АРХИТЕКТУРНО – ИСТОРИЧЕСКИ РЕЗЕРВАТ “БОЖЕНЦИ"

  • 895
  • 4
  •   1
Отговори
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Здравейте, някой да е посещавал къщите включващи се в този комплексhttp://www.bojentsi.com/?
Ще Ви бъда благодарна ,ако споделите информация - търся битова къща за една нощувка .

# 1
  • Мнения: 132
От 6г. ходим всяка пролет.Точно в тези къщи.Първата е най- голяма.Направили са ремонт.
Всичко си е битово и традиционно+съвременни удобства.
Боженци е чудно местенце за спокойно прекарване.Запазен е духът от едно време.Няма архитектурни и прочие изцепки.Хубави кръчми.

# 2
  • Мнения: 1 175
Препоръчвам ти да посетиш Боженци и мисля,че няма да съжаляваш.Аз съм от Габрово и обичам да прекарвам точно там почивните дни.Съхранена е традицията,запазен е старинния български бит,мисля,че мястото е уникално.Не е за пренебрегване,че наблизо са Етъра,Соколски манастир и Трявна.

# 3
  • Мнения: 2 478
В събота бях в Боженци.Беше една от дестинациите,които исках да посетя по време на разходката из България.
Ако търсите уединение и спокойствие Боженци е добро място.
Но лично на мен ми беше скучно.
Отседнахме в хотел Божена(единствения голям хотел),който за цената си не предлагаше нищо от това,споменато в сайта им.

# 4
  • Мнения: 491
Като гледам къщите са доста стари, та не миришат ли на мухъл? newsm78
Ходила съм на Боженци само за през деня. Направи ми лошо впечатление, че искахме да вземем рекламни брошури, а се оказа, че се заплащат. Shocked
Да им плащам за реклама!? doh
Иначе много ми хареса обстановката.

Общи условия

Активация на акаунт