Помощ, мъжът ми припада!

  • 5 489
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 877
Мами, някой имал ли е такъв проблем с някой познат?
От както забременях, мъжът ми е припадал 5-6 пъти. Ужас!!! Първият път помислих, че умира. Свлече се докато работеше...пред очите ми. И т.к. майка ми почина в ръцете ми помислих, че сега ми се случва отново. Бяхме вече 2 години заедно, а такова нещо не му се беше случвало Cry
 оказа се, че семейството му по майчина линия си... припадало Confused. Сестра му припаднала по време на раждане  Shocked
И се почна.....при болки в корема припада, при лоша храна припада. Аз с бебето на ръце тичам да му държа челюстите да не си прехапе езикът. Абе, ад!!!
Ухапа го пчела, припада. При всяка по силна болка...припада. Много ми е гадно. Дали е здрав??? Прави си изследвания на гърба (понеже първият път беше от болка в кръста) и нищо му нямаше, нямаше дископатия или нещо такова. Незнам какво да правя, не ми харесва тая работа.  newsm78
Четох навсякъде и стигам до извода, че е свръх чувствителност. Мисля да си вчема един амоняк в джоба и като се случи да му слагам амоняк пред носа, за да не припада, че е много гадно!!! Close

# 1
  • Мнения: 1 854
Незнам,но това не са добри новини.Правили ли сте изследвания за епилепсия?Има ли той в рода си епилептици?Дано да не е това!!!

# 2
  • Мнения: 46 484
Според мен трябва да се търси проблема и да се лекува, не мисля, че амоняка в джоба е успокоение ...

# 3
Да отидете на лекар. И му измери кръвното след припадък
или като му прилошее.
Аз припадах няколко пъти и се оказа, че имам анемия.
Освен това събирам границите на кръвното - 100x90 Confused
На първо време като му прилошее да сяда и да си навежда
главата долу межку краката - да влезе кръв в главата - помага!
Но задължително доктор.
Дано не е сериозно Praynig

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
тия припадъци са доста сериозно нещо,идете и се консултирайте с невролог,ако е епилепсия,трябва да се тресе и да  му излиза пяба при пристъпи.Може да е вестибуларния апарат,анемия,ниска кръвна захар,.В ниакакъв случай не е от кръста.
Идете на лекар и не се шегувайте с тия неща.



 Twisted EvilАко ли пък е някакъв бъзик Twisted Evil,защото и натакова ми прлоича,шегата е твърде плоска,а с това коеото се шегуваш,да не те стига!!!!!

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Непременно идете на лекар, едва ли е само свръхчувствителност, нека специалист да си каже мнението. Успех, дано намерите решение!

# 6
  • Мнения: 1 680
Задължително посетете невролог, да му направят изследвания на кръвта, ЕКГ.
Ако имате възможност можете следете му кръвното.

# 7
  • Мнения: 877
тия припадъци са доста сериозно нещо,идете и се консултирайте с невролог,ако е епилепсия,трябва да се тресе и да  му излиза пяба при пристъпи.Може да е вестибуларния апарат,анемия,ниска кръвна захар,.В ниакакъв случай не е от кръста.
Идете на лекар и не се шегувайте с тия неща.



 Twisted EvilАко ли пък е някакъв бъзик Twisted Evil,защото и натакова ми прлоича,шегата е твърде плоска,а с това коеото се шегуваш,да не те стига!!!!!

Mnogo interesno????Как така шега?Това ме обийда малко Close

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кръвното му как е? Ако е ниско - не се учудвам.

Майка ми 2 пъти е припадала пред мен. Знам какъв ужас преживяваш при тези припадъци. Мисля си, че амоняка е някакво решение на последиците на припаданията, но по-важно е да се изяснят причините за тях. Успех, тръгвайте по доктори и после да пишеш!

# 9
  • Мнения: 877
ще отидем в понеделник на преглед за Раена, а лекърът им е общ  Grinning
Тогава ще го помоля да даде направление за изследвания на кръвта и тн.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Не плашете жената така. Припадъците при епилепсия са много характерни, едва ли е това. Има хора с по-нисък праг на болката и наистина при най-слаба болка припадат. Имам дори приятелка, която като й дойде мензис и я е страх да остане сама, защото припада от болката, редовно е заредена с възможно по-силни обезболяващи като превенция. Добре е да си пусне човека изследвания, но нека да не мислят винаги най-страшното.

# 11
  • Мнения: 2 755
Поискай от GP-то талон за невролог! Причините за припадъците могат да много. Трябва да се направи обстоен преглед и не само изследвания на кръвта и мерене на кръвното налягане. Добре е да се направи и ЕЕГ (електроенцефалограма), но за това ще прецени неврологът. Успех. Дано не е нещо сериозно.

П.П. Никой няма за цел да я плаши. Опитваме се да я насочим към подходящият специалист.

# 12
  • Мнения: 877
да и аз мисля така, че не е толкова страшно колкото ми изглежда и на мен
А незнам от иследвания на кръвта какво може да се установи?Анемия? Епилепсия ,не мисля? newsm78

# 13
  • Мнения: 877
Благодаря ви мами, знам си че на вас мога да кажа всичко и да получа адекватен отговор!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Майка ми получаваше миниер и припадаше ,оказаха се шипове по вратните прешлени,които и притискаха артерии ,захранващи мозъка.Правиха и доплер на вертебралните съдов(вратните).Сега пие лекарства и е добре.Всичко това след консултация с невролог.

Последна редакция: пт, 08 юли 2005, 15:37 от Туфка с джуфка

Общи условия

Активация на акаунт