мисля, че бившят си пада по ... мъже

  • 3 199
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Не знам дали тук е мястото на тази тема, но искам да знам дали между вас има някоя, чийто бивш съпруг си пада по ... мъже. Не съм сигурна на 100 %, все пак не съм го виждала прегърнат със същество от мъжки пол, но имам такива подозрения. Регистрира се в разни сайтове за запознанства и там контактите му са предимно с мъже. Преди известно време имаше перфектно подържан маникюр, без лак за нокти, разбира се. Като се вглеждам в него от едно известно време, ми се струва, че жестовете му са станали едни такива по-женствени да речем. А, в един от онези сайтове си беше закачил снимчица с розови прашки и дълги копринени чорапки. Е, лицето му не се виждаше, но си беше той. На мен всичко ми е много странно, но започвам да си задавам въпроса как съвсем скоро ще се наложи да обясня на дъщеря ни, че татко й си е тръгнал от нас, защото харесва ... мъже. Какво мислите по темата?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
А, в един от онези сайтове си беше закачил снимчица с розови прашки и дълги копринени чорапки.
За мен това е повече от достатъчно доказателство. Уф, ние жените сме такива патки, когато не ни се иска
да вярваме на нещо. От всичко което пишеш, вероятността да харесва мъже е почти 90% според мен.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Може да допълня още с малко детайли. За пръв път разбрах, че има регистрации в сайтове за запознанства съвсем случайно, още бяхме заедно и всичко уж си беше добре. Видях, че е писал на мъже, че си е определял срещи с тях. Попитах го и той ми каза, че всичко е на шега, че се забавлява по този начин и че в действителност мрази мъжете с обратни наклонности. Тогава му повярвах. Но сега, като се замисля, май се е опитвал да се прикрива. Изобщо не ми е идвало на ум, че харесва мъже.  Професията му е такава, че работи на смени и наистина е имал възможност да прекарва доста време в Интернет, както и да се среща с хора, когато аз съм на работа. Започна да се дразни, че му звъня, че все питам къде е и какво прави ... След като де разделихме, имаше уж връзка с друга жена, ама в последно време никой не знае къде ходи и с кого се среща. Аз ли си фантазирам прекалено много !!!!! 

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
Случва се в един момент мъжете да не могат да прикриват природата си....то има още доста детйли, които говорят за гей-наклонности...но ти си дала доста, които говорят, че харесва мъже. Помисли си и докато сте били заедно какви предпочитания е имал в секса - мисля, че се досещаш какво точно те питам ...ако не на лични можем да минем.....Сега вече се смея почти на глас като си спомням (гледат ме подозрително в офиса Wink), че преди години съм имала опит с подобен екземпляр! Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 15 910
След като пишеш - бившия, след като се разделихме - значи вече не ста заедно. Какво те интересува какво и с кого прави сега? Избрал е да не бъде със семейството си - до тук. Не би трябвало да се вълнуваш от сегашните му постъпки. Гледай си детето и си търсете нов баща.

# 5
  • Мнения: 5 299
След като пишеш - бившия, след като се разделихме - значи вече не ста заедно. Какво те интересува какво и с кого прави сега? Избрал е да не бъде със семейството си - до тук. Не би трябвало да се вълнуваш от сегашните му постъпки. Гледай си детето и си търсете нов баща.
ТОЙ е биологичният баща на детето. Това никой не може да го промени. Авторката пита как да обясни на детето си действията му.

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
.
След като пишеш - бившия, след като се разделихме - значи вече не ста заедно. Какво те интересува какво и с кого прави сега? Избрал е да не бъде със семейството си - до тук. Не би трябвало да се вълнуваш от сегашните му постъпки. Гледай си детето и си търсете нов баща.
съгласна съм
аз ще задам въпроса така - ако трябваше да обясниш, че е..е младо 18г девойче - по-лесно ли щеше да ти е?
и що трябва да обясняваш конкретно сексуалните наклонности на баща ???? това ми се вижда абсурдно
предполагам щом е спал с теб и има дете - няма да си позволи пред него да се държи зле...щом го е искал...така че ако не отмъщаваш чрез детето - на детето нищо няма да му се случи...

# 7
  • София
  • Мнения: 15 910
Няма да обяснява. Гледа си детето и продължава напред. Какво да обяснява за човек, с когото не поддържа връзки вече?

