Бързосъхнещ лак за нокти, марки???

  • 13 416
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 914
Попадала съм на лакове, на които пише, че са бързосъхнещи, а истината се оказва друга. Та споделете- лакове, които наистина изсъхват бързо. Thinking И имам предвид наситени сцетове. Не само безцветни и полупрозрачни- те винаги съхнат бързо.  Laughing

Аз наскоро, сърсем случайно, в едно магазинче за козметика на Раковска, попаднах на френска марка лакове. Продавачът ми я препоръча- много били плътни цветовете. Почудих се, защото цената беше по- височка от останалите марки там- 4-5 лв, но цветът (тъмно лилаво) беше страхотен, та си го купих. Е, останах приятно изненадана. Изсъхва доста бързо, не само цветът е супер.  Heart Eyes Art De Lautrec e марката. Намерих този сайт за тях: http://www.ados.pl/lautrec/en/ Моят лак е номер 34, но на живо е къде къде по- готин. Та да използвам да питам и ако някоя от вас е срещала на друго място от тези лакове, че искам още.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 830
И аз се интересувам от такива лакове, че все нямам време да го чакам да съхне.
Търся и добра основа, за да се запази маникюрът поне 3-4 дена, както и добър топ лак. Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 88
аз съм най-доволна от ORLY Simple Smile но мисля, че не се продават свободно в магазините

# 3
  • София
  • Мнения: 480
Горещо ти препоръчвам Manhattan quick dry 60 seconds. Много добре покрива,траен и ..естествено бързосъхнещ. Около 6лв е 7ml, но не бих отказала някой по-евтин със същия ефект  newsm53

# 4
  • Мнения: X
Тези лакове на Лореал са наистина бързосъхнещи и много трайни.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 225
 оо да, тези джет сет са наистина страхотни, даже ти ме подсещаш още днес да си купя и то 2 цвята от тях

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Тези лакове на Лореал са наистина бързосъхнещи и много трайни.  Heart Eyes



Каква е цената им?

# 7
използвам на ревлон

# 8
  • Мнения: 304
 Peaceнаистина на лореал лаковете са страхотни бързосъхнещи и с добри цветове Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 901
А дълготрайни ли са? Защото много грозно ми стои и много се дразня красив лъскав цвят на ноктите и от пред олющено леко на 1яр 2я ден  Sick

# 10
  • Мнения: X
Тези лакове на Лореал са наистина бързосъхнещи и много трайни.  Heart Eyes

http://www.beautyheaven.com.au/product_images/10259/im_1.jpg

Каква е цената им?

Около 10 лв.  Peace

# 11
  • Мнения: 9 077
Честно казано, скоро не съм попадала на бавносъхнещи лакове, а си купувам предимно на Перфект и други от този ранг (и като цена) Thinking
Защо не ползвате изсушител? Разбира се, всеки си преценява, предлагам го за тези, които нямат възможности, а искат лакът им да съхне бързо Hug

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз ползвам машинка за сушене на лака Peace

Но наистина не съм открила до сега лак, който да съхне в рамките на 5 минути да кажем, което според мен е бързо  Thinking

А имам какви ли не марки лакове.

# 13
  • Мнения: 431
Teзи съхнат бързо, кавам го от личен опит Peace:http://www.chinaglaze.com/archives/surf/displ2.shtml
М/у другото доколкото знам са единствените, които имат допълнително втвърдител.

# 14
  • София
  • Мнения: 901
А някой да предложи изсушител, който горе-долу наистина да си върши работата?!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт