бисквитки Плазмон-бебката и без това е доста слабичка.Това,че бебчето ти пие вода след АМ е добре,за да се отмива млякото, особено ако имате зъбчета.

# 26
  • Мнения: 3 063
Аз слагам по 1 бисквита Закуска в млякото от началото на 9-ти месец..

# 27
  • Мнения: 4 447
Започнах с безглутеновите на прах на Плазмон. Няма смисъл от тях.

След като въведох глутена стривах на прах обикновени и слагах от тях.
Ефекта беше доста по-добър. А и доста по ефтин.

А глутен се дава след 8ми - 10ти месец Peace

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Започнах от 6-ти месец по 2 бисквитки Плазмон без глутен, после въведох глутена и сега ги редувам.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 752
Апък аз да питам минават ли без проблем тези бисквити през биберона или се запушва?Ние сме с Авент-3-ка.

# 30
  • Мнения: 4 447
Не, минават само с комбинирания. Аз бях с Чико.

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Апък аз да питам минават ли без проблем тези бисквити през биберона или се запушва?Ние сме с Авент-3-ка.
Специално тези на Плазмон минават. Те са именно за ползване с биберон. Разтвярят се за секунди.

# 32
  • Мнения: 262
Слагала съм му досега много много рядко, по една бисквита или пък 1-2 лъж. каша. Но от 2-3 дена слагам по 2-3 бисквитки на Чичи бебе и явно го засища по-добре от чистото мляко, за преди сън става въпрос, и даже снощи си изпи "нощното мляко" чак в 6,30 сутринта, което досега не се е случвало. Явно ще продължа да му слагам или бисквитки или бисквитена каша в млякото му преди сън.

# 33
  • Мнения: 493
След,като навърши 8 месеца пробвах да му дам за закуска на "чичи бебе" бисквитки с АМ,но не му хареса много. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 411
За първи път сложих обикновена бисквита "Закуска" със започванто на 7-ми месец.
Хареса му и сега от време на време му слагам в млякото,предимно вечер преди заспиване.

Общи условия

Активация на акаунт