Да си излея душата

  • 5 272
  • 50
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Пиша отскоро в този форум и то най-вече в здравословни, защото основните ми проблеми напоследък са за там, но не съвсем. Пиша тук, защото няма на кой да кажа това което искам да кажа за да ми олекне поне малко - нито на приятелка, нито на родител - по-надолу ще разберете защо. Проблемите ми започнаха през Май, когато след дълго чудене реших най-накрая че съм готова за още едно бебе, синът ми е вече на 12, аз на 33, т.е няма какво да се отлага. Таткото посрещна новината малко резервирано, но нищо повече. Отидох да си направя профилактични изследвания, цитонамазка и бях абсолютно сигурна, че нищо интересно няма да има, защото винаги съм била здрава и не съм имала никакви гинекологични проблеми, но за моя изненада резултат показа hpv вирус, който на които се интересуват се предава само по полов път, последваха още много изследвания, защото вече се съмнявах във всичко и сега няколко месеца по-късно лекувам вирусна и бактериална инфекция - и двете дошли от един и същи източник. За тези месеци до сега с мъжа ми говорихме много, в смисъл май говорех предимно аз - исках да знам защо, кога и т.н., но конкретни отговори не получих - в смисъл като знаеш ще бъдеш ли по-щастлива - нали сега съм с теб. И да факт е, че се държи мило, че се интересува, но истината е че май вече аз не искам този интерес. И днес след поредните ми въпроси - получих чакания отговор - имал е връзка - 3 години и колкото и да е странно от това ми олекна, в смисъл че най-накрая разбрах истината, а не че факта не е ужасен. Каза че е търсел не само секс, но и внимание и разбиране което вкъщи не е получавал. Факт е че работя твърде много, може да се окаже че аз издържам семейството и общо взето живеем повече от добре, но това не променя нищо.
Май много писах, но истината е че ми олекна, държах го твърде дълго в себе си. Благодаря ви на всички за търпението.

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 16:47 от Tatti

# 1
  • София
  • Мнения: 15 435
А той лекува ли се, защото ако той не се лекува, твоето лечение няма никакъв смисъл.

# 2
За лекуване - да лекува се с див ентусиазъм, но не това ми е проблема

# 3
  • София
  • Мнения: 15 435
Разбирам те много добре, аз от собствен опит разбрах, че по-добре съмнения, отколкото да ровиш и да разбереш истината. Сега на него му е олекнало,че вече нищо няма нужда да крие, но ти си поела целия товар и сега ти е двойно по-тежко. Само ти можеш да решиш дали можеш да простиш и да продължите.

# 4
  • Мнения: 22 343
Крайно неприятна ситуация. Не знам какво да кажа, а и ти не търсиш съвет като че ли.
Хубаво, имал връзка, търсел внимание, но толкова ли един презерватив не може да си сложи?
А и след откриването на hpv вируса той да се прави на гръмнат - не ти трябвало да знаеш и т.н. За мен това е абсолютно идиотско поведение.

# 5
  • Мнения: 6 582
Да изневериш е едно, да заразиш майката на детето си е непростимо безотговорно поведение.
Днес е hpv, утре може да донесе сифилис или спин и пак да се оправдава с неполучено внимание, защото много работиш.

# 6
Благодаря ви и да не търся съвет, сама ще реша някой ден какво да направя. Просто исках да ми олекне поне малко, защото не съм го очаквала и даже когато се случи все още ми е трудно да го повярвам, струва ми се че ще се събудя и всичко ще е наред, но в живота май не става точно така. И другото за което напоследък си мисля и е много странно е че съм от тези хубавите по които мъжете се заглеждат и може би защото винаги съм го имала това внимание никога не съм го търсела от вън - заедно сме вече почти 20 години, а той явно не.

# 7
  • София
  • Мнения: 344
Оф, няма много да ти помогна, но първата ми мисъл е: егати лигльото- ти работи,  а той човека с нежната душа търси внимание. Пък те е и заразил накрая.  Rolling Eyes
Ако ще ти стане по-леко , не само твоя е такъв. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22 343
А любовницата му лекува ли се? Че иначе кел файда за твоите усилия.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 14
Здравей!Това,което ти се е случило е меко казано ужасяващо!Не знам дали е добре,че толкова спокойно приемаш факта,или поне на мен така ми се струва!Жалко е ,че нямаш с кого другиго да го споделиш,но и ние тук сме хора.А отказа ли се от второто детенце?

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Бррр, това ми е един от най-големите страхове Confused Не че ще кръшне, а че може да стане някой фал с предпазването и после ще го е страх да ми кажа и ще ми лепне нещо. До миналта година като работеше все по арабския свят, все това съм се чудила - аджеба ако стане нещо, ще има ли доблестта да ми каже - жена, не само сгазих лука, ами и презервативът се скъса, дай да не правим секс, докато се изследвам. Мога да се обзаложа, че не би ми казал. Мъжете са страхливци, когато опре да си признават грешките.

Амелия, пожелавам ти успешно лечение и ако решите да оправите нещата в семейството си - скорошно забременяване. Ако не - щастлив нов живот Hug

# 11
  • Мнения: 212
И другото за което напоследък си мисля и е много странно е че съм от тези хубавите по които мъжете се заглеждат и може би защото винаги съм го имала това внимание никога не съм го търсела от вън - заедно сме вече почти 20 години, а той явно не.

Винаги съм си мислил, че мъжете на хубавите жени не им изневеряват. Аз например ако имам хубава жена никога няма да й изневеря... Че кой мъж ще е луд да бяга от хубавата жена и да ходи да си търси друга...

И още нещо се чудя. Задължително ли е ако една жена и открият hpv вирус той да е пренесен от мъжа с който е в момента. Това да не би да е първия мъж в живота ти. Други мъже преди него нямала ли си? Доколкото знам тоя вирус може дълги години да си стои в организма и да не показва изобщо някакви признаци че съществува. Каква е гаранцията че не си се заразила преди 10 год. например.

# 12
  • Мнения: 2 563

И още нещо се чудя. Задължително ли е ако една жена и открият hpv вирус той да е пренесен от мъжа с който е в момента. Това да не би да е първия мъж в живота ти. Други мъже преди него нямала ли си? Доколкото знам тоя вирус може дълги години да си стои в организма и да не показва изобщо някакви признаци че съществува. Каква е гаранцията че не си се заразила преди 10 год. например.

HPV има много разновидности и не се лекува. 50% от хората имат HPV, а мъжете не могат да бъдат тествани. Един вид тях причинява папиломи, които се виждат и могат да бъдат третирани. Друг вид причинява рак на шийката на матката и е виновник за измененията, които се виждат при цитонамазка. Но предраковите състояния се лекуват, да не се шашне някой. Аз имам от този вид и не ми е хрумвало да притискам мъжа си да си признава. Гинеколожката каза, че може да съм го лепнала преди сто години. Стори ми се безсмислено да ровя.

Но това за авторката няма значение вече, тя вече знае за изневярва. Инфекциите са й последния проблем.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 00:16 от Hear Again

# 13
И другото за което напоследък си мисля и е много странно е че съм от тези хубавите по които мъжете се заглеждат и може би защото винаги съм го имала това внимание никога не съм го търсела от вън - заедно сме вече почти 20 години, а той явно не.

Винаги съм си мислил, че мъжете на хубавите жени не им изневеряват. Аз например ако имам хубава жена никога няма да й изневеря... Че кой мъж ще е луд да бяга от хубавата жена и да ходи да си търси друга...


комплексираните, например. Ако един мъж е с красива жена, но той самият страда от някъв комплекс - дали, че е по-тъп Mr. Green, или не толкова хубав /по негово усмотрение/ и т.н., каквото и да направи жената, той не само че ще си остане комплексар, ами може и да направи така, че да я кара нея да изпитва вина за някви неща. Комплексираните мъже са нещо страшно и страдат от неизлечима болест  Sick

# 14
  • София
  • Мнения: 1 735
Имам наблюдение/може и да греша/,но мъжете в повечето случаи изневеряват с по-грозни и прости жени от своите.Борисе,а това още повече говори ,че са комплексари.Мъжът на авторката явно си има комплекс-печели по-малко,а и жена му е красива,а той е ....по-слабия...и е решил да намери внимание.

Общи условия

Активация на акаунт