за мацките и кучките (петъчна)

  • 4 389
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Нека ви припомня какво е казал Наполеон… “Всички жени са кучки, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена”   bouquet

# 16
С поправката, че според него всички жени са курви Crazy

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
За много хора винаги съм била кучка. Дреме ми.

# 18
  • Мнения: 2 448
Нека ви припомня какво е казал Наполеон… “Всички жени са кучки, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена”   bouquet

Той е бил нисък, може да говори всичко.   Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Не знам, аз съм родена в годината на змията. А кучките са много хубави животни, както и котките/мацките. Ламята съществува само в приказния свят и във фантазията на мъжете. Пада си малко шизофреничка, и има три глави (явно от стреса, койото преживява всеки ден), странно защо всеки път се опитват да й ги отрежат, като пак й никнат, щото редовно си хапва от злтаните ябълки.
А мъжът в какво животно се превръща? Или да си мъж е достатъчно животинско?

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:25 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 35
Кучка

1.Женско куче.

2.Прен.Разг. Лоша, зла жена

3.Прен.Пренебр. Развратна жена..”Ходи по мъже като кучка”

 

Винаги ме е било яд, че в тълковния речник никога няма изчерпаемо обяснение на неудобните или вулгарни думички. Днес ще разсъждавам върху следните теми: “жените-кучки” , “кучки ли са жените?”, “какво значи да си кучка?”, “как да разберем, че една жена е кучка?”, “кога една жена се превръща в кучка?” и прочие…

 

И такаааааа…в днешно време, общо взето, всяка жена е кучка.Забелязала съм, че кучките се делят на две категории:

1. кучка през погледа на жените.

2. кучка през погледа на мъжете.


Първата категория е много жестока.Няма по-кофти нещо от женската завист. Има само състезание “Кой е по-по-най”. Кучки сме, когато гаджето на някаква си там те е погледнал в циците или дупето.Това, че ти изобщо не си забелязала не те оправдава.Кучка си! Кучки сме,когато знаем как да се забавляваме и знаем как да събираме погледите. Кучки сме, когато имаме по-хубаво тяло, по-хубава коса, по-хубави дрехи и по-високи токчета. Кучки сме, когато се появяваме в компанията на готини мъже.Нищо, че готиния мъж може да е брат ти. Кучки си! Кучки сме, когато танцуваш предизвикателно, но не за да се правиш на велика, а защото МОЖЕШ! Кучки сме, когато си бившата на бившето ти гадже. Това, че животът така е устроен, а ти дори не си спомняш за бившия не те спасява. Кучка си! И още много,много други подобни тъпи примери.. В тази категория няма правила и конкуренцията е жестока.Не ви препоръчвам да сте кучка през погледа на жена, но знайте, че е неизбежно и единственото решение е да се превърнете в монахиня и да не излизате от манастира.

 

Във втората категория положението е съвсем различно, дори можем да кажем комично. Да си кучка през погледа на мъж си е направо забавно. Първо, защото е всеизвестно мъжкото его и второ, защото мъжете имат “няма-такова-разбиране-за-жените”.

Да започнем от това, че ако просто те кефи секса и не предпочиташ да робуваш на сериозна връзка, автоматично и на момента се превръщаш в кучка и си в устата на всички…И не само това..Получаваш и бонус - ставаш тема # 1 поне за 2 месеца в клюкарското квартално кафе.. Но когато мъжа сменя жените като носни кърпички, той си остава просто “МЪЖ”, или в краен случай “женкар”..Но и двете не звучат достатъчно обидно.И въпросът приключва до там..Въобще на мъжа, едва ли не, всичко му е простено, само защото се е родил с пишка. Ай, сиктир!

Когато някой мъж не те кефи и го показваш/казваш тогава ставаш “ебати кучката”..И не заслужаваш и ей толкова малко от вниманието, което ти е отделил.

Когато имаш повече бивши гаджета от мъже срещу теб, тогава си кучка от класа.

Не ви препоръчвам да настоявате за лично пространство или глътка свобода, защото тогава през неговия поглед сте…кучка с любовник.

Когато сме по-преуспели в професионален план и печелим повече от мъжа, а да не говорим ако сме и на висок и отговорен пост - тогава сме надъхани кучки, или иначе казано - кучка, спала с шефа си.

Кучки сме, когато им казваме истината и това, което мислим..Всеки знае, че истината боли най-много. Един мъж обича света да се върти около него и да има само едно мнение - неговото. Да, ама не! Тогава им ставаме “евтини и тъпи кучки”..

А когато откажем секс…майко мила! Дори не се сещам тогава какви кучки сме. Това да нараниш мъжкото его не е шега работа! Печелиш си враг за цял живот и после чуваш какви ли не истории как всъщност той те е отрязал, а не ти него! И тук ставаме вече зли кучки! СМЯХ!  Няма какво да се лъжем, 97% от жените са кучки! Оставям 3% на по-гореспоменатите монахини, но да не забравяме, че и те са жени  и на тях не им е чиста работата..хахаха.. Joy

И като заключение казвам ДА! КУЧКА СЪМ!

# 21
  • Мнения: 1 400
И като заключение казвам ДА! КУЧКА СЪМ!
Thinking
Ми....и аз съм кучка значи bowuu

# 22
  • Мнения: 3 268
Аз съм котка,черна и лъскава.Понякога мъркаща,понякога съскаща.Кучка не съм била никога за огромно мое съжаление.Много искам да съм кучка,но не става.

# 23
  • Мнения: 152
Жените са кучки(повечето), а останалите са курви!  Mr. Green
Каква е разликата м/у кучка и курва?
Кучката се чука с всички.. .с изключение на теб. А курвата се чука с всички - включително и с теб.
Е, има и такива дето въобще не се чукат.. .ама те са друга бира!  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 442
Котешкият темперамент е по-коварен. Днес ти се гали и ти замазва очите- утре не може да те гледа и дере до кръв. Повечето сме такива. Хормони, кво да правиш. И кофти възпитание, естествено.

Кучешкото и аз го свързвам с разврат. Кучка е тази, която се умилква около твоичкия и ти краде семейството.

# 25
  • Мнения: 66
Според жените, аз съм кучка.
За мъжете - мацка!
 Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Кучката може да бъде и добър приятел, докато на мацката цял живот има да й робуваш. За това и кучката като те гризне повече боли.

# 27
  • Мнения: 3 268
Котешкият темперамент е по-коварен. Днес ти се гали и ти замазва очите- утре не може да те гледа и дере до кръв. Повечето сме такива. Хормони, кво да правиш. И кофти възпитание, естествено.

Кучешкото и аз го свързвам с разврат. Кучка е тази, която се умилква около твоичкия и ти краде семейството.
Аз съм от галещите се,не дера.

# 28
  • Мнения: X
Не бъркайте кучките с курвите.

# 29
  • Мнения: 1 212
Всяка завършена жена трябва да може в подходящата ситуация да се претвори във мацка, ламя или кучка !  Peace
Всеки един от образите - в изчистен вид е своего рода несъвършенство или наистина просто етап  Wink

Общи условия

Активация на акаунт