За капките Colief

  • 644
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Здавейте, мамчета!Абе да ви питам давали ли сте такива капки за коликите на вашите бебчета?Колко време сте ги давали?Доволни ли сте от тях?Притеснява ме факта, че съдържат ензима лактаза, и като се вкарва наготово в организма дали после той ще може да започне да го произвежда сам?Нашето педи ни ги препоръча, скъпички са/30лв/ама важното е да имат ефект!  Peace

# 1
  • Мнения: 19
Здравей, ние ги ползвахме около месец и половина - бебка се чувстваше много добре, започна да спи нощем - много сме доволни. Давах ги почти преди всяко хранене, пропусках само ако се храним навън, че нали капките трябва да се съхраняват в хладилник. Е, разбира се, недей да очакваш чудеса, но аз лично ги препоръчвам. Преди две седмици ги спрях - вече сме на два месеца и 20 дена и коликите отшумяха. Дано скоро и вас да ви пуснат и да спинкате спокойно.

# 2
  • Мнения: 19
Забравих да кажа, че ние ги купувахме за 24 лв.

# 3
  • Мнения: 4 784
 search
Няколко теми за тези капки има.
Ползвали сме ги. Не ги харесахме.

# 4
  • Мнения: 194
И ние ги ползвахме и бяха единствените,които ни помогнаха.Преди тях бях давала какви ли не-резултат никакъв. Peace

# 5
  • Мнения: 236
Ползвахме ги, но не помогнаха.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 242
Ние също ги ползваме още, много съм доволна Peace Започнахме от 3-та седмица, сега сме на два месеца и ги продължавам, макар че бебо си е много спокоен, но незнам от капките ли, или по принцип. Ние също ги вземаме за 24 лв. и напоследък не ги съхранявам в хладилник.

Общи условия

Активация на акаунт