# 8
  • Мнения: 116
абе не подържа,нали ще поддържа сдетето връзка или не го проумяваш,каквото и да прави и 5 бащи да намери ,детето все ще попита за истинския

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 725
Дори и да е гей той няма да представя партньорите си на детето като "мащехи" нито ще ходи пред него с жартиери с розови пухчета. Нищо не му пречи да продължава да бъде добър баща за детето си, да го вижда редовно, да помага на майката и да харесва мъже.
Не можеш ли просто да кажеш на дъщеря си, че си е тръгнал защото вече се обичате само като приятели, че си е тръгнал, за да не се карате- всичко друго, но не и че е гей. Въобще обяснението заряза НИ заради друг/а, защото предпочита него/нея пред нас според мен е доста жестоко за крехката детска психика.
Относно сайтовете- разпечатай снимката, покажи му я и го помоли да бъде по-дискретен, най-малко, за да не рискува родителските си права.

# 10
  • Мнения: 1 425
Подкрепям Menina. Не ти е работа да обясняваш на малко дете сексуалната ориентация на баща му. Особено пък като имаш само косвени данни.
За детето това е баща, ако се държи човешки - за детето не е важно дали спи с мъже, жени или кози.
Ако не се държи човешки - пак няма нужда да намесваш сексуалните му пристрастия.

# 11
  • Мнения: 285
Подкрепям Menina. Не ти е работа да обясняваш на малко дете сексуалната ориентация на баща му. Особено пък като имаш само косвени данни.
За детето това е баща, ако се държи човешки - за детето не е важно дали спи с мъже, жени или кози.
Ако не се държи човешки - пак няма нужда да намесваш сексуалните му пристрастия.
Подкрепям напълно. Винаги съм смятала, че когато двама души се разделят, на детето трябва да се казва истината-ние се разделяме,защото не се разбираме, Това е най-простото обяснение особено за малко дете. Не смятам, че едно 3 4 годишно дете си има представа от секс и сексуална ориентация, за да му се разяснява кой какъв.А когато детето порасне мисля, че най-леко майката може да каже, че незнае, че не се интересува вече от неговия личен живот и е важно само и единствено отношението на двамата към детето поотделно.А през свободното си време всеки е свободен да прави, каквото пожелае. Нито можеш да кажеш на едно дете с баща ти се разделихме, защото е гей, нито можеш да обясняваш, че е заради 18год. госпожица. Смятам, че това само би насторило детето негативно и ще го накара да се почувства объркано и потиснато.

# 12
  • Мнения: 284
И аз ще посъветвам dadiba да не се нагърбва с чужда работа - ако детето ти те пита нещо за личния живот на баща си и можеш да му отговориш, му отговаряш, но ако не можеш - казваш, че не можеш или нямаш идея, или че не си се замисляла. Ако обаче се притесняваш, че някой може да й подметне нещо, което да я обърка и притесни - ще трябва да говориш с баща й и той да й обясни сам (разбира се най-добре ти да чуеш предварително какво той ще й обяснява, за да може когато тя се върне от подобна среща да си наясно с подробностите и готова за последващите въпроси)

# 13
  • Мнения: 1 877
И аз ще посъветвам dadiba да не се нагърбва с чужда работа - ако детето ти те пита нещо за личния живот на баща си и можеш да му отговориш, му отговаряш, но ако не можеш - казваш, че не можеш или нямаш идея, или че не си се замисляла. Ако обаче се притесняваш, че някой може да й подметне нещо, което да я обърка и притесни - ще трябва да говориш с баща й и той да й обясни сам (разбира се най-добре ти да чуеш предварително какво той ще й обяснява, за да може когато тя се върне от подобна среща да си наясно с подробностите и готова за последващите въпроси)

Абсолютно съм съгласна! Ако детето има въпроси за личния живот на баща си, нека бащата да отговаря!

# 14
  • Мнения: 575
Преди известно време имаше перфектно подържан маникюр, без лак за нокти, разбира се

Аз си мисля, че ако е имало нещо, е било временно.. все пак перфектният маникюр е бил за известно време и без лак. А какъв гей си ако не си с лак?!?!
Има метросексулани мъже, които се поддържат, но не си използват изходните дупки за входни (извинете за лекия вулгаризъм).
Както са ти казали и другите момичета- той ти е бивш, неговите сексуални предпочитания са си лични и ако ще се коментират то би трябвало той ЛИЧНО да ги коментира, още повече с детето си.

Общи условия

Активация на акаунт