Как се промени мъжът ви с годините?

  • 5 704
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 720
Първа опция, с добавката, че още го чакам да излезе от пубертета. Grinning

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Първа опция.
Промяна има, но само физическа - откакто спря цигарите, леко заглади косъма.
Иначе си е все същата душица както преди, грижовен баща е и чудесен съпруг.

# 17
И аз мислех да пускам подобна тема, но по-скоро щеше да е: Виновни ли са жените за промяната у мъжете с годините и защо?

# 18
  • Мнения: 6 682
И аз мисля, че хората след определена възраст не се променят особено, просто развиват потенциала си.
Моят си е пак такъв какъвто беше, само малко е възмъжал и леко помъдрял с натрупания опит. Физически не се е променил, дори един бял косъм няма.

# 19
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
 Като гледам ,всички сте с малък семеен стаж.Поживейте 28-30 години заедно и като се обърните назад ще видите какво е.
 Разбира се,че се променяме с годините,но някои повече.Моят,например,от флегматик,след като починаха родителите му и видя,че всичко него чака се превърна в работохолик.Ама от гадните,дето не търпи той като работи другите да стоят! И все по-често е изморен,съответно докато вечеря и е заспал! Иначе е същият любящ баща,а сега и дядо. Аз съм станала по-спокойна,по-търпима,по-не обръщам внимание на дреболии,докато той е станал по -изнервен и по-нетолерантен.Затова гласувах ,че се е променил към по-лошо.
 Мисля че не аз съм виновна за това,а обстоятелствата,самият живот!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 654
След 10-годишен семеен стаж и още 5г преди това Crazyси е все същото магаре-умен, грижовен, разсмива ме, когато поиска и ме изкарва извън нерви без да иска Mr. GreenПромяна откривам само в цвета и количеството на косата му, но това са бели кахъри-и в прекия и в преносния смисъл.

# 21
  • София
  • Мнения: 344
Ами отговор две (след 5 год. брак).
Въобще не мърдна, за съжаление.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Много се промени, но и в двете посоки, така че не мога да определя цялостно накъде - повече към лошото или повече към доброто. Стана по-самоуверен, по-мъжествен, някак порасна откак е баща, чисто физически става по-хубав с годините Heart Eyes От друга страна стана по-нервен, по-нахален и повече ме дразни Mr. Green Едно време беше такова сладкишче. Сега се опитва да се налага чат-пат, което хем ме привлича, хем ме кара да ритам срещу ръжена, женска ми работа Joy

# 23
  • Мнения: 46 508
Не мисля, че се е променил.

...
Как е възможно един мъж да се промени толкова много от най-прекрасния човек в началото, в най-мразения човек в края. Има два начина - или мъжете сме много променливи като характери или вие жените нещо бъркате в преценките си.

Прост пример:
Запознали се в студентските години, когато животът е безгрижен и се изчерпва с купони и веселба, после влязат в реалния живот - работа, деца, отговорности, жената си налегне парцалите и си изпълнява задълженията, а мъжът иска да си кара по стария начин - като ерген на хотел. Ето - не се е променил, ама няма кой да го търпи Laughing 

# 24
днес ми цитираха следната мисъл: "С възрастта нищо не се подобрява"  Joy

# 25
  • Мнения: 1 544
За 8 години успяхме да се промениме и двамата ,дали към лошо или към добро незнам ,но поне така си ошлайфахме характерите ,че вече много, много рядко се дразниме или караме . Явно разбрахме кой какво иска от другия и промените се отразяват добре на семейството  Grinning Другият варянт е да сме си свикнали с косурите и да не обръщаме внимание на нещата които не ни изнасят  newsm78

# 26
  • Мнения: 78
Моят не се е променил. След 18 годишен брак си е същото магаре. В началото на брака ни си мислех, че ще го моделирам и ще стане като мен, със същия поглед към живота, с моите интереси, за да си имам сродна душа, но с годините разбрах, че това е невъзможно. В крайна сметка се примирих и си намерих ниша за оцеляване. Понякога се улавям, че наистина живея с него, заради децата. Но пък сексът ни е добър, а в други отношения сме коренно различни.
Незнам дали съм права, но според мен хората не се променят, по-скоро не сме ги познавали как реагират в различни ситуации.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Съпругът ми се е променил само в положителна посока и то благодарение на мен. Mr. GreenСъщото важи и в обратния вариант.Всеки се учи от другия.Иначе това не означава,че и добрите не грешат и не може и доста бързо да се променят.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хората с годините неизбежно се променят. В някои отношения е към по-добро, в други- към по-лошо.

# 29
  • Мнения: 2 331
Не мисля, че човек се променя след 18-20 год. възраст.Просто ситуациите, в които попада се променят и той реагира според тях.

Общи условия

Активация на акаунт