С какво перете замърсените бебешки дрешки?

  • 2 853
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Защо да не може? Нали след третирането с белина ще ги изпереш, така че не виждам проблем.

# 31
  • Мнения: 30 968
Персил сензитив маха всичко на пералня. Ако е много силно петно първо на ръка със сапун пера.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На мен пък с Тео всичко ми излиза. newsm78

# 33
  • Мнения: 286
Когато беше по-малка, перях с Тео бебе и винаги съм използвала Вениш за петната-мажа петното, оставям около час и пускам в пералнята. Имам и един друг препарат за петна Апта, също съм много доволна и от него, всичко изчиства. В момента пера с нашия прах за пране, взех Тема, някаква нова са пуснали, мирише страхотно, всичките дрехи на малката пера на 40 градуса.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 101
Пера всички дрехи с Ариел на 40 градуса, петна не остават.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 591
И да има петна, щом си ги прала, са достатъчно чисти. На бебето му е все едно как изглежда, но белина по нежната кожичка няма да му е безразлична.

# 36
  • Мнения: 1 479
Силно замьрсените- "на рька" и после в пералнята.Качествен препарат за миене на сьдове вьрши чудна работа Wink

# 37
  • Мнения: 3 069
От раждането пера на Вики дрехите с Бонукс и рядко ми се е налагало да прибавям Вениш.

# 38
  • Мнения: 2 111
Веднага накисвам петната с прах Тео бебе и после ги пускам в пералнята на 40 градуса с Персил сензитив.

# 39
  • Мнения: 826
Вениш слагаш на петното, после го мяташ в пералнята и сипваш и там, в уреченото отделение. Като на рекламата Grinning
 Аз не съм родила още и тепъра ще се сблъсквам с тези неща, но съм работила в заведение, в което се предлага храна и знам от личен опит какви упорити петна изчезват. Успех с бебчо и неговите дрешки Wink

# 40
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз пера с японски прах "Пиджън" и съм много доволна. Ако има петна, може да ви изненадам, но през лятото ги изпирах с лимон. Натривам петното и го оставям на силно слънце и след това изчезваше. Този трик ми беше показан от свеки.  PeaceПрала съм и с "Вениш".

# 41
  • София
  • Мнения: 23 036
Майка ми досега на няколко пъти е използвала белина, когато е прала дрешките на малката (когато са били замърсени от акита). За съжаление не ми е хрумнало да се поинтересувам дали не е вредно за бебето. Слава богу, че няма вреда до момента...

# 42
  • Мнения: 1 080
На мен "Тео" -то ми маха петната, а тоя вениш или аз не го ползвам както трябва или не го бива хич, ама.....!!!

# 43
  • Мнения: 1 554
аз пера с Сано,не съм имала чак такива петна да не се изпират Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 2 296
На мен "Тео" -то ми маха петната, а тоя вениш или аз не го ползвам както трябва или не го бива хич, ама.....!!!
И аз съм най-доволна от Тео-бебе.Ползвах и Сано,също хубаво изпира.Отскоро пера с нашия прах и детските дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт