Дързост и красота - 14....без добавки.

  • 29 286
  • 582
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 168
Верно, че Макароне имаше бебе от Шийла, което трябва да е около 1-2годишно. newsm78
Кога ли ще се появи? И в кого ще се влюби- Рич, Ник, или някой от наследниците им? Mr. Green

# 31
  • Мнения: 49
Макароне...  Joy просто не можах да се сдържа  rotfImao

Обаче се чудя нещо - как Тейлър оживя (даа, знам вече, че е жива), като колко време умира в болницата... нали така? А после не я ли погребваха? Признавам си, че сериите около умирането й не ги гледах, само хващах оттук-оттам.

# 32
  • Мнения: 4 496

Ако беше на Макароне, той веднага да си го е приватизирал - толкова много драпа за семейство и деца. Това, че не се появи в семейство Макароне ме кара да мися, е е било поредната лъжа на ненормалницата...

Не е лъжа. Бебето наистина е Макаронче. Те нали имаха една бурна и страстна нощ...Макароне знае, тя Шийла го беше сложила в едно кенгуру и го размотаваше насам- натам из леярната. Когато Макароне опита да я накара да го подържи/бебето/ , се опитаха да хванат Шийла, ама нъц.
Сещате ли се за Моторисимо, как се появи на мАтора, а?А? Joy Joy

plami_plamster, Тейлър припадна в ръцете на бРичко, той помисли, че е умряла, и изхвърча от болницата. После ще се окаже, че принца е бил там/така си мисля поне/ и я е отвел със себе си, че даже я е излекувал. А в ковчега има гумена кукла. Физиономията на бРичко, когато вижда последното, е неподлежаща на разкази и обяснения... Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Izida, чудно е стихчето  Joy  Joy  Joy

Много добре си отразила Макаронската мъжественост  Crazy

# 34
  • Мнения: 49
Мерси, мис арк, твърде, твърде, твърде, твърдеееее е странна тая смърт  Joy 

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
... да не притиска Т., че ще го набута в ръцете на златотърсачката Амброзита  kiss...
Хих, присмял се хърбел на щърбел Crazy  Еее, няма срам тая жена, да замълчи поне Crossing Arms

Вие хубаво разказахте, ама аз друго питах. Уж нещата се бяха уталожили, Амбър стана желаната снаха, цареше мир и любов. И изведнъж гледам, разведени с Рик, малкия Ерик го няма и всички озлобени срещу Амбърката newsm78 Кво станА? newsm78

Малии, па тая Зъблич много грозна бе, свършиха ли се хубавите момичета в Америката Crossing Arms Па и тъпа ooooh! Ма тя и Амбър ми е нелицеприятна, и тя озъбена. Горкия Рик, най-грозните му се падат hahaha  Но ще мине време, ще навакса с Тейлър Flutter

Аз пък даже не знаех, че Шийла има дъщеря, че и две Whistling

# 36
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397

Малии, па тая Зъблич много грозна бе, свършиха ли се хубавите момичета в Америката Crossing Arms Па и тъпа ooooh! Ма тя и Амбър ми е нелицеприятна, и тя озъбена.

N_A_N така като спомена - наистина и Кейтлин и Амброзия имат големи зъбки.. момчето има фетиш някакъв явно Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 496

...или няма късмет... Joy

# 38
  • Мнения: 49
Всъщност защо наистина се разделиха Амбър и Рик  newsm78

# 39
  • Мнения: 643
Нан, Амбър я натириха последно вече, когато искаше да се хвърли от онази пропаст и малкият Ди  беше в опасност.
Макаронов беше само една нощ с Шийла и тя каза , че е от него бебето.

# 40
  • Мнения: 49
Един ретро поздрав http://www.youtube.com/watch?v=9TMpJE7rkHo От доста време исках да си го припомня, а чак сега се сетих за youtube. Ехеее.... тогава, в далечната '87, съм била 1-месечно бебче  Joy

# 41
  • Мнения: 0
Плами, благодаря за клипчето   bouquet , колко са млади всички, бях ги забравила в този им вид  Simple Smile

ina221, мисля че този път не натириха Амбър, а тя доброволно се изнесе, защото чувствала че е прекалила и е разочаровала всички за последен път. Разбира се, имаше я тайната мисъл, че ще я върме Рик от вратата, защото много я обича, но тъй като тя таистина е карък, пък и за Форестъровците хората са взаимозаменяеми Рик само и отвори по-широко вратата  ritnik

Изида, за стихотворението  newsm10
Жалко, че не съм видяла Макароне
"га с кожените гащи
на мотора той лети",
защото тези серии ги пропуснах, но си го представям образно благодарение на твоето стихче  Oha!

# 42
  • Мнения: 4 496

ina221, мисля че този път не натириха Амбър, а тя доброволно се изнесе,

Мдааа, и аз помня тя как пълзеше към вратата, дърпайки някакъв куфар, стои и го гледа с надежда в очите, че ще я завърне. Ама нъц- Рики нали е кавалер- отвори широко и ́и направи път да излезе... Joy

Puhi-muhi, тц, не можеш да си го представиш.. NaughtyБеше неописуем Моторисимо! .Ако имам време по-късно ще намеря снимката от предишните теми... Joy

# 43
  • Мнения: 643
Добре де, може и аз да не помня, ама нали Рик затова поиска развод последно- за тая изцепка, че Амбър не може да гледа детето и ще му влияе зле , нещо такова. Искаше той да се грижи за него.
Мис Арк , Изида   bouquet
Наистина помните много подробности, а пък това за пчелите ми беше много мътно и на мен.
Клипът с мотора беше много як, имаше го в предни теми

# 44
  • Мнения: 4 496
...Тя даже по едно време живееше при Дикън заради малкия Ерик... Thinking
А Рик имаше афера с Кимбърли...Май тогава преля чашата/освен с изцепката на скалата/

Общи условия

Активация на акаунт