Търся рецепта за "сладък салам"

  • 7 543
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Много обичам "сладък салам" на не знам как се прави. Ще ви бъда благодарна, ако споделите изпитана рецепта . Купувала съм готов , но не ми хареса. А загубих връзка с жената дето го правеше много добре. Мерси предварително  bouquet.

# 1
  • Мнения: 4 433
Ето тук има подробно как се прави
Успех Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 214
Много, мерси.   bouquet Hug На 7 имам ден- ден и ще се пробвам да го направя. Дано стане добре.

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Стара, правена рецепта, но съм забравила как стои въпросът с маслото, но май трябвае да е меко  newsm78 1 пакетче масло, 1 яйце (сурово) 1 чаена чаша пудра захар, бисквити (имаше ги отдавна и май бяха по-меки "Чайка" или "Добруджа") 1.5 кутия, орехи 1 чаена чаша, 1 супена лъжица какао, 2 ванилии. Бисквитите се натрошават на парченца, а всичко останало се омесва и се прибавят бисквитите. Оформя се в алуминиево фолио като салам, слага се в хладилника и на другия ден се реже на филийки. Много е вкусно. yes yes

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 12:30 от Доналд Тръмп

# 4
  • Мнения: 2 926
Ейййй благодаря, че ми напомни за сладкия салам.
Беше ми любим когато бях дете.

# 5
  • Мнения: 7 474
Аз му добавям стафиди и карамелизирани ядки  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 803
Скоро не бях правила. Благодаря, че ме подсетихте. Ще добавя и аз като Лео - стафиди и карамелизирани ядки.

# 7
  • Мнения: 929
Майка ми едно време ни правеше сладък салам, но с локум - някой да знае рецептата?

# 8
  • Мнения: 2 926
И аз търся рецепта с локум  newsm78

# 9
  • Мнения: 13 171
И аз го правя по горната рецепта, но без яйце /все пак не се пече/.

# 10
  • Мнения: 214
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336998.460
ето и тази на Krische- много е добър  chef

Общи условия

Активация на акаунт