Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 12 176
  • 325
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте  Hug
Ние бяхме болни. Всички у дома. Никаква режимност. Но кантара е благосклонен. Wink 58,500кг.

Добре дошли на новите Страхтони момичета!  Peace
Утре ще пиша .

  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 11 701
Момичета-а-а - кокичета-а-а  Hug

Сърдечно благодаря за поздравленията за Рождения ми Ден!
По този повод приемете една виртуална почерпка:
 

       

За мен ще направите изключение с бонбоните и тортичката... Wink.
Аз цялата минала седмица бях на панаир в Пловдив и чак сега смогнах да стигна до темичката и да видя какво става.
Там нямах възможност да съм режимна.Като се върнах си бях на същите килца.Но събота и неделя купонясвах по случай случая и канатара веднага ме наказа...
Надявам се без бой да се оправим и без диети.
На панаира видях бивш колега,който ми направи комплимент,че съм отслабнала.Е то си е вярно де  Embarassed.
Иначе ще Ви чета и ще давам отчет дали си спазвам килцата.
И да знаете,че ще успеете! Hug

# 32
  • Мнения: 498
Ali&Meli ,честит рожден ден и от мен със закъснение!

Джуниър,и аз нон стоп си мисля за шоколади и разни сладкиши и баници,но щом си оставам само с мислите съм доволна от себе си.Ако вече полудявам за сладко си взимам сушени плодове,те притъпяват глада за сладко.

На мен ми е много добре с този начин на хранене,по половин кофичка мляко и половин плод ми стигат на едно ядене.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 950
Maryse   Hug много неприятно с тези болести - нещо от два месеца и у нас сме един през друг все настинали , колежки и познати също  Sad Много отрано ни подпукаха тези вируси  Twisted Evil
Дано вече сте здрави   bouquet а важното е че кантара е благоразположен  Peace


Али, Hug мерси за почерпката   bouquet- взимам си спокойно без да се притеснявам за фигурата - най-диетичната почерпка си остава виртуалната  Laughing Страхотно е да ти казват колко си отслабнала, нещо че си го знаеш  newsm74


Плезирче, ДжуниърHug аз като започнах диетата направо имах чуството, че ще припадна като минех покрай някой билборд с реклама на торти Неделя, но вече ги гледам спокойно без да преглъщам  Joy Joy Joy Е, все още въздишам като им пуснат рекламата по телевизията, но веднага си казвам , че не са чак толкова вкусни - и понякога помага  hahaha
А идеята за сушените плодове ми хареса  Peace

Кала, Памси, Меи лонг, Боби,  Друнвала , double hot и всички Страхотни момичета позагубили се напоследък Hug Hug Hug

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро сладурани Hug
След лунуването днес кантара ме зарадва с -1кг  Party
Черпя по едно кафе по този повод  Wink


За сушените плодове съм чувала,че са доста калорични Thinking

# 35
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Привет!
Ето ме и мен!
Не съм диетична, нито режимна, добре започвам, но вечер  Sick
От другата седмица е време да влезна в релсите, да се амбицирам и да съм режимна 10 дни подред.
pamsi, браво за резултата! Но стриктността - винаги се възнаграждава!
Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен!
Аз днес нещо съм изнервена и хич не ми е гот. Освен това кантара ме побърква - никакво мърдане пак.
Е да си призная той е един измъчен - китайски, но аз пак му се надявам. Да не говорим как полудявам, като се тегли мъжът ми и винаги му показва 58-59 при положение, че току-що е изпляскал една салата, и една чиния храна и едно хлебче доста големичко. Егати метаболизма - направо ме побърква. А той горкия все се тегли, че иска да напълнее. Как да не го убие човек #2gunfire #Cussing out

# 37
  • Мнения: 498
Памси,мерси за кафето и честито ти минусче.  bouquet А сушените плодове наистина са по-калорични от нормалните,но пък са по-добрия вариант от шоколада или пастичките. Peace

double hot ,завиждам му на мъжа ти.

Аз за днес съм си приготвила три ябълки,а на остовните хранения пилешка пържола и домат.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Le Plaisir  определено сушените плодове са 100 пъти по-добре от шоколад или торта

# 39
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес закусих с активия, обяда ми ще е риба, а вечерта съм на РД - така че ясно е че няма да съм много режимна Crazy , поне ще гледам да не прекалявам  Peace

Памси , Hug Страхотен резултат , браво   bouquet

Страхотен ден на всички! Hug

# 40
  • Мнения: 46
Привет момичета  Hug
отдавна не съм писала, но не съм ви забравила. Върнах се на работа и нямам много време като преди. Докато вляза в час кое къде е как е и що е след майчинските......... #Crazy лудница. Да си призная не съм била режимна, но съм -1 кг. като цяло за 2 седмици. От Понеделник съм на линия Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте!

Благодаря, по-добре сме. Аз съм на работа. Само на обяд не спазих режим, но за вечерята съм подготвена. Blush

Вчера даже успях да отида на гимнастика.

До утре и приятна вечер!  bouquet

# 42
  • Мнения: 93
аз пак искам да питам,като трябва да се яде мляко не може ли да се изпие едно айрянче

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро Hug
JuJu_ може айрян Peace
Аз съм добре-режимна и чакам следващата фаза да полунувам пак,че ми се отразява много добре Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Памси, Hug кафето е наистина Страхотно!   bouquet

Аз нещо май клоня към разболяване - гърлото ме боли и гласът ми спада  Sick
Не съм режимна  Embarassed , но мисля от понеделник да се стягам отново, че имам да гоня още доста кг. Wink

Страхотен ден на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт