За "хората",които блудстват с деца и бият животни

  • 2 109
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Ами, искам да кажа, и не само аз, че темата е зададена много некоректно. Нито блудствалият е малтретирал животни, доколкото разбрах, нито човекът, ритнал котето е посягал на деца сексуално.
Разбирам, че тези два факта са възмутили и потресли авторката, но не мисля, че между тях има някакво равенство, освен чувствата ѝ.
А ако темата е относно насилието и лошите хора по принцип, ето, даваме примери и за други неща, от които човек би трябвало да се потриса.
Да не говорим, че призивът за толерантност е меко казано смешен, защото първият случай няма нищо общо с толерантността, а си е чисто и просто престъпление, описано в НПК.
Мен лично ме потриса как сериозни проблеми могат да се засягат в несериозно формулирани теми. Тук толерантността ми куца, съжалявам.

Добре формулирано, както винаги. Напълно подкрепям.

# 16
  • Мнения: X
Искам да Ви кажа,че слабите не бива да бъдат мачкани,само защото са различни от нас.Да бъдем по-толерантни,моля Praynig
И аз не виждам в случая какво би трябвало да се отговори. Разбирам възмущението на авторката, но не разбирам темата. Не чуваме за пръв път за блудство с деца, и нашите кучета са ги ритали без причина.  В случая моята толерантност с какво би помогнала, за да изчезнат педофилите от лицето на земята- най-малко и аз да възкликна "Хора, бъдете толерантни!" и аз като лисицата на опашката си.
Простете, че се изказах!

# 17
  • Мнения: 30
Абе то някои не са толерантни към хората, за едно неправилно посторено въпросче ги "унищожават" пък какво остава за животните  Simple Smile Ама нали момичето не е от кръга на "правилно изказващите се", ще търпи критика...
Иначе блудстването с деца си е престъпление, наистина, изроди всякакви има. Така се получава като емоциите са основно негативни или пък от липса на родителска любов май беше, незнам.

# 18
  • Мнения: 606
За децата е друга тема.
За животните ще те питам нещо. Ядеш ли месце? Вкусно, сочно и крехко месце?

# 19
  • Мнения: 164
И аз не ги разбирам тези работи и смятам, че и в двата случая това са дълбоко повредени и осакатени "хора". Ям месо, но не ми се е случвало да ритам някое коте докато умре без да се налага да го изям след това. има малка разлика.

# 20
  • Мнения: 637
Какво да ти кажа...лично скачам да се разправям с "хора" малтретиращи животни, ако трябва и до саморазправа стигам, мразя извергите, направооооооооооооооо полудявам

Колкото до тези посягащи на деца, твърдо съм за смъртна присъда, не ми пука, че имат проблеми с главите си и така са се родили, има ли пострадало дете, което е обременено по един или друг начин до края на живота си - смърт на причинителя
Може да е крайно, може да е ограничено, тесногръдо ако щеш, но това е мнението ми
Много ми е болно, че нямаме закони, много

Това все едно аз съм го казала, напълно подкрепям.  Peace
И аз Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Винаги съм се чудила какво кара хората да правят тези неща. Е не ми идва на ум. Що за болен мозък трябва да си, за да посегнеш на дете? За животинките е същото.
Имам спомен как "навиках" един левент дето карайки колело изрита едно бебе куче. Направи го пред мен и Иван. Като видях това излязох от нерви. Малкият реве, кучето пищи, аз се чудя как да го подхвана тоя. Явно в афект съм му се развикала. Обръща колелото и се връща да ме пита какво искам и на каква се правя. С една дума готов да ми отвърти един шамар. ДА ама тати върви след нас. Каза точно една дума и левента яхна колелото и да го няма. Значи освен, че рита малки животинки нещо не му пречи и да набие някого.

# 22
  • Мнения: 606
И аз не ги разбирам тези работи и смятам, че и в двата случая това са дълбоко повредени и осакатени "хора". Ям месо, но не ми се е случвало да ритам някое коте докато умре без да се налага да го изям след това. има малка разлика.
Едното е жестокост, а другото е платена жестокост. Спирам да споря. Безсмислено е.

# 23
  • Мнения: 2 070
авторката трябваше да си пусне две отделни теми.
блудството с деца ,и боя над животни ,
са напълно несъвместими под един знаменател

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз не ги разбирам тези работи и смятам, че и в двата случая това са дълбоко повредени и осакатени "хора". Ям месо, но не ми се е случвало да ритам някое коте докато умре без да се налага да го изям след това. има малка разлика.
Едното е жестокост, а другото е платена жестокост. Спирам да споря. Безсмислено е.

Я стига ръси простотии Sick

# 25
  • Мнения: 3 271
И аз не ги разбирам тези работи и смятам, че и в двата случая това са дълбоко повредени и осакатени "хора". Ям месо, но не ми се е случвало да ритам някое коте докато умре без да се налага да го изям след това. има малка разлика.
Едното е жестокост, а другото е платена жестокост. Спирам да споря. Безсмислено е.

Я стига ръси простотии Sick

Абсолютно! Най-"обичам" да се слага знак на равенство между това, че ядеш месо и че си жесток  ooooh! Темата за вегетарианството хич не искам да я подхващам за кой ли път, ама понякога ми писва.
Ти ли си на аватара? Ако си, съмнявам се, че не ядеш месо. Пък, ако наистина си вегетарианец, не те ли е срам да убиваш горките растения  Sick

Кофти формулирана тема, ОК. Кажете го всички, щом толкова се налага и се оттеглете. Това е Клюкарник все пак, някой е решил да сподели нещо, можете да не четете. Просто е.

# 26
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 165
Ей, изядохте я жената за това заглавие!  Twisted Evil Тя никъде в постовете си не е показала , че блудстването с деца = на малтретирането на животни, нито пък , че има такава закономерност , че ако правиш едното , то обезателно имаш склонност и към другото. Еххххх, аман от заяжданици и прехвърляне от основната тема към безсмислени спорове, характерни и за нашите управници. Twisted Evil Мисля , че достатъчно ясно се е изказала. Тези уточнения от нея какво всъщност е имала предвид са смешни и заядливи. Сина ми е на 8 г. и разбра точно за какво се нервира жената пуснала темата, пък вие сами си правете изводите! Mr. Green 
Накратко аз я разбрах така: мразя хората , които блудстват с деца , както и мразя тези , които малтретират животни. Това е и моето мнение по въпроса.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ще попитам някои хора "вие О Л И Г О Ф Р Е Н И ли сте"? /може даже да пусна такава тема....
ясно е, че жената просто е против насилието..независимо под каква форма....независимо дали става въпрос за упражняване на сексуално насилие над дете, сексуално насилие над куче, побой на дете, побой на куче....и т.н.
искаше просто да сподели погнусата си от насилието над всякакъв вид живи същества /сега не се опитвайте да извъртите това за ''живите същества'', защото не подкрепям и гаврата с мъртви, но това е друга тема..../
няма нужда да се разпъвате жената на кръст....
съжалявам ако съм обидила някого..но просто се ядосах на някои коментари относно темата....

# 28
  • Мнения: 87
Много обичам животните и смятам, че всеки родител, който не е отгледал детето си с животно, го е осакатил завинаги! Рискува да го превърне в поредния мъчител около блока, който се забавлява с деца около блока, докато влачи за колело вързано коте или налага кученце с лопата, или гаси фасове в козината му. Освен това намирам темите за доста свързани. Не може да си добър само с хората, а с животните не. И обратното. Едното е предпоставка за другото.  #2gunfire
И едните, и другите трябва да са подложени на тежки наказания...

Съжалявам всички родители, които не възпитават децата си на любов към животните и състрадание. Някой ден ще започнат да мразят и хората.

# 29
  • Мнения: 4 841
Много обичам животните и смятам, че всеки родител, който не е отгледал детето си с животно, го е осакатил завинаги!

  168uu

Общи условия

Активация на акаунт