Коя марка предпочитате, на коя се доверявате

  • 2 956
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Chicco, Tolo, Fisher Price - това за играчките.Имаме и на други марки, но от тези наистина съм най-доволна и са все още здрави (което за сина ми е рекорд  Mr. Green ).

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
fisher,chicco,playskool  Peace
tiny love-за бебоци

# 17
  • Мнения: 4 187
Fisher Price, Chicco,Smooby, Quercetti, Cam, Maxi-Cosi, Quinny . Някой от марките не ги познавам, не мога да дам мнение за тях, но сигурно са добри.

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бертони , канпол , чико , чиполино - доволна съм.
Учудващо количката ми е Бертони и съм доволна Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 39 758
Алекс основно за сега е с играчки на Чико и Фишер.

# 20
  • Мнения: 1 477
Чиполино основно.Иначе имаме играчки и на Fisher Price и Coloria.

# 21
  • Мнения: 750
... Някой от марките не ги познавам, не мога да дам мнение за тях, но сигурно са добри.


Това беше и част от спора, който водехме. Като че ли на всички в ума първо изниква Чико, което до някъде е обяснимо - те са си легенда още от соц-а, когато можеха да се купят само в Кореком и се считаха за страхотен лукс. А поне според мен, вече има много други също толкова добри марки, ако не и по-добри в някои отношения.

Съвсем наскоро се загледах в Бонжур в една въртележка за легло на Фишер Прайс - красота!
И се замислих как уж и когато синът ми се роди (преди 6 години), вече имаше такива екстри, но сега са в пъти повече и по-хубави, а и по-достъпни. Просто някои от марките все още не са много популярни.

Та така!

Благодаря ви за отзивите!   bouquetМисля, че с ваша помощ имам една дължина преднина в спора!  Wink

# 22
  • Мнения: 4 111
Аз не казах Чико, защото мисля, че играчките на Фишер прайз са по-добри. Купувала съм и Чико и съм се разочаровала.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Пропуснала си Cangaroo-кошарата,коли4ката и стол4ето за кола са на тази марка и са добри.Досега нищо не се е с4упило-пу-пу..Ина4е от изброените на Chicco имаме доста неща.

# 24
  • Мнения: 493
Fisher Price,chicco и bertoni  Peace

# 25
  • Мнения: 750
Пропуснала си Cangaroo-кошарата,коли4ката и стол4ето за кола са на тази марка и са добри.Досега нищо не се е с4упило-пу-пу..Ина4е от изброените на Chicco имаме доста неща.

Всъщност не съм пропуснала, защото Wink (позволявам си да се самоцитирам от постинга при отварянето на темата):

"Та провокирана от този спор реших да ви питам кои са предпочитаните от вас марки за играчки и домашни улеснения (шезлонги, проходилки, столчета за хранене, активна гимнастика)[/i] за децата на възраст 0-36 м (с други думи от новородени до 2/3 годишни).

За колички и столчета за кола не питам, защото там е съвсем отделна история. "

Но това не е фатално! Благодаря ти за постинга!  bouquet

# 26
  • Мнения: 89
Предпочитам качеството, въпреки по - високата цена. Не съм фен на Бертони и Чиполино. Имаме и такива играчки, но едно, че ги намирам за доста опасно направени и друго, че бързо се чупят, за разлика от играчките например на Чико, които никак не превъзнасям, но са доста по-добри в качеството си. Поне нашият опит дотук е такъв.
Изцяло подкрепям!!!  Peace
Предпочитам да имаме не много на брой играчки, но да са направени от качествени материали, отколкото купища китайски боклуци.
Иначе освен Чико, съм фен на играчките на Фишер Прайс и Толо.

# 27
  • Мнения: 136
Имаме много играчки, но най-много харесвам фишър и чико.

# 28
  • У дома !
  • Мнения: 700
Чико за мен са номер 1,но се каня да купя и някоя на фишър прайс и ще дам отзиви Wink

# 29
  • Мнения: 1 738
Фен съм на Чико. Доволна съм от всичко купено - количка, столче за хранене, шишета и играчки. Иначе купувам също така играчки и на Фишър прайс. Те също са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт