ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 368
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 104
Добро утро   Simple Smile
Въпреки вечерната прожекция, която ми организира Пуки   Hug , успях да спя  Party Само по едно време се събудих и ми беше зле, ама после се оправих, може нещо да съм си натискала докато спя  Whistling

Хубав ден на всички и леко раждане на тези,които са тръгнали Praynig

# 46
  • Мнения: 3 453
   Добро утро и от мен!Днес е любимото ми число, ама тоз моя термин е далекоооооооо Crossing Arms Ние сме добре, снощи празнувахме в къщи с кумовете.Страхотно си прекарахме.Благодаря на всички ви за страхотните пожелания Hug Да ви се връщат!


  Честити бебенца на Елина и Галакса  bouquet Да са им здрави  и  много да ги радват!

  Сев,
айде миличка тая тапа гадна да падне цялата и да те хванатконтракциите и довечера да пишеш щастливи смс-и! Hug Heart Eyes

  Енигма, пожелавам и на теб скорошно раждане!видях, че сме с еднакви кошарки Joy , нашата е зелена обаче Laughing

Барабина
, да си жива и здрава и много щастлива!

# 47
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Dобро утро и от нас!
Лудото стана в 5 часа и повече не заспа. ooooh!Хапнах и сега гледам тв ,добре ,че при вас е по-нормален час ,за да не се засрамвам сама. Joy

БАРАБИНА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА ЖЕНА!  bouquet  bouquet  bouquet

Късмет на раждащите днес! Praynig

# 48
  • Мнения: 13
Честити ни нови бебенца!
Леко раждане на раждащите днес!
Честит рожден ден на barabina! Simple Smile

И аз се включвам към тези, на които им е писнало да ги питат "Кога" се очаква събитието. Най-вече ме дразни това, че едни и същи хора ме питат минимум по три пъти кога ми е термина.  #2gunfire Тъй де...щом не те интересува чак толкова не дразни лъва. Simple Smile

Момичета, вашите пришълци мърдат ли много? При мен е някакъв ужас. Особено вечер като започне да се мести наляво-надясно и да рита. Докторът ми каза да следя и ако намалеят движенията да ходя към болницата за преглед, но за прекалено силни движения никой нищо не ми е казал. Сигурно е нормално де, но бях чувала, че в девети месец тия мърдания би следвало да намаляват, а не да се увеличават.

# 49
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро!
Снощи се поизложих малко пред себе си. Събудих се от болка в корема, не беше толкова силна, продължи около 30-40сек. Реших, че се почва и да ви кажа така се шашардисах.  Confused Първо, че ми се иска бебето да понатрупа още малко мазнинки, че 2600гр. ми се струват много малко. Второ още не сме изяснили окончателно дали ще раждам нормално заради тъпата плацента. Не исках да се засилим към болницата с контракции, а да се окаже, че не ставам за естествено раждане и да ме резнат по спешност. Абе какви ли не сценарии си представих. Толкова се изплаших, че нито събудих мъжа ми, все едно ако никой не разбере че ме боли корема нищо няма да се случи. Реших, че не ме интересува какво ме боли аз няма да раждам, не и преди прегледа утре. И си легнах и съм заспала.  Rolling Eyes Леле, хора, мислех, че ще съм по-силна в този момент. Единственото нещо, което ме успокоява е моята докторка. Надявам се в сюблимния момент да не загубя ума и дума.

Енигма, дано не се наложи да индуцират раждането и всичко да протече както го искаш ти!

# 50
  • Мнения: 104
Cappucino и моя ме рита като за световно, ако си сложиш ръката направо отскача  Party имам чувството, че не спи даже, а само рита.Обаче като стоя права и особено като се разхождам става много кротък, явно защото го полюшвам  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 10
Добро утро!
: Cappucino,при мен тия движения всеки път са различно.Веднъж шава все едно ще излезе през пъпа ми,а друг път едваааааам едвам се помества.И аз незнам вече кое правилно кое не,ама се успокоявам,че слабо или силно важното е движение да има Hug
Аз също се присъединявам към тия дето все  ги подпитват "КОГА БЕ?" И то от  хора на които така или иначе ще се обадим като му дойде времето(визирам придобитите ми роднини hahaha),ама ей така да ме изнервят и мен допълнително те да попитат

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКАТА ,БАРАБИНА!
Не сте се наспали явно още,ама аз трябваше да заведа детето на ясла да изпратя мъжо та затова съм се кукнала толкоз ранко.Сега да глътна кофито и мисля пак да му полееееееееегна  Crazy

# 52
  • Мнения: 10
Добро утро   bouquet
Честит Рожден Ден Барабина  newsm59  party023 да си много щастлива весела обичана   ura
Пуканка стаята за малкия бонбон е страхотна  Hug ще трябва и аз ад се замисля за бебешки играчки да облагородим нашето кътче   car003  а мокета е страхотен   bouquet даже мъжете от блока искат да си вземат такъв да си играели  Laughing  Joy  bowuu
Линка наистина е много полезен  Flutter 10х  Flutter
и ние си имаме един сладур дето само се опитва да си разпъне кошарката  Party ама аз нали му се кефя и само го чакам да стане активен  Party голям купон
но явно имам много тежък сън защото досега не сум се будила когато бебо рита а мъжа ми каза че е нощна птица и към 3-4 часа се почват купоните  newsm78  Joy  Joy
приятен и усмихнат ден  Flutter и ние отиваме на запис на тонове и после малко работа  Flutter

