Отговори
  • Мнения: 219
Та така,в нета не открих никъде никакви отзиви за нея,а ми предстои доста голямо като обем и работа лечение там и затова търся някои със лични/или не/ впечатления от нея Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Познавам колежката, но не знам нищо за професионалните й качества. иначе, като човек, е много симпатична и мила жена.

# 2
  • Мнения: 1
Аз ходих при Д-р Славова и си правих фасетки и лечение на няколко зъба и съм много доволна от нея. Тя е прекрасен човек и специалист. Сега обмислям скоро да си слагам и имплант при нея. Заслужава си да отидеш!

# 3
  • Мнения: 219
Аз вече отдавна съм готова Hug
Наистина е прекрасен човек и специалист.Аз лично съм очарована от нея и от персонала наистина.
Страхотни са Hug Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 219
Много странно...потребителя е регистриран същия ден и единственното му мнение е в тая тема.
На мене ми прилича на лично отмъщение някакво,да не говорим,че подозирам че си говори сам.
Относно хигиената-това са пълни глупости.Няма и прашинка никъде и е на много високо ниво.
Писала съм си с другата регистрирана потребителка там която е изказала мнение,стана ми ясно само че я познава.Оттам нататък защо изписа купища обидни епитети по адрес на д-р Славова  без да се обоснове -не разбрах.
Аз мнението няма да си променя,д-р Славова за мен е един страхотен човек и много добър специалист.Изпитала съм го лично.
Оттам нататък -дребни,злобни и завистливи дущици по света има с лопата да ринеш Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 577
Е, не може всички пациенти да са доволни! Понякога очакванията са твърде големи и не могат да бъдат посрещнати някои неуспехи, а в крайна сметка това е организъм и зъболекарите на са машини, случват се грешки, усложнения. Пациента трябва да се довери на лекаря си и да му позволи да излекува възникналото усложнение.

Общи условия

Активация на акаунт