с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 011
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
ами това е въпросът ми,как е редно и по добре ?

# 1
  • Мнения: 2 229
Зависи дали ще ти я мият там...

# 2
  • Мнения: 446
ами не знам,то аз съм ис къдрава коса като се измя,а като се разреше се поизправя и не знам как е по-удачно да отида за да стане добре и прическата.Аз искам да стане на етажи и да се скаси доста.Или да отида с измита а тя да я среши или както си прецени Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз ходя с измита коса винаги, независимо ще ми я мият ли там.

# 4
  • Мнения: 2 229
Ама то какво значение има, предполагам, че ще ти я измие тя, за какво се притесняваш!

Аз ходя обикновено, като съм си измила косата преди 1-2 дена, да не е съвсем мръсна и мазна все пак.. Laughing
За какво да я мия непосредствено преди това, само да я изтощавам! ooooh!

# 5
  • Мнения: 81
Да, най-добре ще е да я измиеш (освен ако не прецениш, че искаш там да ти я измият) и ще преценят на място, как ще е по-дорбре да подстригват, на суха или мокра коса.

# 6
  • Мнения: 5 103
Косата ми е мият там.

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Аз ходя с измита коса винаги, независимо ще ми я мият ли там.
ест., на никои няма да му е приятно да се рови в мръсна коса

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Винаги ходя с измита - срамм ме е от хората Embarassed, независимо дали там пак ще ми я измият.

# 9
  • Мнения: 2 414
И моята. Peace

# 10
  • Мнения: 298
Винаги ходя с с измита коса, въпреки че там винаги ми я мят, някак ме е срам да ида с мръсна.

# 11
да, разбира се. Никога не съм давала на фризьор да ми я мие, неприятно ми е  Naughty

# 12
  • Мнения: 1 813
Фризьорката ми започва всякакви процедури първо с миене на косата.

# 13
  • Мнения: X
Когато ще ходя на фризьор, задължително мия косата си предишния ден.

# 14
  • Мнения: 1 541
Не- нали за това отивам там. Аз не оставям косата си да стане мазна и неприятна за пипане така или иначе- не мисля, че на фризьорите им е проблем това кой с каква коса отива, ако говорим за хора с нормална хигиена.

Общи условия

Активация на акаунт