# 53
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, сладурки!
Барабина, честит рожден ден! Бъди много щастлива и обичана жена и мама! Аз ще се почерпя с едно млекце за твое здраве!
Norass / Лора, аз родих дъщеря си със секцио и коластрата ми слезе на третия ден! Не се тревожи, всичко е много индивидуално! Ако имаш възможност попрочети кърмаческия за да си "подкована" с инфо! Лека бременност и едно прекрасно бебче ти желая от сърце!
mylili, ех, колко ми е позната ситуацията, коят описваш! Аз съм изпадала в такава няколко пъти, а да ме беше видяла като ми приеха в Шейново и разбрах, че се налага да направят секцио, защото бебето страда в корема ми! Няма такава паника, но е нормално, емоциите са големи, но най - важен е резултата!
Ние с Рая сме добре, всеки момент ще се събуди да се преобличаме и папкаме! Тази нощ беше като часовник, яде в 12.30, 3.30, 5 часа, спа спокойно през останалото време! Айде събуди се, отивам да я намачкам и нацелувам!



# 54
  • Мнения: 42
Барабинка! Hug Честит Рожден Ден! Много любов, щастие, здраве и бързо справяне с проблемите ти пожелавам!

Cappucino, аз имам същия проблем! Т'ва диване в корема ми откача напоследък! Колкото повече му намалява мястото, толкова по-активна става. А вечер не се трае направо, мести ме цялата! Таткото го е страх да ми гледа корема: "Олеее, пришълеца излиза!" Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 285
Барабинка,

Честит рожден ден!

http://www.youtube.com/watch?v=lo9u88U4wwo - една българска песен специално за повода!!!


Аз се приготвям да ходя на запис на тонове,
а като се въъърна, колко ли бебенца днес ще са дошли на този свят, а?! Мен пак нещо си ме пристяга, нещо ме боцка, ама... знам ли?! От днес май и ние се "преносваме", ама през бременността на два пъти ми казваха, че бебчо върви назад с една седмица ... и нещо си мисля дали не е решил да си навакса накрая.
Параходчик, да, до 10 дни "преносване" и аз така знам, че е нормално.
Как ще се радвам ако знаете на първата мама, при която се роди "закъсняващо" бебенцеее.
(слагам ги в кавички тези думи, защото всичко е отнсително - за медицината преносване, но за бебето доносване. Медиците не са ясновидци, за да уцелят точния термин, а той си е най-вероятен)

Пуки, рано или късно всичко излиза наяве, както в случая с тази счетводна лъжа. Ще намериш правилния изход от ситуацията, а за крупната сума - тази жена едва ли ще може да ги възстанови всичките тези отклонени пари щом става въпрос за не една година.
Но каква е гаранцията, че като отиде на друго рабоно място няма да се повтори този случай?! Хората казват : "Веднъж топнеш ли си пръста в каца с мед, после трудно се спира" особено когато става дума за пари!!

Галинчето къде е?!










# 56
  • Мнения: 88
Честито на всички нови мама!!!Да сте живи и здрави и много обичани от свойте бебоци.Честито и на Барабина!!! newsm59 newsm67 newsm38 txtloves Two Hearts  love001 newsm51

# 57
  • София
  • Мнения: 183
Честит син на мама Галакса! Да порастне голям малкият Максим, да ви носи само радост в къщи!

Барабина, ЧРД! Много здраве и безкрайно щастие ти пожелавам!

Нелка, като гледам колко са желаещите да тръгва раждането реших, че на мен ми хлопа дъската, че още искам да я стискам бебка вътре. Сигурно ако си стигна термина друга песен ще пея. Сега нещо ме “мушка” в шийката. Добре че утре съм на преглед.
Много ви се радвам как си се гледкате с Рая. Следващото нацелуване да е от мен!

Параход, надявам се след като родим да не се разпръсне групичката. Особено през зимата, когато ще сме си повече в къщи и ще ни вълнуват какви ли не бебешки въпроси, мисля, че ще сме си голяма подкрепа.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 521
Добро утро!
Барабина, ЧРД!  bouquet

Аз днес ще вися цял ден пред кома, че имаме майстори-сменяме си дограмата. Тъкмо навреме Wink

Шивани, между другото мойта лекарка каза, че тоновете са ми много добри. Гледа ме и на ехограф, но каза, че записа е добър.

лора, аз също съм чувала, че при секцио кърмата слиза по-късно, но на последбата лекция специалистката каза, че не зависело от вида раждане.

Хайде чакаме щъркелови новини.

# 59
  • София
  • Мнения: 285
Да, Рени, и моята също. Това е било моментно състояние, дължало се най-вече на това, че бебетата вероятно са спали или нещо от сорта!

За отчет  Laughing - вчера с Рени се засякохме в Тина Киркова на записа на тоновете.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт