Темата на 5-то класниците е това!

  • 24 828
  • 290
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Родени през 1997г.

ЯНУАРИ

0.  ........... син (Merry)
1. 08.01 - Ники (GeoNadin)


ФЕВРУАРИ

1. 14.02 - Илияна (mili.m)
2. 27.02 - Юлия (tea_06)



МАРТ

1. 30.03 - Станислав (na_ga)



АПРИЛ

1. 14.04 - Цветан (mimi72)
2. 18.04. - Виктор (valieta)
3. 18.04 - Ели (steffi_k)
4. 24.04 - Станислав (Ali sun)



МАЙ

1. 18.05 - Янислав (СтелиЯни)
2. 19.05 - Боби (Lennyh)



ЮНИ

0. ...... син (bib.bib)
1. 19.06 - Мони (Мила от Марс)



ЮЛИ

1. 16.07 - Никол (mother-of-pearl)
2. 27.07 - Габриела (Вейдър)



АВГУСТ

1. 05.08 - Яна (Агли)
2. 14.08 - Елизабет (Летисия)
3. 16.08 - Павел (упорито зайче)
4. 21.08 - Гергана (Pagoc)
5. 27.08 - Георги (Даруся)



СЕПТЕМВРИ

1. 09.09 - Симона (valia77)
2. 10.09 - Георги (boriana)
3. 12.09 - Красимира (daninka)



ОКТОМВРИ

1. 11.10 - Дани (Lovi)
2. 11.10 - Тони (lukrecciana)
3. 11.10 - Данаил (Lovi)
4. 13.10 - Атина (Шани)




НОЕМВРИ

1. 06.11 - Костадин (minona761)
2. 10.11 - Михаил (lideto70)



ДЕКЕМВРИ

1. 14.12 - Алекс (Ali&Meli)
2. 15.12 - Александър (МерСедес) 
3. 16.12 - Мартина (lina d)
4. 17.12 - Мартин (dolores)




Имаме и специални  Hug, почетни членове  Grinning:



0. 23.10.1996г. Мартин (Ия)
1. 04.01.1998г. - Александър (marka_74)
2. 07.01.1998г. - Александра (monikam_1)
3. 13.05.1998г. - Владислав (Райка)

4. 24.05.1998г. - Деси (Sneji)
5. 18.06.1998г. - дъщеря (Dolcezza)

     


НОВАТА ТЕМА, дами    bouquet

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 14:33 от Шани

# 1
  • Мнения: 1 400
Тенкю за новата темичка Hug

И ей ме нА - първа разписана с умопомрачителното ми добиче Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 263
Хайде в новата темичка, дано имаме хубави вести за споделяне!
Вейдър  Joy Joy Joy наистина ме изумяваш с невероятните попадения на аватари  Hug

Шани има ли начин да включим в първия ти постинг и линкове към старите теми? Embarassed

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 11:45 от Lennyh

# 3
  • Мнения: 217
Пу, трета- Шани, мерси, че ни обгрижваш!
А си повдигнала болна тема - всеки ден се терзая над този въпрос. Въобще не се сравнявам с моите родители - бяха други времена и други нрави, знам, че правеше и прави жената всичко според възможностите си. Днес аз се питам това ли са ми възможностите и какво да направя, за да надскоча себе си. Стигнала съм до там, че докато бутам количката, си повтарям утвърждения, според съветите на Джон Кехоу / "Подсъзнанието може всичко"/ - "Аз съм търпелива, спокойна и добра майка" JoyСигурно мязам на несама. CrazyВсъщност, по природа съм точно обратното като човек - нетърпелива, избухлива, много неспокойна.Така че моята борба да съм добра майка е борба със самата себе си най-вече.Заради кой друг да се променям към по-добро, ако не заради децата ми?! Не знам дали ще дочакам признание и благодарност, но нали не затова раждаме децата си. Достатъчно е, че ние ги обичаме толкова много и ако станем за тях пример как да са добри родители за внуците ни, значи сме постигнали нещо. Praynig
Хубав ден и не се отчайвайте - никой не е идеален, но важното е, че се стараем!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря за темата, Шани  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 069
Запис!   bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет и от мен в новата тема Hug Дано повече хубави неща да си споделяме в нея.

Днес щерката са правили първият тест по информационни технологии. Много и харесва предмета и учи с голямо желание по него.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 950
Записвам се и аз в новата тема Grinning

Шани, благодаря за темичката  bouquet Дано само с успехи на децата ни и с хубави емоции се вписваме тв нея  Peace

Много дълго не съм писала в старата тема Blush , но надявам се в новата да съм по-активна. Peace


mili.m , и моя син много харесва ИТ, след физкултурата му е любимия предмет.  Laughing Те си растат едно компютърно поколение така че това не ме учудва.  Wink

Шани, за подобни изяви на моя син и аз вече имах "удоволствието" да се червя на родителската среща миналата седмица - приех овациите на г-жата по музика на индивидуален разговор - ставал и говорел по време на час и пречел на г-жата. Embarassed Аз също доста често си задавам този въпрос и наистина еднозначен отговор не мога да дам. Но т.к имам по-голяма дъщеря и на нейните род. срещи съм се изумявала от родители, които или оспорват учителите по отношение дисциплината на децата си /имам впредвид, че абсолютно всички учители се оплакват от тях , а не един, което би могло да е субективно отношение / , или безпомощно вдигат рамене , че нищо не можели да направят  #Crazy /тогава бяха 6-7 клас/
Така че ми се струва, че самия факт , че мислиме по този въпрос означава, че сме добри майки - загрижени за децата си, а не оставили ги на самотек Peace

Засега от входните нива знам резултатите само от математика - 5 , и английски - 2, за което първо го навиках , а после попитах колко други деца имат двойки и се оказа, че 17 от 30 имат двойки  #Crazy - но като си спомням учителката от миналата година - това просто е един идеален пример за нивото и на преподаване /дано на някой му направи впечатление този резултат/ Crossing Arms

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 14:04 от lideto70

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани има ли начин да включим в първия ти постинг и линкове към старите теми? Embarassed

Мисля, че да.
Обаче си трябва време да се издирят и после да се включат... желаещи?  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Що не свиркате,че има нова тема?
Мерси на Шани!
Да започна новата тема с шестица на входното ниво по математика.
Иначе имам да Ви се оплаквам...ама имам и работа та ще го оставя за по-късно.
Иначе родителска среща ще имаме в четвъртък не е ясно от колко часа или моята блейка така твърди.То в цяла София минаха,но нашата предстои.
Напоследък и аз съм се замислила дали съм добра майка...?!?

# 10
  • Мнения: 2 960
Здравейте в новата темичка,момичета  bouquet
Сега имам много ангажименти  ,но по късно ще ви разказвам разни нещица.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Здравейте в новата темичка!!!

Ние все още не сме имали родителска среща, но класната ме уверява, че ще е скоро  Wink

Аз съм леко притеснена от решението си да преместим Жоро в спортното училище, защото той е от този тип деца, които много не споделят и честно казано в момента не съм сигурна какви чувства изпитва към новото училище и новия клас. Надявам се, че скоро ще отмине притеснението от новото, но до тогава ще трябва да гадая, защото дори и с ченгел трудно излиза инфо от него.

За сега съм видяла само един преразказ, за който има 5 за правопис и 4 за преразказа като такъв. По математика имал 5 на входно ниво, но не са ни върнали бележниците и все още съм в невидение за други оценки.

Времето ще покаже  Naughty

# 12
  • Мнения: 3 219
Запис и от мен, Шани, благодарско  bouquet

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте и от мен в новата ни темичка   bouquet!Нека я пълним само с добри новини  Peace.
 Днес си имаме първата оценка от изпитване, по история - 6. Laughing.Имаха 3 разказвателни , за сетен път моичкия е очарован от преподаването на г-жите.Колко добре преподавали, и колко много допълнителни неща разказвали. Аз лично съм много щастлива от този факт.Напоследък се оказва,че добрите преподаватели и с лупа да ги търсиш- трудно ще ги намериш. Sad
  lideto70 ,нашата учителка по английски м.г. беше много добра и научи децата на много неща.Но просто тазгодишната за 5 грешки пише 2, и 50 и кусур %-та от класа имат 2 .Така че за оценките много зависи и от изискванията на новите учители. Друг е въпроса ,че ти си знаеш че тя не е била добра.

# 14
  • Мнения: 113
ние имахме дори входно по дом.бит и техника ShockedИма 6 разбира се.Алек е очарован от повечето си  учителки.Преподават с много допълнителен материал и на децата им е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт