Коприна за коса

  • 12 530
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Да кажа и аз Simple Smile
от скоро ползвам коприна за коса CHI и съм много доволна,(руса съм )косата става лесна за разсресване и много по мека!Купувам си от фризьорския салон до нас.Онзи ден си взех продукт на Биосилк-блясък за коса...страхотен е,поне аз виждам,че настина ми прави косата да е с блясък.Така че съм с две ръце Hug
Коприната я купувам за 4лв малко шишенце,мисля че само във фризьорски салон може да се намери.

Това ли е коприната от 4 лв.?
http://64.233.183.104/search?q=cache:hAvhvTL3I8oJ:www.amazon.com … mp;cd=4&gl=bg

# 16
  • Мнения: 164
Някоя да знае къде в Русе може да се закупи коприната на CHI?
И освен омекотяващият ефект и блясъка дали подхранва,нещо от рода на кристалите ли е ?
Има ли място за сравнение с кристалите на Alfaparf?

# 17
  • Мнения: 481
коприната е точно това,правилно cikoni
http://64.233.183.104/search?q=cache:hAvhvTL3I8oJ:www.amazon.com … mp;cd=4&gl=bg
но е малко шишенце(мисля че 5мл,ще трябва да погледна),заивиси колко слагаш.Аз в началото слагах съвсем малко,после сама усетих колко ми е нужно(около месец ми стига).
Коприната дава блясък,омекотява,предпазва от цъфтеж и добър защитен продукт преди ползване на преса Peace

# 18
  • Мнения: 13 512
ДА, аз ползвам от няколко месеца тази на Биосилк и ми харесва, косата е с блясък, краищата- загладени

# 19
  • София
  • Мнения: 980
аз ползвамкоприната за коса на CHI , която има и термозащита и съм много доволна

# 20
  • София
  • Мнения: 708
Споделете моля ви, в какви салони да ги търся тия продукти? (за софия)
В по-обикновените има ли ги?

# 21
  • Мнения: 2 110
Аз ползвам български ампули , около 1.4лв. коприна стига ми за два пъти и мисля, че е добра. Продава се в аптеките !

# 22
  • Мнения: 1 672
в Бургас в кои салони я има тази коприна?

# 23
  • Мнения: 481
Споделете моля ви, в какви салони да ги търся тия продукти? (за софия)
В по-обикновените има ли ги?

Аз живея в Лозенец и точно под нашата кооперация имаме салон,оттам си ги купувам....иначе за други места незнам...

# 24
  • София
  • Мнения: 980
Споделете моля ви, в какви салони да ги търся тия продукти? (за софия)
В по-обикновените има ли ги?

Аз живея в Лозенец и точно под нашата кооперация имаме салон,оттам си ги купувам....иначе за други места незнам...
от салона на кручим при таня ли взимаш CHI

# 25
  • Мнения: 1 224
Споделете моля ви, в какви салони да ги търся тия продукти? (за софия)
В по-обикновените има ли ги?

Аз живея в Лозенец и точно под нашата кооперация имаме салон,оттам си ги купувам....иначе за други места незнам...
от салона на кручим при таня ли взимаш CHI
Къде е този салон ?

П.П lepidopteria Тези гърди съм ги виждала вече някъде  Crazy

# 26
  • Мнения: 481
Споделете моля ви, в какви салони да ги търся тия продукти? (за софия)
В по-обикновените има ли ги?

Аз живея в Лозенец и точно под нашата кооперация имаме салон,оттам си ги купувам....иначе за други места незнам...
от салона на кручим при таня ли взимаш CHI
Simple Smile да ,точно от Таня ги взимам...

# 27
  • Мнения: 481
Салона се намира на ул.Кричим 74(с/у ПМГ-то),ако се идва от Семинарията,само направо по Златовръх и точно там излизаш Simple Smile

# 28
  • Мнения: 38
А къде във Варна мога да намеря продуктите на Биосилк или Chi?

# 29
  • Мнения: 13 512
Bio Silk ima в Салона на Sea Side в Морската градина.

Общи условия

Активация на акаунт