за мацките и кучките (петъчна)

  • 4 384
  • 75
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
интересно ми е какво провокира едно прекрасно момиче в един момент от живота си да се превърне в гадна кучка, след това сякаш се кротва, жени се (или съжителства) и понякое врме се превръща в ламя. Предполагам сте се трансформирали някъде по този път ...
причините предполгам са комплексни но все пак за мен си остава загадка ...

а да ли някои се раждат кучки? или всички са кротки сладки котенца а после се променят?
бихте ли споделили вашите причини за трансформация, а също така има ли странични ефекти трансформацията ....

# 1
  • Мнения: 9 814
Винаги съм си била кучка.
Трансформация не съм преживяла.
Смятам да преживея след месец, когато ще си слагам сЕликон.

# 2
  • Мнения: 2 448
Чак такива радикални трансформации сякаш не съм претърпяла. Пази боже да съм станала ламя.  Laughing

Всъщност аз никога не съм била мацка, не съм и кучка. Определям се по скоро като жена с огнен темперамент, но ... сега като се сетя един приятел на мъжа ми при запознанството си с мен му каза "брат, на тебе куче не ти трябва , имаш си жена и питбул в едно".  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 212
Много ми се иска да се включа по темата ....
Кучка, мацка - ок.
Само едно уточнение .... моля те дефинирай "ламята" ?

# 4
  • Мнения: 78
В този смисъл съм шизо  Mr. Green, ту се вживявам в ролята на мацка, ту на кучка. Относно харченето на парите на мъжа ми съм си винаги ламя  Whistling

# 5
  • Мнения: 12 662
Малки сладки котенца - докато ни галите и ни купувате герданчета.
Кучки - когато решите, че трябва да пазим къщата и да ни извеждате на каишка. А вие да се радвате на чуждите кучки.
Лами - когато почнем да харчим парите ви за простотии като храна за децата и , не дай си Боже, фризьор.

# 6
  • Мнения: 118
Във всеки човек дреме н'кво животно.Понякога бива пуснато на свобода.

# 7
  • Мнения: 830
Аз съм дракон Joy Joy Joy

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ааа в някои живеят повечко .... .

а за ламята, не само като Ни харчите парите а и като ни мелите солна главите за дребни мъжки потребности

# 9
  • Мнения: 12 662
Като например домашно кино с 60 инчова плазма.

# 10
  • Мнения: 35 951
винаги съм си била само една ламя  Blush

# 11
  • Мнения: 4 965
Абеее, мечтая си да съм тигрица. Ама в повечето случаи се трансформирам от кучка в ламя и обратно. Мацката само кротко си дреме в мен и мнооого рядко се появява - т.е. трябва да има конкретни фактори да се покаже...

# 12
  • Мнения: 1 400
Какви са мацките и какви - кучките и каква е разликата между тях?А ламите? newsm78

Щото аз откривам в себе си повече от една-две жени Crazy Да взема да си припозная кучката и ламята и да ги разкарам - за това питам Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 11 114

Аз пък съм дракОн  Laughing

# 14
  • Мнения: 194
На етап ламя съм Crazy bowuu

# 15
  • Мнения: 35
Нека ви припомня какво е казал Наполеон… “Всички жени са кучки, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена”   bouquet

# 16
С поправката, че според него всички жени са курви Crazy

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
За много хора винаги съм била кучка. Дреме ми.

# 18
  • Мнения: 2 448
Нека ви припомня какво е казал Наполеон… “Всички жени са кучки, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена”   bouquet

Той е бил нисък, може да говори всичко.   Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Не знам, аз съм родена в годината на змията. А кучките са много хубави животни, както и котките/мацките. Ламята съществува само в приказния свят и във фантазията на мъжете. Пада си малко шизофреничка, и има три глави (явно от стреса, койото преживява всеки ден), странно защо всеки път се опитват да й ги отрежат, като пак й никнат, щото редовно си хапва от злтаните ябълки.
А мъжът в какво животно се превръща? Или да си мъж е достатъчно животинско?

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:25 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 35
Кучка

1.Женско куче.

2.Прен.Разг. Лоша, зла жена

3.Прен.Пренебр. Развратна жена..”Ходи по мъже като кучка”

 

Винаги ме е било яд, че в тълковния речник никога няма изчерпаемо обяснение на неудобните или вулгарни думички. Днес ще разсъждавам върху следните теми: “жените-кучки” , “кучки ли са жените?”, “какво значи да си кучка?”, “как да разберем, че една жена е кучка?”, “кога една жена се превръща в кучка?” и прочие…

 

И такаааааа…в днешно време, общо взето, всяка жена е кучка.Забелязала съм, че кучките се делят на две категории:

1. кучка през погледа на жените.

2. кучка през погледа на мъжете.


Първата категория е много жестока.Няма по-кофти нещо от женската завист. Има само състезание “Кой е по-по-най”. Кучки сме, когато гаджето на някаква си там те е погледнал в циците или дупето.Това, че ти изобщо не си забелязала не те оправдава.Кучка си! Кучки сме,когато знаем как да се забавляваме и знаем как да събираме погледите. Кучки сме, когато имаме по-хубаво тяло, по-хубава коса, по-хубави дрехи и по-високи токчета. Кучки сме, когато се появяваме в компанията на готини мъже.Нищо, че готиния мъж може да е брат ти. Кучки си! Кучки сме, когато танцуваш предизвикателно, но не за да се правиш на велика, а защото МОЖЕШ! Кучки сме, когато си бившата на бившето ти гадже. Това, че животът така е устроен, а ти дори не си спомняш за бившия не те спасява. Кучка си! И още много,много други подобни тъпи примери.. В тази категория няма правила и конкуренцията е жестока.Не ви препоръчвам да сте кучка през погледа на жена, но знайте, че е неизбежно и единственото решение е да се превърнете в монахиня и да не излизате от манастира.

 

Във втората категория положението е съвсем различно, дори можем да кажем комично. Да си кучка през погледа на мъж си е направо забавно. Първо, защото е всеизвестно мъжкото его и второ, защото мъжете имат “няма-такова-разбиране-за-жените”.

Да започнем от това, че ако просто те кефи секса и не предпочиташ да робуваш на сериозна връзка, автоматично и на момента се превръщаш в кучка и си в устата на всички…И не само това..Получаваш и бонус - ставаш тема # 1 поне за 2 месеца в клюкарското квартално кафе.. Но когато мъжа сменя жените като носни кърпички, той си остава просто “МЪЖ”, или в краен случай “женкар”..Но и двете не звучат достатъчно обидно.И въпросът приключва до там..Въобще на мъжа, едва ли не, всичко му е простено, само защото се е родил с пишка. Ай, сиктир!

Когато някой мъж не те кефи и го показваш/казваш тогава ставаш “ебати кучката”..И не заслужаваш и ей толкова малко от вниманието, което ти е отделил.

Когато имаш повече бивши гаджета от мъже срещу теб, тогава си кучка от класа.

Не ви препоръчвам да настоявате за лично пространство или глътка свобода, защото тогава през неговия поглед сте…кучка с любовник.

Когато сме по-преуспели в професионален план и печелим повече от мъжа, а да не говорим ако сме и на висок и отговорен пост - тогава сме надъхани кучки, или иначе казано - кучка, спала с шефа си.

Кучки сме, когато им казваме истината и това, което мислим..Всеки знае, че истината боли най-много. Един мъж обича света да се върти около него и да има само едно мнение - неговото. Да, ама не! Тогава им ставаме “евтини и тъпи кучки”..

А когато откажем секс…майко мила! Дори не се сещам тогава какви кучки сме. Това да нараниш мъжкото его не е шега работа! Печелиш си враг за цял живот и после чуваш какви ли не истории как всъщност той те е отрязал, а не ти него! И тук ставаме вече зли кучки! СМЯХ!  Няма какво да се лъжем, 97% от жените са кучки! Оставям 3% на по-гореспоменатите монахини, но да не забравяме, че и те са жени  и на тях не им е чиста работата..хахаха.. Joy

И като заключение казвам ДА! КУЧКА СЪМ!

# 21
  • Мнения: 1 400
И като заключение казвам ДА! КУЧКА СЪМ!
Thinking
Ми....и аз съм кучка значи bowuu

# 22
  • Мнения: 3 268
Аз съм котка,черна и лъскава.Понякога мъркаща,понякога съскаща.Кучка не съм била никога за огромно мое съжаление.Много искам да съм кучка,но не става.

# 23
  • Мнения: 152
Жените са кучки(повечето), а останалите са курви!  Mr. Green
Каква е разликата м/у кучка и курва?
Кучката се чука с всички.. .с изключение на теб. А курвата се чука с всички - включително и с теб.
Е, има и такива дето въобще не се чукат.. .ама те са друга бира!  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 442
Котешкият темперамент е по-коварен. Днес ти се гали и ти замазва очите- утре не може да те гледа и дере до кръв. Повечето сме такива. Хормони, кво да правиш. И кофти възпитание, естествено.

Кучешкото и аз го свързвам с разврат. Кучка е тази, която се умилква около твоичкия и ти краде семейството.

# 25
  • Мнения: 66
Според жените, аз съм кучка.
За мъжете - мацка!
 Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Кучката може да бъде и добър приятел, докато на мацката цял живот има да й робуваш. За това и кучката като те гризне повече боли.

# 27
  • Мнения: 3 268
Котешкият темперамент е по-коварен. Днес ти се гали и ти замазва очите- утре не може да те гледа и дере до кръв. Повечето сме такива. Хормони, кво да правиш. И кофти възпитание, естествено.

Кучешкото и аз го свързвам с разврат. Кучка е тази, която се умилква около твоичкия и ти краде семейството.
Аз съм от галещите се,не дера.

# 28
  • Мнения: X
Не бъркайте кучките с курвите.

# 29
  • Мнения: 1 212
Всяка завършена жена трябва да може в подходящата ситуация да се претвори във мацка, ламя или кучка !  Peace
Всеки един от образите - в изчистен вид е своего рода несъвършенство или наистина просто етап  Wink

# 30
  • Мнения: 1 081
Е аз съм 3 в 1 пък  Crossing Arms    Joy

п.п. И за трите образа най-много помага съжителството с мъж ...

# 31
  • Мнения: 5 622
 Мъжът ми казва, че съм пейн ин ди ес  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 647
Мацка съм била винаги, сега съм вече и мацка и кучка.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: X
А чукча никой ли не е бил ?

# 34
  • Мнения: 5 622
А чукча никой ли не е бил ?


Аз. Като се влюбя, съм истински чукча  Wink

# 35
  • Мнения: 118
Един мно'о бой изяде,ма дали беше чукча? newsm78

# 36
  • Мнения: 502
   Много абстрактна тема.  Mr. Green

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
По-скоро бих се определила като вълчица, такъв един по-дивичък вариант на кучката... Винаги съм била и винаги ще си остана такава.
Такова нещо като кротване няма...
Винаги съм била проклета, злобна и дива... Мразя когато почнат да ми се лигавят колко миличка и добричка съм била. И да се правят на ощипани калугерки, когато си покажа рогата (които никога не съм крила всъщност).

# 38
  • Мнения: 229
So ^Amazing -  колко точно казано Naughty

# 39
  • Мнения: 5 877
О, въобще не ми дреме.
Аз съм женско шовинистично прасе.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 431
Мъжа ми отвреме-навреме ми вика,че съм мацка.
По китайските зодии съм тигър - първо реве и дере, после мисли.
Общо-взето - мяу.

# 41
  • Мнения: 51
Аз се чувствам мацка само на високи токчета, незнам защо Thinking
Иначе съм много кучка

# 42
  • Мнения: 51
В началото на всяка връзка жената е мацка в очите на мъжа, а после неизменно става кучка, ламя или кучколамя

# 43
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Винаги съм си била кучка. Сигурно защото в реалния живот предпочитам кучетата пред котките. Някак по-предвидими ми се виждат, когато са ядосани-ръмжат, доволни-махат с опашка. А пък маците както мъркат и току са те одрали до кост.

# 44
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Че аз винаги съм била кучката на мъжа си...

# 45
  • Мнения: 830
Да си кучка не е обидно, даже напротив, а да си коте в леглото е още по-хубаво  Mr. Green Виж като харчиш като ламя малко мрънкат, ама и с това се свиква  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 212
Само да допълня по-горния си пост ....
Съвършенната жена, освен мацка, кучка и ламя трябва да съвмества да бъде  и дама !  Peace

# 47
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Само да допълня по-горния си пост ....
Съвършенната жена, освен мацка, кучка и ламя трябва да съвмества да бъде  и дама !  Peace

Уф, вече много станаха изискванията!  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 478
  интересно ми е какво провокира едно прекрасно момиче в един момент от живота си да се превърне в гадна кучка,

Е как кое?Мъжете,разбира се!

За себе си мога да кажа,че никога не съм била кучка.Но мацка,даа! Laughing

# 49
  • Мнения: 395
Аз съм все още на етап котенце Simple Smile

# 50
  • софия
  • Мнения: 3 379
На това му се вика "еволюция".Развиваме се към по-добро......за нас.А движещата сила на тази еволюция сте вие,мили мъже.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 12:03 от СлаБе

# 51
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
На това му се вика "еволюция".Развиваме се към по-добро......за нас.А движещата сила на тази еволюция сте вие,мили мъже.

знаех си че някъде правим фундаментална грешка, ама никоя не си призна какво точно сме сбъркали ...

# 52
  • софия
  • Мнения: 3 379
Ако "признаем",къде отива тогава "солта на живота"? newsm78Честно казано,хич няма да бъде интересно. Whistling

# 53
  • Мнения: 2 309
Провокирана съм да се превърна от сладка мацка в кучка...Да видим,ше има ли полза!?

# 54
  • Мнения: 304
 Embarassedизглежда и аз трябва да се трансформирам в кучка... newsm78

# 55
  • Мнения: 6 155
Еййй, нормални жени няма ли тук? Crazy
Коя кучка, коя мацка...коя 3в1 ...ама само си чешате клавиатурите. 
У интернетУ и белокосата ми баба е на 25г., чернокоса и т.н. Mr. Green Нещо снимки /за мацките се отнася/, доказателства туй-онуй /за кучките/Whistling

Само на ламите им вярвам  Wink

# 56
  • Мнения: 2 149
Според мен трудно се трансформира личността.
За себе си мога да кажа,че съм кучка под прикритие.Рядко ми се налага да си покажа истинската същност.
Колкото до мацка,средна работа,пък и не пука особено.
Виж за ламя може да се поспори.Аз не си признавам,но с някой действия може и да съм... малко newsm03

# 57
  • софия
  • Мнения: 3 379
Някой искаше снимков материал. Wink
Тази е най-скорошна,че другите изгоряха при един битов скандал с домашния любимец. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 698
Аз от известно време полагам съзнателни усилия да се превърна от добро момиче в кучка, след което ще гоня състояние "ламя".
Иначе оцеляване няма.

# 59
  • София
  • Мнения: 816
Родена съм в год. на тигъра,ден петък,дата 13.Имам два реда железни зъби.Така се и чувствам.Радвам се ,че съм се научила да се смирявам.Когато искам.

# 60
  • Мнения: 3 447
Включвам се не по темата (или може би по нея, в графа "кучка"), за да уточня, че тук под "петъчна" тема се разбира такава със сексуална насоченост, а не каквато и да е тема, пусната в петък Simple Smile

# 61
  • Мнения: 516
Според мен повечето жени си умират да са мацки. Някои по- умни искат да са кучки, но на практика са обикновени крави.

# 62
  • Мнения: 843
Малки сладки котенца - докато ни галите и ни купувате герданчета.
Кучки - когато решите, че трябва да пазим къщата и да ни извеждате на каишка. А вие да се радвате на чуждите кучки.
Лами - когато почнем да харчим парите ви за простотии като храна за децата и , не дай си Боже, фризьор.

       Страхотно!!  Laughing Laughing
         

# 63
  • Мнения: 122
Според мен повечето жени си умират да са мацки. Някои по- умни искат да са кучки, но на практика са обикновени крави.

Веднъж лъвът и вола пиели в кръчмата... по едно време потърсили левът по телефона... след разговора той казал.
- Сори брат ама трябва да се прибирам. Жената ме чака.
- Какъв цар на животните си ти като не можеш с една жена да се оправиш-отвърнал вола.
- Е да, но мен в къщи ме чака жена - лъвица, а теб жена - крава...

 Whistling

# 64
  • Мнения: 698
Според мен повечето жени си умират да са мацки. Някои по- умни искат да са кучки, но на практика са обикновени крави.

Зависи.  Grinning Но за всичко преди "но"-то си права.  Peace

# 65
  • Мнения: 13 512
Никакви трансформации! Ламя съм се родила, такава и ще си отида от този свят... при това ненаситна! Колкото повече, толкова повече. От всичко по много.

# 66
  • Мнения: 2 407
И аз съм в клуба,без трансформация.

# 67
  • Мнения: 5 940
Нито съм била или съм мацка, нито кучка , нито си нося ефектите или дефектите на някаква особена трансформация. Нормална средностатистическа жена.

# 68
  • Мнения: 5 622
... Нещо снимки, доказателства туй-онуй ? 



Не знам как трябва да изглежда един
Мъжът ми казва, че съм пейн ин ди ес  Mr. Green

Иначе бих ти показала  Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 120
 Grinning Grinning Grinning ахахаха значи, когато излизаме с моя мил някъде и аз взема да се понакипря малко и особенно като сложа токчета и той ми казва, че съм сладка мацка.
Другия случай...когато той иска да гледа футболен мач или пук да излезе някъде с приятели и аз направя физиономия ми казва:" моля те мило, не ставай кучка!"
Ламя съм и такава дори ме е наричал скъпия, последния път, когато си купих лак за нокти за 9.50, и се сетих, че ми трябва и заздравител за нокти и дадох още толкова! Той облещи очи като палачинки  Shocked

# 70
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Е, нали знаете каква е идеалната жена за един мъж:
Домакиня в къщи
Дама(мацка) в обществото
Кучка в леглото
Ама е факт, че идеални хора няма!!!

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 21:34 от megelinka

# 71
  • Мнения: X
Кучка

Винаги ме е било яд, че в тълковния речник никога няма изчерпаемо обяснение на неудобните или вулгарни думички. Днес ще разсъждавам върху следните теми: “жените-кучки” , “кучки ли са жените?”, “какво значи да си кучка?”, “как да разберем, че една жена е кучка?”, “кога една жена се превръща в кучка?” и прочие…

 

И такаааааа…в днешно време, общо взето, всяка жена е кучка.Забелязала съм, че кучките се делят на две категории:

1. кучка през погледа на жените.

2. кучка през погледа на мъжете.


Първата категория е много жестока.Няма по-кофти нещо от женската завист. Има само състезание “Кой е по-по-най”. Кучки сме, когато гаджето на някаква си там те е погледнал в циците или дупето.Това, че ти изобщо не си забелязала не те оправдава.Кучка си! Кучки сме,когато знаем как да се забавляваме и знаем как да събираме погледите. Кучки сме, когато имаме по-хубаво тяло, по-хубава коса, по-хубави дрехи и по-високи токчета. Кучки сме, когато се появяваме в компанията на готини мъже.Нищо, че готиния мъж може да е брат ти. Кучки си! Кучки сме, когато танцуваш предизвикателно, но не за да се правиш на велика, а защото МОЖЕШ! Кучки сме, когато си бившата на бившето ти гадже. Това, че животът така е устроен, а ти дори не си спомняш за бившия не те спасява. Кучка си! И още много,много други подобни тъпи примери.. В тази категория няма правила и конкуренцията е жестока.Не ви препоръчвам да сте кучка през погледа на жена, но знайте, че е неизбежно и единственото решение е да се превърнете в монахиня и да не излизате от манастира.

 

Във втората категория положението е съвсем различно, дори можем да кажем комично. Да си кучка през погледа на мъж си е направо забавно. Първо, защото е всеизвестно мъжкото его и второ, защото мъжете имат “няма-такова-разбиране-за-жените”.

Да започнем от това, че ако просто те кефи секса и не предпочиташ да робуваш на сериозна връзка, автоматично и на момента се превръщаш в кучка и си в устата на всички…И не само това..Получаваш и бонус - ставаш тема # 1 поне за 2 месеца в клюкарското квартално кафе.. Но когато мъжа сменя жените като носни кърпички, той си остава просто “МЪЖ”, или в краен случай “женкар”..Но и двете не звучат достатъчно обидно.И въпросът приключва до там..Въобще на мъжа, едва ли не, всичко му е простено, само защото се е родил с пишка. Ай, сиктир!

Когато някой мъж не те кефи и го показваш/казваш тогава ставаш “ебати кучката”..И не заслужаваш и ей толкова малко от вниманието, което ти е отделил.

Когато имаш повече бивши гаджета от мъже срещу теб, тогава си кучка от класа.

Не ви препоръчвам да настоявате за лично пространство или глътка свобода, защото тогава през неговия поглед сте…кучка с любовник.

Когато сме по-преуспели в професионален план и печелим повече от мъжа, а да не говорим ако сме и на висок и отговорен пост - тогава сме надъхани кучки, или иначе казано - кучка, спала с шефа си.

