Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 739
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 302
за да стигнеш до липсващите продукти отиваш на за консултанти-->бизнес-->разпечатки-->информация липсващи продукти.
Обиците ги няма в листата с липсващи продукти но като се опитам да ги порачам системата изписва че са липсващ продукт Sad.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУ, момичета
приемате ли нови членове в клуба? аз съм ново регистриран представител на орифлейм, една приятелка ме регистрира и съм и много благодарна, но съм още много боса. мисля, че ще ми е много полезно да се ровя из темичката ви! Praynig Peace  bouquet весел и красив ден от мен!  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 6 010
Atadar, добре дошла!
И аз съм нова, но тук много ми помагат Wink

Мече, много благодаря!    bouquet

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 302
Добре дошли и на двете! затова сме тук за да си помагаме Simple Smile Успех!

# 49
  • Мнения: 2 726
Eй,момичета 2 дни не бях влизала и темичката доста набъбнала,браво  Peace
Добре дошли на новите колежки Wink

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 302
Ей, бясна съм. Поръчах си комплекта аромати и липсват към 10-тина от тях Sad и това ми било 'пълен комплект аромати'  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 224
Аз искам да питам ако искам да пробвам някой от цветовете на новото червило "Копринена целувка" на място в някой офис ли трябва да помоля?  newsm78 Защото поръчах мостри, но още като пусках поръчката ми се изписа, че не се продават, а наистина съм си харесала няколко цвята.  Sad

# 52
  • София
  • Мнения: 1 638
И аз се опитах да поръчам мостри, но системата ми ги отказа. Предполагам, че ще се появят за следващия каталог. Сигурно са изчерпани.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз искам да питам ако искам да пробвам някой от цветовете на новото червило "Копринена целувка" на място в някой офис ли трябва да помоля?  newsm78 Защото поръчах мостри, но още като пусках поръчката ми се изписа, че не се продават, а наистина съм си харесала няколко цвята.  Sad

Аз си взех мострите за 2,50 лв. още като излезна червилото.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, искам да се оплача от очните линии от страница 44, аз имах поръчани черна и зелена и като ги видях направо щях да падна! Те са като фулмастри, ама буквално, аз си мацнах малко на ръката от едната и то си е все едно ме е надраскал някой с фулмастер, веднага попива и не се размазва, но.....  #Cussing out
Другото, от което съм страшно недоволна е блясъка за лице и тялоот стр.52. От тубичката е пълна само 1/3! Аз много се изненадах и го показах на момичето дето дава продуктите, тя веднага се съгласи да го смени, попълних форма за рекламация, дадоха ми друг блясък и какво... пак същото! Явно цялата им серия е такава. Голям срам ще има, като давам продуктите на клиентките ми. Единственото обяснение е, че тубичката е с големината за 50мл, а пише, че самият бласък е 35мл, но пак трябва да е повече от половината...Не знам....
Иначе си взех и за мен доста неща, но тях после ще ги коментирам.
Ааа и да се похваля - взех си чека за 15 лева от втората стъпка за новорегистрирани, другия месец мп3 плеър ме чака Simple Smile

# 55
  • Мнения: 224
Аз си взех мострите за 2,50 лв. още като излезна червилото.

Май и аз ще си взема комплект накрая, тамън да ги видя... понеже си поръчах от други червила мостри искам да се оплача, че няма как да се разбере коя мостра кой цвят е, добре че не поръчвам за други хора!  Confused   Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 31
ДУБРУТРУ, момичета
приемате ли нови членове в клуба? аз съм ново регистриран представител на орифлейм, една приятелка ме регистрира и съм и много благодарна, но съм още много боса. мисля, че ще ми е много полезно да се ровя из темичката ви! Praynig Peace  bouquet весел и красив ден от мен!  bouquet

Добре дошла atadar   bouquet
Момичетата тук, много помагат с коментарите си! Аз също съм нова в семейството на Орифлейм, другата седмица ще пускам първата си поръчка  Flutter

Между другото от миналия каталог си бях поръчала маската за крака, който в 14 каталог е на стр. 80, и крема със зюмбюл - много съм доволна и от двете си придобивки  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, искам да се оплача от очните линии от страница 44, аз имах поръчани черна и зелена и като ги видях направо щях да падна! Те са като фулмастри, ама буквално, аз си мацнах малко на ръката от едната и то си е все едно ме е надраскал някой с фулмастер, веднага попива и не се размазва, но.....

О, да, и аз върнах една такава зелена  Confused
Точно като флумастер, драснах си на ръката и няма изтриване, ама изобщо с нищо не се изтри  ooooh!
Представих си го нежната кожа на окото какво ли търкане трябва да падне  Tired

# 58
  • София
  • Мнения: 1 638
Аз си взех мострите за 2,50 лв. още като излезна червилото.

Май и аз ще си взема комплект накрая, тамън да ги видя... понеже си поръчах от други червила мостри искам да се оплача, че няма как да се разбере коя мостра кой цвят е, добре че не поръчвам за други хора!  Confused   Crossing Arms

Самите мостри имат номерца на всяко. Като знаеш от коя серия са можеш да ги проследиш. Вървят поредни както и номера в каталога.

# 59
  • Мнения: 5 577
Очна линия за да стои тънко се слага косо. Ако е с върха, ще е като флумастер.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт