Мисля, че съм бременна, а синът ми е на 1г.3м.

  • 2 518
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Izvinete 4e pi6a na latinica . Hora v panika sym zakysnqva mi s 9 dena , a vinagi mi e to4en cikyla , tova ne bi bilo problrm oba4e sinyt mi e mnogo malyk o6te na godina i 3 meseca . Abort nqma da napravq 6te si go gledame , oba4e sym v pania zaradi malkata razlika neeznam kakvo da mislq napravo sym si v panika

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 21:12 от Reza

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Е,ами честито и ние сме с малка разлика само че планувана  bouquetГолям купон те чака и е страхотно изобщо не е толкова страшно Peace

# 2
  • Мнения: 145
i nie 6te bydem gore dolu s takava razlika kato va6ata ako sym bremenna

# 3
  • Мнения: 1 237
Мисля,че ето тук мамите ще ти вдъхнат кураж и повече увереност: Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328529.0

# 4
  • Мнения: 1 103
А тест направили си  EFN EFP какво показва поне ще знаеш?

# 5
  • Мнения: 257
Честито  bouquet
Ще ти е трудно няма спор но пък малката разлика си има предимства

# 6
  • Мнения: 2 807

zuza1984, стана ми мнооооого мило, когато прочетох изказването ти  Hug
Честито!   bouquet


Мама съм на три породени дечица, с наистина много малка разлика помежду си  Grinning

Моят Дани беше на 1 годинка, когато забременях с Ива.  Grinning
А Ива  - само на 6 месеца, когато забременях с Мони.  Grinning

И трите ми бременности бяха безпроблемни и ме караха да се чувствам още по-щастлива  Grinning (бях се чудила дали изобщо е възможно това


Ако имаш някакви въпроси - с радост ще отговоря!

 Hug Hug за теб и едногодишното ти човече  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 399
Честито! Може и да си в паника,но те поздравявам за това,че си категорична,че ще си го гледате!  bouquet И моята дъщеря беше на 1г 3мес като забременях (планувано)! Peace Успех и бъди сигурна,че радостта ще надвие притесненията! Grinning

# 8
  • Мнения: 3 675
Аз имам позната от София с породени момичета, да са й живи и здрави, определено е трудно гледането на две малки деца, особено ако няма баби да помагат, но си заслужава.Не знам защо авторката прави драма от това, все едно това бебе е нежелано, станало е, ражда си го, отглежда си го, аз например ме е яд, че не можем да имаме дете с мъжа ми, ако бях в такава ситуация бих се зарадвала.

# 9
  • Мнения: 3 675
Извинявам се на авторката, понеже е писала на латиница трудно се чете.Радвам се, че са взели решение да го оставят, пожелавам лека и безпроблемна бременост и здраво бебе на финала.

# 10
  • Мнения: 296
Много се радвам! Дано наистина да си бременна , малко е трудно с малката разлика, но е много весело Grinning Моят син беше  на 10 месеца, когато забременях планувано Hug Само хубави емоции те очакват, вярвай ми Peace

# 11
  • Мнения: 645
направи си тест  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравей! Направи си тест, отиди на лекар и той да ти потвърди, че е така!
От мен  Hug ЧЕСТИТО!
Синът ни е на 7 месеца почти, а от два месеца сме в чуденка не е ли вече време за второ бебче newsm78.
При вас друг е взел решението! Hug Честито! Пълна къща с деца...какво по-хубаво от това. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз също съм майка на породени дечица и ми е много хубаво. Скука няма, да знаеш Laughing. Не е толкова трудно колкото го описват. Направи си тест. Успех.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 069
Не се страхувай от малка разлика Hug!
Много сме тези, които са оцелели при отгреждане на деца с малка разлика! Успех и кураж!

Общи условия

Активация на акаунт