Кучки сме, когато им казваме истината и това, което мислим..Всеки знае, че истината боли най-много. Един мъж обича света да се върти около него и да има само едно мнение - неговото. Да, ама не! Тогава им ставаме “евтини и тъпи кучки”..

А когато откажем секс…майко мила! Дори не се сещам тогава какви кучки сме. Това да нараниш мъжкото его не е шега работа! Печелиш си враг за цял живот и после чуваш какви ли не истории как всъщност той те е отрязал, а не ти него! И тук ставаме вече зли кучки! СМЯХ!  Няма какво да се лъжем, 97% от жените са кучки! Оставям 3% на по-гореспоменатите монахини, но да не забравяме, че и те са жени  и на тях не им е чиста работата..хахаха.. Joy

И като заключение казвам ДА! КУЧКА СЪМ!


Съжалявам,че цитирам целия пост,но просто сърце не ми дава да съкратя нещо.
На авторката-поздравления!Много,много точно,вярно и изчерпателно!Браво!Хареса ми! newsm20 newsm18

# 72
  • Мнения: 233
Бях супер добро и мило момиченце, което се грижеше супер много за нейното момченце. Докато не видях в телефона му снимки в XXL стилистика с...... забележете..........циганка.........непълнолетна............без предпазни средства. Винаги съм си мислила, че ако ми изневерява ще е с някоя на акъла и външния ми вид. Аз съм вишистка, и смея да твърдя че бия на очи. А той- с циганка, че и цветя и купувал. Аз за 4 години 1 китка не съм видяла. Не съм ревнива и никога не съм го задушавала с прекомерна любов така да се каже. Изневярата има 3 прости правила: 1) Да не те хванат 2) Да се пазиш, че в днешно време е пълно с болести и 3) Работата да не става сериозна, особено ако си семеен например. Той ги наруши и трите. Т.е. издъни се много яко. В момента, в който видях снимките станах Кучка, с главно К. Както спеше гол в леглото ми, изхвърлих му дрехите през терасата и го изритах дибидюс на стълбището. Докато се оправи отидох в офиса му и му форматирах компа, на който имаше много важна информация. Намерих циганката и й подарих първия и последен подарък, който той ми направи 2 дена по- рано. Казах й, че е от него за нея. Накрая разказах на баба му и баща му (които между впрочем ме бяха приели за бъдеща снаха и много ме харесват и непрекъснато се страхуваха да не се изложи нещо техния хубавец, щото си знаят стоката) всичко и баща му 2 месеца не го пусна у тях, все още не си говори с него. От тогава не съм го чувала. Не се гордея с това, което направих, но тогава така ми падна пердето. Сега съм кучка. Не готвя (въпреки че мога), не купувам подаръци, не се обаждам първа, не пазарувам. Убедих се, че на кучките се падат най- свестните момчета.  Whistling Ако си добра и готина се превръщаш в домашната слугиня, взимат те за даденост и си правят каквото им скимни.     

# 73
  • Мнения: 838
Какви са мацките и какви - кучките и каква е разликата между тях?А ламите? newsm78

Щото аз откривам в себе си повече от една-две жени Crazy Да взема да си припозная кучката и ламята и да ги разкарам - за това питам Flutter
Мацката пуска на всички,а кучката на всички без конкретния мъж- Joy,ламя Ша да е кръстоска между двете.

# 74
  • Мнения: 184
" Убедих се, че на кучките се падат най- свестните момчета.   Ако си добра и готина се превръщаш в домашната слугиня, взимат те за даденост и си правят каквото им скимни. " И аз мисля така.
http://www.vbox7.com/play:2784cf8e Тази за някои (вероятно повечето мъже) е кучка. За мен не е.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 14:46 от Мама на две зверчета

# 75
  • Мнения: 604
" Убедих се, че на кучките се падат най- свестните момчета.   Ако си добра и готина се превръщаш в домашната слугиня, взимат те за даденост и си правят каквото им скимни. " И аз мисля така.
http://www.vbox7.com/play:2784cf8e Тази за някои (вероятно повечето мъже) е кучка. За мен не е.
Много правилна преценка имаш за живота Peace·Споделям 100% мнението ти, и аз слава на бога съм от тези със свестните момчета Mr. Green·
Да, на моменти съм голяма кучка, но по- важното е съм доволна и удовлетворена от живота си·

Общи условия

Активация на акаунт