сироп за кашлица

  • 2 255
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравеите мами.Детенцето ми кашля но му няма нищо друго ще ми кажете ли   какъв сироп за кашлица да му взема от който сте доволни.Той е на 8 месеца.

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Това ще ти каже педиатърът му, не ние. Бебето е твърде малко да му назначаваш сама лечение.

# 2
  • Мнения: 571
Ако му няма нищо защо ще му даваш сироп. Заведи го на лекар и той да прецени какво да се прави.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако детето има хрема изобщо не ти трябва сироп за кашлица.Не знам защо си мислите че сиропа за кашлица е безобиден.Можеш ли да определиш каква е кашлицата,че да вземеш правилния сироп?

# 4
  • Мнения: 571
Имахме един познат лекар хирург, който ми каза така, след като му казах че детето кашля и му давам сироп за кашлица: " Не лекувай следствието, а търси причината и лекувай нея. Кашлицата е следствие , а причина могат да са много неща. Сиропа облекчава кашлицата, а не лекува".

# 5
  • Мнения: 581
 Не, няма да ти кажа, не съм лекар.Супер безотговорно е да търсиш и да ти се дават съвети за приемане на лекарства във форума.Особено за бебе.Най-добре е да бъде прегледано от читав лекар.
 Успех и дано не е сериозно!

# 6
  • Мнения: 7 201
Ако детето има хрема изобщо не ти трябва сироп за кашлица.Не знам защо си мислите че сиропа за кашлица е безобиден.
Peace
Супер безотговорно е да търсиш и да ти се дават съвети за приемане на лекарства във форума.Особено за бебе.Най-добре е да бъде прегледано от читав лекар.
Peace

# 7
  • Мнения: 14 133
Не, няма да ти кажа, не съм лекар.Супер безотговорно е да търсиш и да ти се дават съвети за приемане на лекарства във форума.Особено за бебе.Най-добре е да бъде прегледано от читав лекар.
 Успех и дано не е сериозно!
Peace Дете през интернет не се лекува.  Аз при кашлица винаги водя дребния при доктора му.

# 8
  • Мнения: 941
Абсолютно съм съгласна с останалите.Не провеждай самолечение да не задълбаеш нещата.Заведи го,доктора да го чуе на слушалка и той да каже.Все пак за тая кашлица трябва да има причина

# 9
  • Мнения: 1 237
Детето е малко,не рискувай!Обади се на лекаря ви и го заведи да го прегледат!

# 10
  • Мнения: 2
Действително е най-добре да го заведа на лекар.Все пак благодаря за съветите. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт