Big Brother 4 - Lost in the garden 3

  • 71 714
  • 5 331
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 458
Филип се прави на идиот пред камерата.
Релето му дало накъсо. Joy Joy
Или си мисли, че все така ще ни е интересен newsm78, но прекалява и преиграва. Камен се облича, Ирена и тя и се реши, но е без прикачената коса.

# 31
  • Мнения: 141
добро утра,вчера ме нямаше а вие нова тема сте започнали smile3501

# 32
  • София
  • Мнения: 15 458
Аги пуканката се е присламчила към мъжете, които се опитват да палят огън. Филип си пере чорапите.. пфуу не било чорапи а гащи и трябвало да се търка около кафявата точка. Sick

Аги уж полуцигане, но Петър е плътно до нея. newsm78

# 33
  • Поморие
  • Мнения: 86
Добро утро !Честито ни нова темичка  Simple Smile
Снощи ми стана много гадно как изгониха Умберто от мъжкия самолет.Камен ми е повече от противен и идеално си пасва с кобрата Ирена .Ако ги нямаше камерите досега да са се награбили  Laughing Да минава по бързо сеира с нейното дело и да си ходи "русото ангелче" .

# 34
  • Мнения: 1 240
Здравейте в новата тема! Днес ще ви следя изкъсо тук, че съм на работа.   bouquet

# 35
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Камен пита Ирена дали е самовлюбена, тя май не го разбра, та той попита дали адски много харесва себе си, не само външно, тя каза-"Може би да" Whistling
Анги е при мъжете и ги гледа как си перат чорапите Laughing, това момиче не сваля слънчевите очила
Филип пак я подкача-Коте, писи писи, ти черно котенце ли си. Обеснява й как се перат гащи-търкало се около кафявата точка на дупенцето и там където били окосмяването. Гащите му били черни, за да не се виждало жълто-кафявото Sick. Тоя почна и на мен да ми опротивява Confused

# 36
  • Мнения: 2 425
Не по-скоро, а довечера да ги настанят в къщата. Причините са на лице. Някой разбра ли, защо викаха Ангелина в изповедалнята снощи? И мъжете също ги викаха  newsm78

# 37
... Някой разбра ли, защо викаха Ангелина в изповедалнята снощи? И мъжете също ги викаха  newsm78
И Семие я викаха снощи. Чуваше се като обяснява за Петър и как се бил отнесъл с нея...

# 38
  • Мнения: 7 201

Филип пак я подкача-Коте, писи писи, ти черно котенце ли си. Обеснява й как се перат гащи-търкало се около кафявата точка на дупенцето и там където били окосмяването. Гащите му били черни, за да не се виждало жълто-кафявото Sick. Тоя почна и на мен да ми опротивява Confused

Sick И мен взе да ме отблъсква.Преди повече ме кефеше като Тошко.

# 39
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ауу, този Фильо е отврат Sick-разказва как сънувал, че е..л куче и като го извадил целият бил в кучешки фъшкии Sick....Как го понасят там не знам ooooh!

Бъзикат Цецо да отидел да пита жените дали да им запали огън, да не му се разсърдили пак hahaha
Някой дава съвети на Анги да се облича по-добре и да си пази кръста, че един ден ще иска да има деца

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде да влизат вече в тая къща................

# 41
  • Мнения: 3 216
Някоя добра душа да се смили над мен и с 2 думи да разкаже за снощния епизод какво даваха,че го изпуснах. Praynig

# 42
  • Мнения: 1 875
Добро утро.
Чудя се как да гласувам, нещо не схващам какво значение има как точно ще влязат в къщата.
Простено ми е, изкуфяла съм напоследък, но ако може някой да осветли старческата ми тъма.

А картината ми накъсва.

# 43
  • Мнения: 1 251
Ади да не е решила да си ходи, та затова да е била в изповедалнята? newsm78

# 44
  • Мнения: 3 219
Аре цоп и аз тук Party

Общи условия

Активация на акаунт