Без думи - да покажем резултати!

  • 159 293
  • 346
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле, леле какви неща видях  ooooh!
Браво момичета, засрамих се яко...

Аз мъча едни 4 кг, е няма сваляне и тва си еееееее  #Cussing out

# 166
  • Мнения: 76
Браво момичета! Супер сте! Продължавайте в същият дух  Peace .И аз се присъединявам към вас -отслабващите.Когато имам  резултати ще пусна и снимки.Успех на всички  Simple Smile

# 167
  • Мнения: 94
http://bvdieta.snimka.bg/family/bezvaglehidratna-dieta.331644.13929321

Ето ме и мен -още съм далече от желания резултат,но в близките месеци и това ще стане!Айде дано повлека крак на някого;))))))
Резултата е за 7 месеца (с много почивки) .Началото на "БВД", а после на плодове и чай без мед по 10 дни.Общо 19 килограма на минус.В момента продължавам плодовете с чай.Надявам се на още минус 10-12 и пак ще постна снимки:)

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 11:18 от Elica.

# 168
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 380
Леле, леле какви неща видях  ooooh!
Браво момичета, засрамих се яко...

Аз мъча едни 4 кг, е няма сваляне и тва си еееееее  #Cussing out

Вивиан, пробвай да промениш нещо в храненето или в двигателния режим, явно организмът ти е свикнал и за това е трудно свалянето. А пък има и моменти, когато тялото си определя едно тегло и метаболизмът трудно се обръща!

Елица, резултата е страхотен -19кг, супер браво  Hug

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Моите резултати са в подписа ми. Grinning
Сега имам още някой свален килограм и корекции получени във фитнеса,но нямам нови снимки в края на септември ще се снимам за сравнение и ще покажа.
Всички килограми свалих с Дюкан за около година,сега съм на захранващата фаза,тя също ще е толкова.

# 170
  • Мнения: 2 386
Уау!   bouquet  bouquet

# 171
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 380
Мира има наистина страхотни постижения. Видях я наживо в залата, промяната е страшно добра! Изглежда супер , още по-добре от снимките! Браво Мира  bouquet

# 172
  • Мнения: 94
Невероятна промяна !Възхитена съм Мира!!!  bouquet

# 173
  • Мнения: 84
Извинявам се предварително за спама,но искам да попитам нещо Мира.
Всеки от нас в даден момент намира начина с който отслабва и го прилага .....известно време ,идва момент в който всичко омръзва ,досажда,писва .....абе спираме режима който прилагаме ,било то спорт или хранене, и не защото е толкова трудно или защото сме изтощени а просто защото сме загубили мотивация!
Та въпросът ми към Мира е как се мотивира, как продължава да се мотивира ,гледам и три дечица има ....направо си е геройство да намира и време и желание   bouquet

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря  момичета  bouquet
Сега се връщам от залата и бягам да взема децата.
Обещавам да отговоря на bariksto,когато се върна.
Та,мотивира ме желанието ми да изглеждам по един определен начин,мечтан още от детска възраст,когато често бях обект на подигравки,обичам да ям,затова и този режим ми беше точно на място,опитвала съм всякакви глупости и диети,пак свалях,но с много усилия.
За три бременности качвах по 30-40кг,едвам се познавах и се мразех.
Винаги съм мечтала за 3 деца и хубаво тяло,е разбрах, че няма чудеса и всичко зависи от мен,поне що се отнася до фигурата.
Днес си купувах тоалет за важен повод,е няма такъв кеф,всичко ми става и ми стои добре,аз само трябва да избирам.
Освен режима,открих и фитнеса,той върши чудеса с тялото ми,а време винаги има,стига да иска човек.
Понякога ходя преди работа,или след нея,а понеже работата ми е на крак не се отпускам,все съм в движение.
Това е,когато виждаш как се топиш,и разхубавяваш,няма начин да не се мотивираш.

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 17:49 от Mira 1919

# 175
  • Мнения: 84
Благодаря на Мира за отговора,но всъщност не научих тайната  ConfusedИма нещо което изглежда явно и тя не осъзнава ,защото ако не е така тази промяна е щяла да се случи отдавна. Както и да е важен е резултата и аз много се радвам за нея и за всички които успяват.

За да не е пак спам ще пусна малко мои снимки на които няма кой знае каква разлика но все пак си е някакво постижение и стимул за мене . Храненето ми е ограничено от към всичко тестено ,сладко и газирано ,а от към спорт  Embarassed втора седмица опитвам да се настроя психически и ....не успявам ,обаче продължавам с опитите  Grinning

Та ето ме 87кг при ръст 163  Confused

   

и ето ме два месеца по късни 80кг

       

снимките са линк
ако иска парола 1234

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 20:53 от bariksto

# 176
  • Мнения: 11 747
bariksto , ще си позволя да се намеся и да опитам да отговоря на въпроса ти - Значи, много е съществен момента, че Мира е отслабнала с Дюкан, както и аз, между другото. Винаги съм била слаба. На моменти съм качвала по 2-3 до 5-6кг и съм ги сваляла със зверски гладове, ограничения, мъки, воля, изтезания!!!..... Когато в един момент се оказа, че ще трябва да свалям 14кг (нищо не са в сравнение с 40-50кг, разбира се) и си представих как трябва да издържа на половин година глад, мизерия и изтезания, просто ми прилошаваше. Веднъж устисках 2 месеца, свалих 7кг и после моментално ги върнах.... Тогава вече си казах, че явно не трябва да се мъча, а да се примиря с външния си вид такъв, какъвто е. Да свикна да живея така. Да, но открих, че има начин! Мога да ям, да съм сита, да се чувтсвам като нормален човек. Всеки път щом ми пригладнее, да мога да седна и да се наям като бял човек, и това е Дюкан. Нека го плюят всички, нека е вреден, нека е гаден, нека. За мен това беше единствения начин да отслабна и го направих и то почти без усилия. Вече приключвам задържащата фаза, вече ям от всичко.

За спорта - мъката е само в началото, влезеш ли един път в ритъм, превръща се в мания. Искаш още и още, а резултатите не закъсняват!  Peace

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
bariksto,не съм била дълго време на 102кг без причина,след бременност и кърмене продължило 10-11мес,се озовах в това положение,в деня в който не дадох на малкия да суче минах на режим,а през двете години когато се трупаха килограмите,си мислех за деня в който с чиста съвест ще сложа край на това дебелеене.Винаги съм вярвала,че ще съм слаба,и с ината на зодията ми го постигнах Laughing
Не мога много добре да разгледам снимките ти,но продължавай с режима и всичко ще си дойде на мястото,ти как редуцираш теглото си?
Пина,да май това е тайната,аз забравям май колко е гадно и трудно да се гладува и може би затова се отказват всички да се променят.
Настръхва ми косата при мисълта да сваля тези 42кг с глад,нямаше да успея сигурно.
 

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 19:32 от Mira 1919

# 178
  • Мнения: 84
Снимките са линк.
Относно Дюкан на мен не ми понася,пробвала съм го и ми е лощо непрекъснато и ме боли черният дроб,което не значи че не е идеалният режим за други.
Аз също не гладувам,просто не ям нищо тестено,сладко и газирано ,ако включа и малко спорт ще е още по добре ама.... Embarassed

# 179
  • Мнения: 74
Хей, момичета има ли нови резултати? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт