Празници идат, затишие цари, дали пък ОКТОМВРИЙКА няма да роди?

  • 12 828
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
На мен пък даже не ми я дадоха Mr. Green,само ми я показаха да се уверя,че е женско бебе и толкова.
Верно е мнооого гаден вируса и аз и дъщеря ми го минахме ,само,че тя по-бързо се оправи понеже беше с антибиотик и разните му там други илачи,а аз по бабешката още се влача Crossing Arms
Нощна смяна незнам дали ще има,обаче аз си лягам и ще се помъча поне малко да поспя CrazyОт тоя сърбел по цялото тяло и киселини  направо немога да мигна по цяла нощ.И най-гадното е ,че немога с нищо да го облекча сърбежа незнам дали някоя от вас го има тоя зор,обаче е отврат.
Айде,лека ви нощ!

# 46
  • Мнения: 217
Шари, не си ли пробвала с ментолов спирт? Облекчава сърбели разни... Аз съм мазала опарване от коприва и нахапване от комари - почти веднага действа, дори и да почешеш малко, пак в едни момент не те сърби... Не знам, обаче, ако е алергия или друго, да не стане някоя беля...

Отивам да ям печени сандвичи с мъжо   chef

СЕПТЕМВРИЙКИТЕ окончателно са се преместили в РОДЕНИ. Останахме най-стари в ОЧАКВАЩИ!

# 47
  • Мнения: 10
Фиил.айде да ти е сладко.
Абе и акушерката така ми каза,ама те в много малки разфасовки го продават тоя спирт hahaha,на мен май ще ми трябва една бъчонка Mr. Green И не е алергия ами било последна фаза от бременността,ама аз като гледам  бебон неще да излиза още значи не е последна Crazy,получавало се от притискане на чер дроб и т.н
С ептемврийки верно ли всички родиха бре? newsm78Аууууууууууууууууу бравус на тях.

айде аз вече наистина зачезвам
лека

# 48
  • Мнения: 817
Много интересни теми разисквате тук. Моят лекар ме увери, че те винаги изчаквали пъпната връв да спре да пулсира преди да я срежат така, че се надявам да няма проблеми. Дали ще го изкъпят веднага - вероятно да, но е трудно да се пребориш за всичките си изисквания. Аз по-скоро ще настоявам да не му дават вода на бебето, а да ми го дадат да си го закърмя веднага. По принцип знам, че после не настояват да им давам вода, но като се роди първото нещо дето вкусват бебетата е вода  Crazy

Шарийз, аз съм същата като теб от вече 3-4 седмици и положението ще се оправи след като родим. И на мен ми казаха, че е обрив на бременността, който се проявява в последния триместър. Лекарката ми даде мостри на едно кремче да се мажа за облекчаване на сърбежа - A-derma exomega. Проверих го в нета и е около 30 лв., но аз не съм го купувала, защото карам на мострите (само дето днес употребих последната и май ще трябва да си го взема  Confused)

# 49
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро  bowuu
М при мен има новост-снощи, буквално цялата нощ се разделях с тапата си-започна от първото ми среднощно ходене до ВеЦе-то с лека розова кръв и такааааа до сутринта....ама пак имам розова кръв-т.е. не е само слузестата течност, а все с розова кръв
Контракции като контракции -нямам, присвива ме кръста и слабините като предцикличност,ама чак да е болка-не е
По-редно е да изчакам да започнат  и станат регулярни, и тогава да хващам пътя за болницата нали...?
Сега няма смисъл още да звъня на доктора и бия алармата май... Rolling Eyes

Майли,аз тая дупка в първия момента не я забелязах на чувалчето,обаче видях друг модел-подобен, детето облечено в него беше сложено в кошница за кола и през дупката -промушени коланите, та чак тогава се светна. Laughing
Гладно ми е, ще закуся,пък ако днес ще да раждам и аз като Инчето-да не ходя гладна  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 453
Добро утро и честито на всички нови мами  bouquet


Аз съм се захванала с фотошоп и си играя на него..и здраво съм се отплеснала и пропуснала доста новини тук.

  Тонче, хайде мила дано днес или утре е твоя ден. Hug Heart Eyes Ние утре имаме годишнина от сватбата и е много хубава дата 7ми Laughing



# 51
  • Мнения: 10
Добрютру!

Айде Тони стискаме палци за едно лееееееееееееко раждане след толкоз мятане на крачоли,опа фусти Mr. Green

При мен тоже никви изгледи,само дето зверски ме сърби и боли пъпа и около него,ако това има някаква връзка,ама едва ли newsm78
Да пия викам едно кафенце и като гледам какво е мрачно и сдухано навън освен пак да припея полегнала е Тодора за всички ,които я пожелаха hahaha

# 52
  • Варна
  • Мнения: 340
Добро утро  Simple Smile

Тони, моят съвет е да поизчакаш да станат по-силнички и регулярни контракциите и тогава да бягаш в болницата. Колкото по-късно отидеш, толкова по-добре, а за първо раждане съм сигурна, че няма да родиш по пътя. Ако днес е твоят ден - успех   bouquet Heart Eyes Heart Eyes
Аз тръгвам за ЖК, то вече ходя ей тъй, за спорта, не им вярвам на мерките и теглилките  Mr. Green.

