отслабване със сиофор

  • 231 939
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте!  Hug
И аз към групичката на пиещите Сиофор. Предписа ми го ендокринолог. Първия месец 2 по 1/2, после 3 по 1/2.  И след 3 месеца на контролен преглед. Нямам диагноза. Наследствено съм обременена с диабет. Винаги съм била пълна, но скоро рязко напълнях и не свалях кг. А преди 8г. при ендокринологичен преглед ми казаха, че имам гуша. Това бяха причините да отида на лекар. Оказа се, че нямам гуша. А Сиофора май действа - в съчетание с режим(Дюкан) за няма и два мвсеца свалих 9 килограма. Пия го повече от месец и нямам неприятни странични ефекти. Съветвам момичетата, на които не е изписан да не си го самопредписват-това е лекарство, а не хапчета за отслабване. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
според мен се отслабва,но в съчетание с диета.То така или иначе е задължителна при проблемите със захарта.Аз също пиех Метформин(Сиофора не ми понасяше много),но като забременях го спрях и вече отдавне не съм пила.,Като го пиех не съм отслабвала,но не съм и спазвала диета.Пък и съм го пила малко - 2 пъти за по 3-4 месеца.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Изписа ми го ендокринолог. Имам хипофункция на щитовидната жлеза. Наследствено съм обременена с диабет. Но и стойностите на кръвната захар ми са завишени. От 3 години започнах да пълнея много. Ендокриноложката ми каза, че трябва да се пие по правило 3 пъти по 1, но т.к. имало странични ефекти ми каза да пия само вечер по 1.

# 18
  • Мнения: 2 898
Ivben, надявам се Сиофора да ти помогне. Трябва да свалиш кръвната захар, да спреш сладкото /което на мен ми е ужасно трудно/. А от тая хипофункция на щит. знам какъв ужас е. Въртиш се като в омагьосан кръг.Пиши за резултати.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз и много килограми трябва да сваля. Към сладкото никога не съм налитала, но тестяно си похапвам с кеф. Трябва да го спра, но това е проблема ми.
Искам да попитам още нещо. Ако сте болни например от остри респераторни заболявания спирате ли да пиете Сиофора?  Сега съм с някакъв вирус и се чудя дали да го почвам или да изчакам?

# 20
  • Мнения: 2 898
Не, не спирам лекарството. Само веднъж бях хванала нещо стомашно  с температура и повръщах цяла седмица. Тогава го спрях.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
А на теб кой са ти изписали 850 или 1000?

# 22
  • Мнения: 2 898
От самото начало пия от 1000.

# 23
  • Мнения: 19 482
Аз го пия три пъти на ден по 1/2 хапче от 850 гр.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 912
здравейте, сега откривам тази тема, пия Сиофор 850 от около седмица - по 1/2 два пъти на ден. Като ми го изписа, лекарката ми каза, че въдейства на въглехидратите (картофи, ориз, тесто, а не на захарните въглехидрати) и да не се съчетава с безвъглехидратен режим  Thinking
При вас кога започна да се усеща действието, док ми каза да имам търпение, защото след третия месец ще започне.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 097
здравейте, сега откривам тази тема, пия Сиофор 850 от около седмица - по 1/2 два пъти на ден. Като ми го изписа, лекарката ми каза, че въдейства на въглехидратите (картофи, ориз, тесто, а не на захарните въглехидрати) и да не се съчетава с безвъглехидратен режим  Thinking
При вас кога започна да се усеща действието, док ми каза да имам търпение, защото след третия месец ще започне.
Аз пия Сиофор 1000, 2 пъти на ден  по 1/2 от 3 месеца. От толкова време спазвам и режима на Дюкан. Ендокринолога ми каза, че е ок и ме подкрепя да сваля излишните килограми по този начин. Вече съм свалила 12кг. Не знам доколко Сиофора е допринесъл за това, защото режима и без Сиофор си действа.  Peace Аз се чувствам добре и изглеждам все по-добре - това е най-важното. Peace Аз вярвам на моята лекарка и я слушам.  Hug

# 26
  • Мнения: 39
 Rolling Eyes Здравейте,аз съм с диагноза Хашимото,но за сега ми изписаха само Цефасел-недостиг на селен.Мога ли да си купя от аптеката Сиофор свободно, и каква му е цената,от 3  години постепенно покачвам теглото си . #Crazy

# 27
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Недей така. Поговори с ендокринолога си относно изследвания за инсулинова резистентност. Ако той прецени да ти изпише, ОК. Но самолечението е  нещо много опасно! Довери се на лекаря си   Peace

# 28
  • Лондон
  • Мнения: 403
Намален ли е апетита след прием на сиофор?

# 29
  • Мнения: 2 898
Здравейте! Почвам подред. Апетитът е намален в началото, но лекарството задвижва метаболизма и си действа. Без лекарско предписание не може да се приема, защото са възможни опасни странични реакции. при мен резултат имаше още след първия месец - около минус 6 кг.

Общи условия

Активация на акаунт