Юлиан Вучков.Времена и Нрави.

  • 4 160
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 414
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 941
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....

# 2
  • Мнения: 7 414
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....
   Да,благодаря! Simple Smile Тази сутрин около 11 пуснах ТВ2 и видях музикалната част на предаването.

# 3
  • Мнения: 49
А може ли само да вметна една малка питанка - харесва ли ви или просто го пускате да се посмеете, когато по другите канали нищо не ви хване окото  Rolling Eyes  Не се заяждам, а ми е инетерсно да разбера как го възприемат хората  bowuu

# 4
  • Мнения: 575
Мислех, че това шоу се гледа само от зрителите на Господари на ефира  hahaha

# 5
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.

# 6
  • Мнения: 410
Когато го гледам, никога не се храня и не пия, за да не се задавя, действа ми смехотерапевтично.

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.
Има точни попадения понякога, но доста често е краен и не вижда по- далеч от носа си!

# 8
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 370
Гледах някакво повторение тази събота или неделя беше..каза, че неговото предаване било най-гледаното предаване изобщо, какво остава за ТВ2 Grinning

# 9
  • Мнения: 7 414
   Аз поглеждам някой път към музикалната част на предаването.
   За гледането на коментариите на професора просто нямам никакво време....А те не са кратки.

# 10
  • София
  • Мнения: 461
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.

# 11
  • Мнения: 1 352
Тя ТВ2 ги е събрала все ' убавци, наред с професора Crazy. Не крия, че понякога се забавлявам с него, особено са ми интересни зрителските обаждания и коментарите, които Вучков прави в негова защита Party.

# 12
  • Мнения: 459
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.


За да не те дразни ще ти кажа една вече не тайна. Преди известен брой предавания това лудо старче Вучков по време на ефир се напишка в панталона си.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes
четох някъде, че го местели за в неделя сутрин- когато дават Сблъсък.

# 14
  • Мнения: 493
Пускаме го с мъжа ми за да гледаме зрителските обаждания.Няма такъв смях,а и професора с това самочувствие- hahaha

Общи условия

Активация на акаунт