Лек ден на всички   bouquet

# 53
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Аз тая нощ хич не съм спала, станах сега да изпратя мъжа ми на работа и пак ще се пробвам да поспя.

Госпойце, честита ти тапа, айде дано скоро да гушкаш бебче!

helenka, успех на ЖК-то днес, да пишеш после.

# 54
  • Мнения: 88
чЕСТИТА КУКЛА НА СИКОНИУМ!!!дА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СКОРОШНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА СИКОНИУМ.Госпожице аз си го поръчах това космонафтче,но мисля че вече нямаш време за поръчки.Желая ти леко раждане newsm17 newsm10 newsm51

# 55
  • София
  • Мнения: 183
Ооо Тони, честита тапа! Скоро май няма да си 2 в 1  Wink И аз бих изчакала контракциите да станат по-начесто, но незнам как да те посъветвам в кой момент да се засилиш към болницата. Майка ми с мен (първо дете) толкова бързо ме е изстреляла, че никой не й е вярвал, че е първескиня (ама че ужасна дума). Пък аз заради моите си особености трябва да се обадя на доки когато станат на 20 мин. Така че явно ситуацията има различни решения според зависи. Аааа и ако искаш епидурална ще е хубаво да идеш преди да си минала 4см разкритие да не ти я откажат. Пожелавам ти леко раждане и да е мноооого бързо и безболезнено! Дръж ни в течение!

И други сърбели освен Сев ли има? Много изнервящо.
Аз снощи да чукам на дърво спах без да се будя. Стомаха ми ме пожали  Simple Smile Да видим днес как ще е.
Аз сега отивам до болницата да дам малко кръв и урина. Щях да ходя в сряда (резултатите ми трябват за четвъртък), но от два дни съм много подута и искам да видя албумина как е.

Казвайте кой се е записал за лекцията утре? Аз като се върна ще се запиша. да не ходя сама  Naughty

Айде, който има прегледи днес, да донесе хубави новини!
Днес изписват Мими и Миро  Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро! Тази нощ между две кърмения сънувах, че Галчето е родила малкото мъжле! Дано всичко да е наред и да се гушкат съвсем скоро!
Тони, имаш стиснатите ми палци ако днес е деня!  Hug
Ние тази нощ се хранихме на два часа, снощи много я мъчиха коликите и много плака миличката! Дано днес да е по - спокойна!  Praynig
Чакаме нови бебчета! Приятен ден, сладурки!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 056
Честита радост на всички мами, на който щъркелът вече е донесъл най-голямата радост в живота! Да ви растат здрави и усмихнати дечицата и много радост да ви носят!

Нарочно няма да изброявам всички поименно, че много изпуснах миналата седмица и ще взема за срам да изпусна да поздравя някой.
При мен нищо ново - не ще да излиза диването и това си е, въпреки гигантските си размери. Ама като не ще той да си избере кога да тръгне, ще изберем ние с доки - нещата вървят към секцио.
И при мен, както при Енигма плацентата вече е калцирана, водите са доста редуцирани, та идва ред да играе ножа  Confused
Иначе бера ядове с роднини. Майка ми реши да дойде, въпреки, че изрично и казах че няма да ми трябва и с мъж ми ще се оправяме. Предчувствам, че колкото и да търпя и да се опитвам и щадя чувствата ще се скараме много яко. Ама писна ми, да му се не знае - никой не се съобразява с мен  #2gunfire. Исках да родя нормално, заедно с мъжа ми, ама не - нито бебо иска да излезе, нито доктора му се иска да го чака! Сега и майка ми е тук, та на целия хал и притеснение и нея да я мисля, как ще се справят с мъж ми  #Cussing out!! Ще гледам поне докато се върна от болницата да съм я придумала да си отиде.
Момичета, раждали със секцио - колко време ви държаха в болница? На кой ден ви дадоха бебето?
Успех на тези, който вече са се запътили към болницата и прегръдки и целувки за вече мамите - за тях и малките бебочета  Heart Eyes  bouquet!

# 58
  • Мнения: 13
Simple Smile Честити ни нови бебчета! Успех на започналите да раждат! Дано всичко ви мине леко, момичета и малките сладури да се появят здрави и прекрасни.  baby_neutral

Аз вчера цял ден помагах на сестра ми и свалях тапети и боядисвах и тайничко се надявах родилните процеси да започнат, обаче си нямам никакви изгледи и май ще откарам до края на октомври. Simple Smile Когато, тогава. Усмихнат ден!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 33

Момичета, раждали със секцио - колко време ви държаха в болница? На кой ден ви дадоха бебето?


Мен ме изписаха на четвъртия ден, Мис също,  раждахме на едно място. За децата както се разбереш, но някъде на втория ден ти го дават.

Общи условия

Активация на акаунт