Преса за коса или сешоар?

  • 1 350
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 559
Момичета, кой според вас е по-добрият вариант за изправяне на дълга коса?

# 1
  • Мнения: 779
 в домашни условия преса,а със сешоара обем преди това....ако фризьор ме прави,ми става много по-прекрасна със сешоар-аз не мога да си направя така косата..искам и аз да можех така със сешоара вси4ко,но не мога Peace

# 2
  • Мнения: 37
Първо сешоар,а след това и преса(в домашни условия).

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Според мен със сешоар ще постигнеш по-добър ефект.

# 4
  • Мнения: 408
И двете  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 435
На 100% със сешоар,професионален.Няма да имаш нужда от преса след това.

# 6
  • Мнения: 559
Да, не дооточних. Става въпрос за домашни условия. Със сешоара не става като на фризьор  Confused Не знам защо.
А тея сешоари дето са с кръгла четка, която се върти???

# 7
  • София
  • Мнения: 3 815
Ако имаш предвид сешоар и четка в едно, по-добре е четката да не се върти. Въртящата се четка само създава проблеми и може да се заплете в косата.

# 8
  • Мнения: 4 435
Да, не дооточних. Става въпрос за домашни условия. Със сешоара не става като на фризьор  Confused Не знам защо.


Затова ти доуточних професионален сешоар,не тия дето продават за 20-30лв в магазините.Отиваш,поръчваш си от твоя фризьор като неговият сешоар и си доволна- силен,с тясна приставка,и ще става като в салон.Иначе няма как да стане с обикновен сешоар.

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 6 615
Ползвам и двете.

# 12
  • Мнения: 5 103
На 100% със сешоар,професионален.Няма да имаш нужда от преса след това.
Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз се изправям със сешоар, купих си мощен сешоар, с много тесни приставки и съм доволна!

# 14
  • Мнения: 5 315
С което ще се справиш.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ако имаш предвид сешоар и четка в едно, по-добре е четката да не се върти. Въртящата се четка само създава проблеми и може да се заплете в косата.
Не се заплита косата, стига да работиш правилно Peace

mu6muro4e, вземи си това, с което можеш да се справиш и да работиш. Peace

# 16
  • Мнения: 14 483
приказвайте каквото искате, но ефекта на пресата няма как да стане със сешоар.
моята коса е много права, сешоара ми е професионален за изправяне, е не става ефекта на пресата и това е.
пресата заглажда люспите на косъма по начин, който сешоара не може да постигне Peace

# 17
  • Мнения: 812
приказвайте каквото искате, но ефекта на пресата няма как да стане със сешоар.
моята коса е много права, сешоара ми е професионален за изправяне, е не става ефекта на пресата и това е.
пресата заглажда люспите на косъма по начин, който сешоара не може да постигне Peace
подкрепям,аз също имам професионален сешоар,но ефекта не е като с преса!

# 18
  • Мнения: 186
Много малко хора могат да се изправят със сешоар в домашни условия.Аз лично си взех преса и си реших проблема Peace

# 19
  • Мнения: 4 473
Две години се изправях със сешоар. В началото ми изглеждаше много трудно, да не кажа невъзможно, да постигна резултата на фризьорката ми, но практиката усъвършенства. До степен, че с недоверие приемаха думите ми, че се изправям сама и без да ползвам преса.  Wink Цялото това упражнение обаче, ми отнемаше много време - при средно дълга коса са ми необходими поне 40 мин. Междувременно се интересувах кои марки и модели преси са най-добри и като качество на завършен вид на косата, и като щадене на косъма, и като цена. Взех си преса и първите седмици я ползвах през ден, след миене на косата. Ефектът е страхотен - идеално права коса, за цигара време. Нека не се залъгваме обаче - при подобна честота на терапия косата неизменно губи от качествата си и е нужна `почивка`. Към днешна дата ползвам пресата веднъж седмично, или в случай на нужда. Като цяло сешоарът си остава по-щадящия метод, но и изискващ повече сръчност и търпение.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 013
В домашни условия се справям единствено с преса. Във фризьорски салон ми я изправят перфектно със сешоар.

# 21
  • Мнения: 3 312
Сешоар

# 22
  • Мнения: 126
 използвам преса  Peace

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
При мен и в домашни условия и в салона -  и с преса и сешоар.....иначе нищо не става Tired

# 24
  • Мнения: 483
В домашни условия не е никак лесно със сешоар. Не става само да си купуиш професионален сешоар, има си точна техника на изправяне, с която не всеки може да се справи, още повече сам на собствената си коса. Който умее да се направи като при фризьор -  браво, но за съжаление такива хора са малко.
Аз лично  ползвам преса вкъщи , а фризьорът ме изправя със сешоар.

Общи условия

Активация на акаунт