термална вода

  • 32 281
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 84
защо не е хубаво да изсъхне термалната вода на лицето ти ?

Защото  тогава дехидратира кожата Peace


Благодаря за отговорите!
  bouquetНаистина изсушава кожата както писах не ми е комфортно само с термална вода вечер явно е до кожа.
Снощи пробвах след почистване на кожата на лицето се напръсках с термална вода и до като е още влажно лицето се намазах с кокосово масло и така до сутринта .  bouquet

# 76
  • Мнения: 87
letsgo Авен е на двойно по висока цена,опаковка с 50мл на Авен е около 7 лева,а  Iwostin 3.
За съжаление обаче все още много малко аптеки зареждат от тази полска козметика.В Пловдив например я има само в аптека Тримонциум на Четвъртък пазара и в аптеката до Тунела.

# 77
  • Мнения: 2 926
Много съм доволна от термалната вода на Авен.
По принцип я ползвам от години за лицето, но тези дни много ми помогна.
Преди няколко месеца претърпях операция и така ми бяха изгорили кожата с йод, че 2 месеца не спря да пада и да ме боли.
1 седмица мазане с термална вода и кожата заздравя  Peace

# 78
  • Мнения: 1 650
имаше в 1 аптека промоционален пакет на авен- термална вода и крем на цената на крема, който беше 30 и няколко лева, но бях отишла за крем и си взех аквалия на виши. Сега като гледам колко я хвалите водата на авен, съжалявам, че не ги взех тях, защото вишито уж е за чувствителна кожа, но ме щипе около носа.

# 79
  • Мнения: 183
И на мен ми я пробутаха с крема и се чудих какво да я правя, та си излекувах рагадите с нея.

# 80
  • Мнения: 1 324
В наше село Avene е 13лв.  Money Iwostin не намерих. Като чета колко ви помага ще взема и малчо да пръскам. На него от време на време все му излизат лишейчета.

# 81
  • Мнения: 3
Здравейте!
Вчера и аз си взех Ивостин, страшно доволна съм, при положение, че за пръв път ползвам. НО, искам да попитам според Вас дали термалната вода може да замести тоника за лице? В смисъл Вие като я пръскате под крема слагате ли и тоник или не?

# 82
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В наше село Avene е 13лв.  Money

Това най- вероятно е най- малкото шише.

Иначе аз винаги при нужда съм пръскала малката с нея- я при зачервено дупе, я при пъпчици- от комар или от прахоляк... пенкилер направо. Винаги държа по една разфасовка от най- малките в чантата си. А на тоалетката- едно от най- големите.

# 83
  • Мнения: 372
В наше село Avene е 13лв.  Money Iwostin не намерих. Като чета колко ви помага ще взема и малчо да пръскам. На него от време на време все му излизат лишейчета.

Водата на Авен е около 7 лв. за 50 мл (най-малката разфасовка), около 13 лв за 150 мл. и около 18 лв. за 300 мл. (най-голямата).
Ти явно имаш средната опаковка  Peace

Аз също я използвам вече втора година (само Авен съм ползвала досега и не възнамерявам да я сменям) и съм много, много доволна Hug Не съм очаквала, че нещо толкова безобидно като водичка може да има такъв осезаем и положителен ефект - аз съм с чувствителна, капризна и често дехидратирана кожа Peace

# 84
  • Мнения: 434
Онзиден гледах на Ивостин за 2лв и нещо,малка разфасовка...в аптеката на Кауфланд.Позачудих се,дали да не си взема,но в крайна сметка не я купих.
Но сега като чета,че има доволни и от нея,ще взема да я пробвам. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 324
Някой някъде писа, че на Ивостин пръскат малко по-едри капки от на Авен. Не, че е голям проблем. Може би само ако се използва върху грим няма да е много добре.

# 86
  • Мнения: 434
Някой някъде писа, че на Ивостин пръскат малко по-едри капки от на Авен. Не, че е голям проблем. Може би само ако се използва върху грим няма да е много добре.

Вчера си я купих-термалната вода на Ивостин.Наистина пръска по-големи капки от тази на Авен,но ако я пръскаш по-отдалече не е така. Peace
Единственото,което не ми допада е,че няма аромат,а тази на Авен мирише приятно.Но това пък може и да е по-добре,че не е ароматизирана. newsm78

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Момичета, я ми кажете дали водата ще има ефект върху младежките пъпчици по лицето на щерката. Те не са много, но тя постоянно си ги гледа и се дразни от тях, а като че ли не искам да се мацоти с разни кремове все още.

# 88
  • Мнения: 1 324
Чак да повлияе младежки пъпки никак не ми се вярва. Може да успокои леко раздразнената кожата, но няма как да се бори с инфекцията. По скоро е допълнителна грижа, съпътстваща лечението на акне. Но все пак й вземи на дъщеря ти. Само ще й е в плюс. Особено през предстоящите жеги.

# 89
  • Мнения: 781
Наскоро купих на сина си слънцезащитен спрей 50 фактор на Виши и към него ми подариха термалната им вода, в момента вървят в пакет до изчерпване на количествата Peace
Аптекаря ми обясни, че мога да я ползвам и върху кожата на детето ако настъпят някакви изгаряния за по-бързо възстановяване на кожата Peace

Общи условия

Активация на акаунт